Icon
 • جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی استرالیامراکز تفریحی و گردشگری استرالیاهتل های استرالیاراهنمای سفر به استرالیا نقشه گردشگری استرالیا
مـــــــــنو
درباره این کانال
کلید واژه ها
در 1 ژانويه 1901 ،استراليا به صورت ملتي يک پارچه و مستقل در آمد.اين تاريخ روز فدراسيون ناميده مي شود و سالانه در استراليا جشن گرفته مي شود.در جنگ جهاني اول و جنگ Boer ،سربازان استراليايي در کنار انگليسي ها جنگيدند.در همين سال ها بود که قيمت گندم و پنبه _ پايه هاي اصلي اقتصاد کشور _ به شدت کاهش يافت و اين براي جامعه نوپاي استراليا ضربه سنگيني بود.در سال 1931 يک سوم کارکنان بيکار بودند و فقر و تنگدستي سراسر جامعه را فرا گرفته بود.با اين حال از سال هاي 1933 به بعد اقتصاد استراليا رو به بهبود گذاشت.در جنگ جهاني دوم نيز سربازان استراليايي پا به پاي انگليس در بريتانيا جنگيدند اما به هر حال اين ايالت متحده آمريکا بود که استراليا را در حمله هوايي ژاپن ياري داد و موجب شکست ژاپن شد.بعد از جنگ جهاني دوم،سيل عظيم مهاجران اروپايي به سمت استراليا روانه شد.ورود مهاجران روح تازه ايي به کشور بخشيد و زندگي دوباره از نو سر گرفت.دوران بعد از جنگ،دوران رونق استراليا بود و مواد خام به ميزان زياد مورد نياز بود.استراليا در جنگ Koreanو نيز جنگ ويتنام در سال 1965 ، همراه کشور آمريکا جنگيد. در سال 1964 خدمت سربازي در استراليا اجباري شد.و همين خود فاکتور مهمي در افزايش قدرت حذب کارگر استراليا به رهبري GoughWhitlam شد. اين حذب سربازان استراليايي را از ويتنام به استراليا بازگرداند، خدمات ملي و شهريه هاي تحصيلي را از ميان برداشت،يک سيستم خدمات بهداشتي_درماني رايگان راه اندازي کرد و از حقوق زمين داران بومي حمايت کرد.

در آن زمان هيئت دولت در دست سناتورهاي بي کفايت و خشن بود. در 11 نوامبر 1975، نماينده دولت انگليس در استرليا اقدام بي سابقه ايي انجام داد.او دولت را رها کرد و دولتي را به جاي خود گماشت که نقطه مخالف حذب آزاديخواه، به رهبري Malcolm Fraser بود. در انتخاباتي که بعد برگزار شد ، يک حذب آزاديخواه و ملي برنده شد. حذب کارگري در سال 1983 باز گشت. قبل از آن يک حذب تجاري به رهبري Bob Hawke به پيروزي دست يافته بود.

#تاریخ #استرالیا #قرن_بیستم #تاریخ_استرالیا_قرن_بیستم #ویزای_استرالیا
تاریخ ثبت :1396/02/27 تاریخ اصلاح:1396/02/27 بازدید:311 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
به گزارش اقتصادنیوز، استرالیا در سال گذشته در حدود 25 میلیون دلار کالا از ایران وارد کرده‌است. عمده این کالاها شامل کف‌پوش، مواد نساجی، خرما، تیزابه بی‌دانه، سنگ مرمر، پسته، شیرینی، سبزیجات، زعفران دربسته، خیار و خیار ترشی، انجیر و غیره بوده‌‌است.

همچنین در این سال 156 میلیون دلار کالا از استرالیا به ایران صادر شده‌است. عمده این کالاها محصولات سرامیکی، واکسن‌‌های دامپزشکی، گوشت یخ‌زده حیوانات، مشعل‌های کوره برای سوخت، دستگاه‌های درمان تنفس، مکمل‌های دارویی، تشخیص بیماری چشم، فراورده‌های آرایشی و بهداشتی، لاستیک رویی چرخ و غیره بوده است.

در سال 92 صادرات از استرالیا به ایران 15 میلیون دلار و واردات از استرالیا به ایران 83 میلیون دلار بوده‌است. در سال 91 واردات از استرالیا 220 میلیون دلار و صادرات از ایران 27 میلیون دلار بوده‌است. در سال 90 نیز مجموعا 57 میلیون دلار صادرات به استرالیا انجام شده بود و واردات از این کشور 63 میلیون دلار بود.

#استرالیا #ایران #صادرات #دلار #استرالیا_ایران_صادرات_دلار #ویزای_استرالیا
تاریخ ثبت :1396/02/20 تاریخ اصلاح:1396/02/20 بازدید:286 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
اختلاف ساعت استرالیا شهر کانبرا باشهرتهران شش ونیم ساعت میباشد.

#استرالیا #کانبرا #تهران #ساعت #استرالیا_کانبرا_تهران_ساعت #ویزای_استرالیا
تاریخ ثبت :1396/02/20 تاریخ اصلاح:1396/02/20 بازدید:273 link می پسندم 2
اطلاعات بیشتر
بستن
ایالت استرالیای غربی یکی از بزرگترین ایالت استرالیا از لحاظ مساحت محسوب می شود که با ایالات استرالیای جنوبی و سرزمین شمالی مرز دارد و یک سوم غربی این کشور را اشغال می کند.
پایتخت این ایالت شهر پرت است جالب است بدونیدکه استرالیا هیچ مرزخاکی باهیچ کشوری ندارد.

#استرالیا #مرز #ابی #استرالیا_مرز_ابی #ویزای_استرالیا
تاریخ ثبت :1396/02/20 تاریخ اصلاح:1396/02/20 بازدید:279 link می پسندم 2
اطلاعات بیشتر
بستن
نمایشگاه صنایع غذایی استرالیا بزرگترین واقعه تجاری درصنایع غذایی کشور استرالیاست. این نمایشگاه تمام خریداران و فروشندگان عمده در حوزه خوراکی، آشامیدنی و تجهیزات مرتبط را در 4 روز دورهم جمع می کند. غرفه داران و بازدیدکنندگان از سراسر دنیا در این همایش بزرگ شرکت می کنند. نمایشگاه صنایع غذایی استرالیا 32سال است که خریداران و فروشندگان در بخش خرده فروشی و خدمات خوراکی را باهم ارتباط می دهد.امسال این نمایشگاه محصولات جدید و نوآورانه در صنعت خوراکی را از استرالیا و 45کشور دیگر دنیا به نمایش می گذارد. نمایشگاه 2016 اجراهای زنده، سمینارهای آموزشی بیشتری را شاهد خواهد بود به همراه مسابقات معتبر جهانی در صنایع مختلف. دنیای نوشیدنی ها نمایش های خاص خود را خواهد داشت و سمینارهای آموزشی در بخش صنایع خوراکی، آخرین تحقیقات مستقل را با غرفه داران و بازدیدکنندگان به اشتراک خواهد گذاشت. این نمایشگاه با مشارکت انجمن تامین کنندگان خدمات خوراکی استرالیاFSAAبرگزار میشود که شرایط و امکانات منحصربه فردی برای توسعه کسب و کارها به وجود خواهد آورد.

#نمایشگاه #استرالیا #غذایی #نمایشگاه_استرالیا_غذایی #ویزای_استرالیا
تاریخ ثبت :1396/02/19 تاریخ اصلاح:1396/02/19 بازدید:270 link می پسندم 2
اطلاعات بیشتر
بستن
بزرگترین رویدادفرهنگی سالانه استرالیاست که از سال ۱۹۷۷هر سال درژانویه به مدت سه هفته برگزار می شود. در این جشنواره بیش ازهشتاد عنوان برنامه فرهنگی و هنری اجرامی شودوبرپایی نمایشگاه های هنرهای معاصرو هنرهای تجسمی، اجرای موسیقی، رقص، نمایش و سیرک از برنامه های آن هستند.

#استرالیا #فستیوال #تجسمی #سیدنی #استرالیا_فستیوال_تجسمی_سیدنی #ویزای_استرالیا
تاریخ ثبت :1396/02/19 تاریخ اصلاح:1396/02/19 بازدید:271 link می پسندم 2
اطلاعات بیشتر
بستن
توریسم سلامت استرالیا در استرالیا ساختمانی احداث شده که می توان آن را به جهت توجه به شاخصه های سلامت انسانی به عنوان سلامت ترین ساختمان جهان برشمرد. به گزارش مهر، این ساختمان با نام مدیبانک به بزرگترین شرکت بیمه استرالیا تعلق دارد و در ملبورن واقع شده است. به ادعای این شرکت مجموعه منحصربفردی از اقدامات پیشگیرانه و مرتبط با حوزه سلامت در این ساختمان در نظر گرفته شده است.

#استرالیا #توریسم #سلامت #توریسم_سلامت #استرالیا_توریسم_سلامت #ویزای_استرالیا
تاریخ ثبت :1396/02/19 تاریخ اصلاح:1396/02/19 بازدید:272 link می پسندم 2
اطلاعات بیشتر
بستن
پل سیدنی، بزرگ ترین پل فلزی و خمیده دنیا است که در ارتفاع 134متری ازسطح خلیج قرار دارد. در سال2012میلادی، جشن 80 سالگی این پل برگزار شد. برای تفریح می توانید هنگام غروب از بلندترین بخش این پل بالا بروید و نمای 360 درجه از سالن اپرای سیدنی و آب های مواج خلیج داشته باشید.

#استرالیا#سیدنی#پل#استرالیا_سیدنی_پل#ویزای_استرالیا
تاریخ ثبت :1396/02/19 تاریخ اصلاح:1396/02/19 بازدید:275 link می پسندم 2
اطلاعات بیشتر
بستن
شهر های گردشگری استرالیا هیجان دوست ها باید یک بار پرش از بالای برج 192متری را امتحان کنند. برج آسمان دراسترالیاقرار دارد. پریدن ازبالای این برج به سمت زمین آخر هیجان و ترس است. تصور کنید به هیچ چیز وصل نیستید.فقط با یک کابل محکم قرار است 192 متر را با سرعت باد به سمت زمین سقوط کنید. برعکس بانجی جامپینگ، سرو ته به سمت زمین نمی آیید. افرادی که آب را بیشتر از هوا دوست دارند، می توانند در همین شهر سیدنی موج سواری را تجربه کنند و لذت ببرند.

#استرالیا #گردشگری #برج #استرالیا_گردشگری #استرالیا_برج #ویزای_استرالیا
تاریخ ثبت :1396/02/19 تاریخ اصلاح:1396/02/19 بازدید:269 link می پسندم 2
اطلاعات بیشتر
بستن
استیکدر استرالیا محبوب ترین غذا است ای استیک با گوشت گوسفند درست میشود وخیلی لذیذ است به نظرمن اگه به استرالیا سفر کرده ایدحتما این غذا را امتحان کنید.

#استرالیا #غذا #استیک #استرالیا_غذا #استرالیا_استیک #ویزای_استرالیا
تاریخ ثبت :1396/02/19 تاریخ اصلاح:1396/02/19 بازدید:299 link می پسندم 2
اطلاعات بیشتر
بستن
پاپلوادراسترالیا پاپلواکیکی بسیار خوشمزه است. علاوه بر استرالیایی ها، نیوزیلندی ها هم خودراصاحب کیک پاپلوامی دانند. کیکی کرمی ومیوه ای و مخصوص گذراندن بعدازظهرها در استرالیا است.

#استرالیا #غذا #کیک #پاپلوا #استرالیا_غذا_پاپلوا #استرالیا_کیک
تاریخ ثبت :1396/02/19 تاریخ اصلاح:1396/02/19 بازدید:284 link می پسندم 2
اطلاعات بیشتر
بستن
برگر در استرالیا برگر را استرالیایی ها اختراع نکردند اما برگر خاص خودشان را دارند که شامل کاهو، حلقه های آناناس، گوجه فرنگی، پیاز، چغندر، پنیر، سس کچاپ و تخم مرغ است.این غذا در استرالیا پرفروش ترین غذا است.

#استرالیا #غذا #استرالیا_غذا #برگر #ویزای _استرالیا
تاریخ ثبت :1396/02/19 تاریخ اصلاح:1396/02/19 بازدید:280 link می پسندم 2
اطلاعات بیشتر
بستن
پیشینه تاریخی تلاش برای دستیابی به سرزمین‌های ناشناخته در جنوب خاوری آسیا و نیزاقیانوسیه به هزاره نخست پس ازمیلاد بازمی‌گردد. در این دوره هندی‌های بودایی و هندو اقدام به استعمارجزیره‌های اندونزی و فراترازآن کردندو تا جزیره لومبوک هم پیش رفتند. اما با لشکرکشی مسلمانان به هند درسده پانزدهم میلادی، پیش روی آنها در این منطقه هم متوقف شد. مهاجرنشینی درجزیره‌های این منطقه ازسوی چینی‌ها درسده نهم میلادی آغاز شد. بازرگانان چینی در اوایل سده پانزدهم با سوماترا، جاوه و ماکاساردرسلبز دادوستدمیکرند. در نهایت این بازرگانان قایق‌های بسیار بزرگ ماهی گیری خود را تا به کرانه‌های شمالی استرالیا گسیل داشتند. سر انجام در سال۱۳۴۲در نتیجه دگرگونی درحکومت پکن و روی کارآمدن گروهی که با بازرگانان خارجی مخالف بودند جلوی پیشرفت چینی‌ها به دریاهای جنوب نیز گرفته شد.

#تاریخچه #استرالیا #حکومت #تاریخچه_استرالیا #ویزای_استرالیا #حکومت_استرالیا
تاریخ ثبت :1396/02/19 تاریخ اصلاح:1396/02/19 بازدید:282 link می پسندم 2
اطلاعات بیشتر
بستن
عکس هایی از عکس هایی از بیمارستان مشهور عروسک‌ ها در استرالیا ، در سیدنی استرالیا، کودکان می‌توانند عروسک‌های خود را که به هر دلیلی خراب و ناقص شده‌اند، به مرکز ‌بازسازی آن‌ها برده و به دست متخصصان سرویس عروسک‌ها بسپارندش.

در این کارگاه که به ‌بیمارستان عروسک‌ها مشهور است، میلیون‌ها عروسک خراب و شکسته از سه نسل پیش جمع‌آوری شده و جراحان عروسکی، آن‌ها را ‌بازسازی می‌کنند.، در سیدنی استرالیا، کودکان می‌توانند عروسک‌های خود را که به هر دلیلی خراب و ناقص شده‌اند، به مرکز ‌بازسازی آن‌ها برده و به دست متخصصان سرویس عروسک‌ها بسپارندش.
در این کارگاه که به ‌بیمارستان عروسک‌ها مشهور است، میلیون‌ها عروسک خراب و شکسته از سه نسل پیش جمع‌آوری شده و جراحان عروسکی، آن‌ها را ‌بازسازی می‌کنند.

#عروسک #بیمارستان #استرالیا #بیمارستان_عروسک #بیمارستان_استرالیا#ویزای_استرالیا
تاریخ ثبت :1396/02/19 تاریخ اصلاح:1396/02/19 بازدید:279 link می پسندم 2
اطلاعات بیشتر
بستن
بیمارستان کودکان با طراحی ازطبیعت دراسترالیادرشهرملبورن برای مراقبت از کودکان خصوصا به بافت های طبیعی فرم هاورنگ هاو با جزئیات خود محیطی امن برای کودکان استرالیافراهم کرده است.این ساختمان با بهره گیری از شیب طبیعی و با فضاهای بستری برای آرامش و استراحت، امکانات لازم را برای کودکان و خانواده هایشان مهیا کرده است.

#مراکزدرمانی #استرالیا #طبیعت #مراکزدرمانی_طبیعت #بیمارستان_کودک_استرالیا #کودک#ویزای_است
تاریخ ثبت :1396/02/19 تاریخ اصلاح:1396/02/19 بازدید:268 link می پسندم 2
اطلاعات بیشتر
بستن
سوغات استرالیا، برخاسته از فرهنگ بومیان این کشور و آمیخته با طبیعت بی‌نظیر و متنوع آن است که سبب شده تا تنوع و گستردگی بسیار بالایی به خود بگیرد. میوه‌های بومی، لباس‌های پشمی و گیاهان دارویی استرالیا، از محبوب‌ترین یادگارهای این کشور هستند. با کجارو همراه باشید.

#سوغات #استرالیا #میوه_بومی #سوغات_استرالیا#ویزای_استرالیا
تاریخ ثبت :1396/02/19 تاریخ اصلاح:1396/02/19 بازدید:290 link می پسندم 2
اطلاعات بیشتر
بستن
شیرینی ناپلئونی نوعی پای یا شیرینی سه لایه با منشأ فرانسوی است. ناپلئونی دربرخی ازکشورها ماننداسترالیا درگروه پایها طبقه‌بندی شده‌است و دربرخی دیگرازکشورهادرگروه شیرینیها قرار دارد. ناپلئونی از خمیری به نام خمیر هزارلا درست می‌شود. بطور سنتی در میان لایه‌های این خمیرکرم کاستارد قراردارد و سطح بالایی آن با پودرقند پوشانده می‌شود همچنین ممکن است بجای کرم کاستارد خامه زده شده یا مربا یا دیگر مواد نیز استفاده شود. همچنین گاهی برای پوشاندن سطح بالایی نیز موادی مانند شکر قنادی، کاکائو، آجیل پودرشده یاآیسینگ بصورت راه‌راه یا نقش‌های نامنظم به رنگ قهوه‌ای و سفیداستفاده می‌شود.

#استرالیا #ناپلئونی #شیرینی #شیرینی_ناپلئونی #استرالیا_شیرینی_ناپئلونی #ویزای_استرالیا
تاریخ ثبت :1396/02/19 تاریخ اصلاح:1396/02/19 بازدید:267 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
در سال ۱۹۰۰میلادی، ملکه ویکتوریا طی قانونی به استرالیا استقلال سیاسی اعطا کرد. استقلال کشوراسترالیا بطور رسمی در روزاول ژانویه۱۹۰۱ اعلام شد و ازاین به بعداسترالیا به عنوان یک قلمرو همسودیاسرزمینی با حکومت مستقل اما در زمره کشورهای تحت حمایت بریتانیا درآمد. استرالیایی‌ها از این روز به عنوان روز ملّی خود یاد می‌کنند.از سال۱۹۰۱تا سال۱۹۲۷که کانبرا ساخته شد، فدراسیون استرالیا، ملبورن را پایتخت موقت کشوراعلام می‌کرد.

#تاریخچه #استرالیا #ویکتوریا #ملبورن #استرالیا_تاریخچه #استرالیا_ملبورن #ویزای_استرالیا
تاریخ ثبت :1396/02/19 تاریخ اصلاح:1396/02/19 بازدید:282 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
این کشوردرجنگ جهانی اول به عنوان حامی بریتانیا جنگید و ارتش مشترک استرالیا و نیوزلندیا به اختصارانزک در نبردگالیپولی در ترکیه امروزی شرکت کرد. در مجموع بیش ازشصت هزاراسترالیایی درخلال جنگ جهانی اول کشته شدند. در جنگ جهانی دوم مناطقی از شمال و شرق این کشور توسط ژاپنی‌ها بمباران شد و نیروهای آمریکایی در این کشور پیاده شدند. اما استرالیا از صدمات این جنگ به کنار ماند. طی قانونی در سال ۱۹۸۶ استرالیا به طور رسمی دخالت پادشاهی متحده را درامورسیاسی و نظامی این کشور خاتمه داد، استرالیایی‌ها در۶نوامبر۱۹۹۹با رأی اکثریت ۸۲٪ آرا رأی به تحت قیمومیت بودن ملکه دادند تا همچنان ملکه انگلیس برایشان فرماندار کل تعیین کند.

#تاریخچه #استرالیا #جنگ_جهانی #استرالیا_تاریخچه #ویزای_استرالیا
تاریخ ثبت :1396/02/19 تاریخ اصلاح:1396/02/19 بازدید:269 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
شور استرالیا به دلیل قرارگیری بین سه اقیانوس آرام، منجمدشمالی وهند ونیزداشتن جنگل‌هاومراتع سرسبز، ازآب و هوایی شگفت‌انگیز برخوردار است. همین امر سبب رویش گونه‌های خاصی از گیاهان، سبزیجات، میوه‌هاوگونه‌های بی‌نظیری ازانواع آبزیان گشته است که استفاده از این مواد در آشپزی روزانه‌ی مردم، امری کاملاخوب وخاص است.
رژیم غذایی مردم استرالیا معمولاازترکیبات نادر و غذاهای شیرین است. به نظرمی‌رسد مهاجران اولیه که درقرن۱۸میلادی به این سرزمین پا گذاشته‌اند، روش آشپزی خود را نیز وارد فرهنگ غذایی استرالیایی‌ها کرده‌اند. البته برای این ادعا دلایل بسیاری وجود دارد.

#غذا #استرالیا #گیاهان #سبزیجات_میوه #استرالیا_غذا #گیاهان_میوه_استرالیا #ویزای_استرالیا #سبزیجات_استرالیا
تاریخ ثبت :1396/02/19 تاریخ اصلاح:1396/02/19 بازدید:274 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
تبلیغات تور
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,125,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
3,450,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
720,000
 • 6 7
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
4,995,000
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
2,390,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,405,000
تبلیغات تور تور شیراز تور باکو تور تایلند تور روسیه تور مالزی
گزارش تخلف
در صورت مشاهده هر گونه تخلف در سایت یا تناقض اطلاعات تورها و آژانس ها آن را گزارش دهید
عنوان تخلف
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات
telegram icon