Icon
 • جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی بالی جاهای دیدنی بالی مراکز تفریحی و گردشگری بالی هتل های بالی راهنمای سفر به بالی نقشه گردشگری بالی
مـــــــــنو
کلید واژه ها
مرکز خرید دیسکاوری بالی مرکز خرید دیسکاوری بالی یکی از زیباترین مراکز تجاری شهر بالی است که در نزدیکی دریا نیز واقع شده است.
دپارتمان استور سنترو نیز درون مرکز خرید دیسکاوری بالی قرار داشته که مملو از برندهای جهانی بوده و نیز قیمت های مناسبی دارد. رستوران های این مرکز خرید نیز که در کنار دریا و در ساحل باز تعبیه گردیده اند بسیار با صفا می باشند.
تاریخ ثبت :1395/04/23 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:459 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
مرکز خرید اوبد بالی مرکز خرید عمده صنایع دستی بالی در این مکان می باشد البته شما در تمامی نقاط این شهر میتوانید صنایع دستی این شهر را پیدا کنید.

مرکز خرید اوبد بالی بهترین جا برای خرید صنایع دستی می باشد.
اگرچه صنایع دستی بالی را در هر نقطه ای از این جزیره می توان یافت، اما اینجا مرکز عرضه عمده صنایع دستی ساخته شده به دست ساکنین روستاهای اطراف که در امتداد جاده منتهی به جنگل میمون ها قرار گرفته اند می باشد. اگر به آن طرف خیابان نگاه کنید مطمئناً پیرمردی را خواهید دید که با دستان هنرمندش با قطعه ای چوب عشق را با هنر تلفیق و اثری با ارزش را خلق می کند. اگرچه چانه زدن در اینجا هم رایج است ،اما دیدن دستان رنجور آن پیرمرد دیگر راهی برای چانه زدن در اوبد باقی نمی گذارد.
تاریخ ثبت :1395/04/23 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:461 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
سانور بیچ بالی
درسانور بیچ بالی شاید آن طوری که باید رضایت بخش نباشد براشون چون خرید های خیلی مدرن یافت نمی کنند.

اما هرگز از یاد نباید برد که در این منطقه نیز جزیره بالی و ساکنانش هنوز اجناس خاصی را قابل عرضه به خریداران گردهم آورده اند. در سانور بیچ می توان انواع و اقسام لباس های شنا و ساحلی سانور بیچ بالی را با قیمتی بسیار مناسب تهیه نمود. فراموش نکنید که چانه زدن در سراسر آسیای جنوب شرقی رایج بوده و سانور بیچ بالی نیز از خارج از آن قاعده نخواهد بود. در اینجا به راحتی می توان اجناس را کمتر از نصف مبلغی که فروشنده می گوید خرید.
اما کمی آنطرف تر در خیابان سانور شما می توانید مرواریدهای بسیار گرانقیمت بالی را از جواهر فروشی های این منطقه تهیه کنید. همچنین فروشگاه و سوپر مارکت هارویز نیز که در خیابان اصلی سانور و بعد از هتل هایات ریجنسی قرار گرفته است نیز مکانی خوبی برای کمی خنک شدن و شاید اندکی خرید مایحتاج روزانه می باشد. پس از هارویز نیز شما با دنیایی از هنر روبرو خواهید شد. صنایع دستی این منطقه ، شامل مبلمان ، تابلوهای نقاشی و سنگ های بسیار زیبای تراشیده شده با دست می باشد که می توان به یادگار قطعه ای از آن ها را هرچند کوچک به خانه خود ببرید
تاریخ ثبت :1395/04/23 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:496 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
جیمباران بالی اگرچه گردشگران به این منطقه بیشتر بخاطر گوناگونی غذاهای دریایی سر می زنند ، اما هنوز هم چیز های خوبی برای خریدن در اینجا موجود است. در این نقطه هنر سفالگران بالینزی را میتوان از نزدیک دید و کمی آن طرف تر تخته های موج سواری دست ساز را در کنار ویوبردهای بسیار گرانقیمت غربی تهیه کرد. در اینجا معدود بوتیک برند فروشی واقع گردیده است اما بازدید از فروشگاه های زیر خالی از لطف نمی باشد.
ـ Jenggala
ـ Konderatu
ـ Surfer’s Paradise
تاریخ ثبت :1395/04/23 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:443 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
محله ی کوتا بیچ بالی محله ی کوتا بیچ بالی پراست از بازار های سنتی و مدرن که کنار هم منظره خاصی را به وجود می اورد.
هر گردشگری را از کوچک و بزرگسال تا زن و مرد را به سوی خود فرا می خواند. در محله ی کوتا بیچ بالی هرچیزی که به ذهن شما برسد موجود است، از بوتیک های فروشنده برندهای معروف جهانی تا دی وی دی های کپی. اما فراموش نکنید که یکی از مراکز مهم فروش صنایع دستی و سوغاتی های زیبای بالی همین جاست .
ضمناً توقفی کوتاه در یکی از رستوران ها و کافی شاپ های محله ی کوتا بیچ بالی که در کنار هر کوچه و خیابان این منطقه ۲۴ ساعته پذیرای میهمانان می باشند .
درمحله ی کوتا بیچ بالی یکی از معروفترین رستوران های جهان یعنی هارد راک کافه نیز واقع گردیده است. از مراکز خرید معروف این منطقه نیز که نسبتاً اجناس مرغوب با قیمتی مناسب در اختیار خریداران قرار می دهند میتوان به دیسکاوری مال و دی . اف . اس اشاره نمود که در مجاورت ساحل زیبای اقیانوس هند واقع گردیده اند.

بازدید از مکان سابق نایت کلاب پدی و ادای احترام به قربانیانی که در سال ۲۰۰۲ هدف حمله تروریستی گروه های خرابکار قرار گرفته و کشته شدند نیز از کارهای اجتناب ناپذیر هر گردشگر و بازدیدکننده از این منطقه محسوب می گردد. کوتا اسکویر نیز در مرکر این منطقه قرار دارد. در این میدان و خیابان مربوطه نیز تعداد بسیاری بوتیک های عرضه کننده برند های گرانقیمت جهانی مانند آدیداس ، بیلابونگ ،
ریپ کارل و بسیاری دیگر قرار گرفته اند. فروشگاه زنجیره ای ماتاهاری نیز در این خیابان دارای یکی از شعب بزرگ خود می باشد.
تاریخ ثبت :1395/04/23 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:558 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
رستوران فابیو بالی از جمله رستوران های معروف شهر بالی رستوران فابیو بالی را باید نام برد.
رستوران فابیو بالی همانطور که از نامش پیداست یک رستوران ایتالیایی است و غذاهای اصیل و خوشمزه ی ایتالیایی را سرو می کند.
تاریخ ثبت :1395/04/23 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:441 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
رستوران کراس بالی رستوران کراس بالی که در مقابل سواحلاین شهر قرار دارد فقط شام سرو می کند و در طول روز تعطیل می باشد.
بیشتر غذاهای رستوران کراس بالی کبابی یا منقلی هستند.
تاریخ ثبت :1395/04/23 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:538 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
رستوران بامبو بالی یکی از رستوران های همیشه شلوغ و پرطرفدار شهر بالی رستوران بامبو می باشد.
رستوران بامبو بالی که در Ubud قرار دارد مکانی است که همه ی گردشگران خوش خوراک آن را می شناسند.
در رستوران بامبو بالی غذاهای بالیایی خاصی پخته می شود که در کمتر رستوران دیگری در بالی پیدا می شوند.
تاریخ ثبت :1395/04/23 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:698 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
رستوران پارادایس بالی
در رستوران پارادایس بالی از جمله رستوران هایست که غذاهای اروپایی صرف میشود.

شاید اگر قبلاً غذاهای اروپایی که خورده باشید طعم غذاهای رستوران پارادایس بالی برای شما عجیب تر باشد، به دلیل اینکه در رستوران پارادایس بالی غذاها را به سبک اندونزیایی می پزند.

صرف شام در رستوران پارادایس بالی زیر نور شمع های زیبا یکی از محبوب ترین کارهای گردشگران در بالی است.
تاریخ ثبت :1395/04/23 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:441 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
رستوران پارادایس بالی:
بالی شهری تاریخی از ماقبل میلاد محسوب میشود.

بالی دارای آب و هوایی گرمسیری و آفتاب درخشان در طول سال و باران های موسمی می باشد. درجه حرارت بین 20-33 درجه سانتیگراد می باشد. فصل بارندگی از اکتبر تا ماه مارس می باشد که باران های شدید می بارد و رطوبت هوا بالاست.
هر فصل از سال که باشد خورشید هر روز حوالی 6 بامداد در جزیره بالی طلوع می کند. این جزیره کوچک و سرسبز اندونزی یکی از اماکن توریستی بسیار جذاب جهان و قاره آسیا است که در هر زمانی از سال تعداد بسیار زیادی توریست به آن سفر می کنند. شالیزارهای پلکان در دامنه تپه ها و کوه های بالی یکی از جلوه های این جزیره است.
اگر در هر زمان سال به بالی سفر کنید مطمئن باشید که به اندازه ی کافی لذت خواهید برد اما اگر باران و رطوبت شما را اذیت می کند سعی کنید بین ماه های آپریل و اکتبر به این جزیره ی زیبا سفر کنید.
تاریخ ثبت :1395/04/23 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:468 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
یکی از تفریحات پر طرفدار در شهر بالی بانجی جامپینگ بالی می باشد.
که معروفیت خاصی بین علاقه مندان این ورزش پیدا کرده است.

در جزیره زیبای بالی دو مجموعه بانجی مشغول به ارائه خدمات به علاقه مندان می باشند که هر دو با استانداردهای جهانی و رعایت کلیه موارد ایمنی فعالیت می نمایند.

پریدن از ارتفاع 60 متری تجربه ای فراموش نشدنی برای هر آدم ماجراجو می تواند باشد . همچنینی منظره ای که در راه (از بالای سکو تا سطح آب است ) می بینید بسیار زیبا و رویایی است و جالب تر اینکه احتمالا تماس کوتاهی هم با آب در انتهای مسیر خواهید داشت تا تجربه برخورد با زمین را هم داشته باشید!
در ضمن امکان پرش در شب و زیر نور ماه و همچنین برگزاری یک جشن کوچک با همراهان به افتخار زنده بودنتان وجود دارد. هنگام پرش شما از عملیات شجاعانه ای که انجام داده اید عکس و فیلم تهیه شده و در خاتمه روی یک لوح DVD به شما هدیه می دهند و می توانید یک تی شرت با نشان بانجی جامپ هم دریافت کنید. درضمن مراقبان و استادان پرش (Jumpmaster) نیوزلندی بوده و استاندارد ایمنی تجهیزاتشان هم از همان نیوزلند اخذ شده است. قبل از پرش به شما بیمه نامه آن و بعد از آن هم گواهینامه شجاعت را خواهند داد. همچنین ویدئوی عملیات شما از زمان وزن کشی تا دریافت گواهینامه شجاعت قابل خریداری بوده و تی شرت ، تاپ و کلاه بانجی جامپ با رنگ های انتخابی را نیز می توانید خریداری کنید.
تاریخ ثبت :1395/04/23 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:460 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
پارک فیل ها بالی پارک فیل ها در سال 2000 توسط وزیر اندونزی در شهر بالی این کشور افتتاح گردیدد.
پارک فیل ها بالی عضو رسمی انجمن جهانی باغ وحش است و مطابق با استانداردهای بین المللی برای مراقبت از حیوانات است.
پارک فیل ها بالی در زمینی به مساحت ۲ هکتار هر ساله گردشگران زیادی را به سمت خود می کشاند. این پارک به عنوان بهترین پارک جهانی فیل ها شناخته شده است.
شما می توانید در پارک فیل ها بالی تجربه جدیدی را با فیل ها داشته باشید. به آن ها غذا دهید، از نزدیک آن ها را لمس کنید ، با فیل ها عکس بگیرید و بالاخره فیل سواری کنید هم درخشکی و هم در دریاچه.
پارک فیل ها بالی هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۶ بعد از ظهر برای عموم باز است
تاریخ ثبت :1395/04/23 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:440 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
پارک جنگلی میمون ها بالی پارک جنگلی میمون ها بالی در شهر Ubud در جزیره اندونزی بالی قرار دارد.
پارک جنگلی میمون ها بالی در سال ۱۹۸۶ تنها ۸۰۰ نفر در ماه برای بازدید از این جنگل می آمدند .
اکنون این عدد به ۱۰۰۰۰ نفر در ماه رسید است. پارک جنگلی میمون ها بالی در بنیاد گردشگری جهانی به رسمیت شناخته شده است . هدف اصلی مسئولین پارک آموزش به عموم مردم برای حفظ طبیعت و جنگل ها و حیواناتی (مخصوصا میمون ها) است که در این محیط ها زندگی می کنند .
میمون هایی که در پارک جنگلی میمون ها بالی حفاظت می شوند به Macaques دراز دم معروف هستند. که نام علمی آن Macaca fascicuiaris است. Macaques در سراسر جنوب شرقی آسیا زندگی می کنند و به وفور یافت می شوند.
در حال حاضر حدود ۳۴۰ عدد Macaques دراز دم در این پارک جنگلی میمون ها بالی می کنند. البته از نوع Macaques ، کوتاه دم آن هم یافت می شوند که بسیار شبیه انسان است و بر خلاف دراز دم ها که فقط در جنگل ها زندگی می کنند ، کوتاه دم ها در روستاها و مزارع برنج هم یافت می شوند.

اصولا در جزیره بالی میمون ها حیوانات مقدسی هستند و این جنگل هم به نوعی یک جنگل مقدس به شمار می آید و معابد زیادی هم در این پارک وجود دارد که مقدس بودن پارک جنگلی میمون ها بالی را دوچندان می کند. در این جنگل حدود پانصد میمون از انواع مختلف که در معرض خطر انقراض قرار گرفته اند نگه داری می شوند.

اگرچه میمون ها بسیار فضول و پر رو به نظر می رسند اما حیواناتی بسیار باهوش، عاطفی و دوست داشتنی هستند. برای آن دسته از گردشگرانی که با خردسالان خود به بالی آمده اند بازدید از این جنگل توصیه می شود.

البته ناگفته نماند، به هنگام بازدید از پارک جنگلی میمون ها بالی میمون ها مواظب کلاه، عینک و حتی کوله پشتی خود باشید. میمون ها علاقه وافری به قاپیدن این اشیاء داشته و در صورت از دست دادن هر یک از این اشیاء بدست آوردن دوباره ی آن بعید به نظر می رسد.
تاریخ ثبت :1395/04/23 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:779 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
معبد لوط بالی معبد لوط بالی معبدی قدیمی و باستانی در جزیره بالی می باشد.
معبد لوط بالی تشکیل شده از یک سنگ خاموش در جزیره بالی در اندونزی است. معبد لوط بالی به نام معبد لوط معروف است که توریست ها و مخصوصاً عکاسان زیادی را به سمت خود می کشاند . Tanah Lot به زبان بالیایی یعنی سرزمین ، که مکانی است در Tabanan حدود ۲۰ کیلومتری (پایتخت بالی) .

هر روز این تخت سنگ نشسته در ساحل بر اثر جزر و مد به درون اقیانوس می رود و دوباره در ساحل اقیانوس پدیدار می شود ، که گردشگران در صورتی که آب اقیانوس پایین باشد می توانند به درون معبد لوط بالی هم بروند .
کشیش در قرن ۱۵ هنگام سفر خود، این تخته سنگ را دیده است و مکان مناسبی برای استراحت یافته و شب را در آنجا در این جزیره سپری کرده . و بعد آنجا را محل مقدسی برای پرستش خدای دریا در جزیره بالی دانست. این معبد یکی از معابد هفت دریا در اطراف سواحل بالی است، و هر یک از معابد هفت دریا بعد از تأسیس شدن در امتداد سواحل جنوب غربی قرار دارند. بالیایی ها معتقد هستند که مار دریا ، مار غول پیکری است که نگهبان معبد است و روح های خبیث و مزاحم را دور می کند و از معبد محافظت می کند. گردشگران بعد از گذشتن از یک بازار پوشاک و سوغاتی های بالیایی ها به این معبد می رسند.
تاریخ ثبت :1395/04/23 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:534 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
کلبه بهشت پنهان بالی کلبه بهشت پنهان بالی واقع شده در شهری به نام (آمد) می باشد.
amed شهرستانی در شرق بالی در اندونزی است. در اینجا می توانید کوه بزرگ آتشفشان بالی را ببینید ،
با کلبه بهشت پنهان بالی به ملاقات اقیانوس آبی بروید، به تماشای ساحل مرجانی و آبشارهای این تفریحگاه بنشینید و از دیدن باغ پر از گل درختان خرما و شنا در استخر لذت ببرید.
کلبه بهشت پنهان بالی شامل : رستوران های کنار ساحل ( که شما می توانید در حین خوردن غذای لذیذ بالیایی از دیدن مناظر زیبای اقیانوس لذت ببرید) – استخر و هتل در میان باغی سرسبز و زیبا همراه با مجسمه های سنتی بالیایی است . غواصی با استفاده از لوله و ماسک (SNORKELING) را در حالی تجربه کنید که به راحتی می توانید انواع ماهی های رنگارنگ را در جلوی چشمان خود ببینید ، دوچرخه سواری ، لذت بردن در کنار چشمه های طبیعی و آشنا شدن با زندگی محلی روستاییان و مناظره خیره کننده همه و همه دست در دست هم داده اند تا شما تعطیلات خود را در یک مکان فوق العاده آرامش بخش و زیبا تجربه کنید .
سازمان گردشگری اندونزی جایزه اول بهترین باغ در میان هتل را به کلبه بهشت پنهان در بالی اعطا کرده است .
تاریخ ثبت :1395/04/23 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:609 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
پارک آبی واتربوم بالی در پارک آبی واتربوم بالی مجموعه ای استسنایی و بی نظیر که شعبه ای از پارک های زنجیره ای و بین المللی واتربوم می باشد.
پارک آبی واتربوم بالی دارای استخرهای بزرگ و کوچک، چندین نوع سرسره آبی، استخر و بازی های مخصوص بچه ها، زمین بازی (پینگ پونگ، فوتبال دستی) و رستوران های مختلف می باشد که می شود با آرامش کامل و درکنار تمامی اعضای خانواده از آن ها استفاده کرد. پارک آبی واتربوم از ۹ صبح تا ۸ شب باز و بلیت ورودی برای هر نفر به مدت یک روز کامل ۲۳ دلار است. البته می توان بلیت دو یا سه روزه خرید که قیمت آن کمی ارزانتر خواهد بود. بعد از خرید بلیت یک اکانت برای شما باز خواهد شد و از آنجا که حمل پول به محوطه ممنوع می باشد،
می توانید مبلغی را برای خرید خوراکی یا استفاده از برخی بازی های پولی به شکل سپرده در حساب خود قرار دهید. برای استفاده از سرسره های آبی، استخر و هیچ مبلغی دریافت نمی شود و تیوپ (برای استفاده در سرسره های آبی) به وفور در محوطه موجود است. فقط باید دقت کرد که برای استفاده از سرسره، تیوپ همرنگ خودش را برداشت. تفریحات این مجموعه آنقدر زیاد ، متنوع و هیجان انگیز است که می شود یک روز کامل را در آن گذراند.
تاریخ ثبت :1395/04/23 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:556 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
آتشفشان کینتامانی بالی در سفر به روستای زیبای کینتامانی شهر بالی از دریاچه زیبای باتور دیدن کنید و سپس به آتشفشان کینتامی بالی برسید.
جالب است بدانید که آتشفشان کینتامانی بالی هنوز فعال بوده و بومیان این منطقه از گدازه ها و سنگ های سرد شده این آتشفشان برای ساخت منازل خود استفاده می کنند. رسیدن به این نقطه از کوتا تقریباً یک ساعت بطول خواهد انجامید و صرف نهار در رستوران کنار دریاچه و با منظره قله آتشفشان کینتامانی بسیار مسرت بخش است. از دیگر دیدنی های این منطقه غار خفاش ها می باشد که دیدار از آن نیز خالی از لطف نخواهد بود.
تاریخ ثبت :1395/04/23 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:460 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
اوبد بالی این منطقه دارای مناطق مسکونی و بازارهای مختلف می باشد و دارای زیبایی های متنوعی می باشد.
این زیبایی ها شامل جنگل میمون ها، دریاچه ی براتان، و معبد آبی اولون دانو، غار فیل ها، معبدهای باستانی متعدد، باغ وحش بسیار زیبای بالی، پارک فیل ها و تعدادی موزه و خانه هنر می گردد.
مزارع پلکانی برنج بالی هم که از زیبایی های این منطقه برشمرده می شوند در مسیر این روستا به چشم می خورد. بازدید از زیبایی های اوبد وقت بسیاری خواهد برد و در صورت عدم وجود راهنما امکان دیدن همه زیبایی های این منطقه میسر نخواهد شد.

بنابراین توصیه می کنیم که حتماً از یکی از تورگردان ها و یا تورهای سافاری موجود در سطح جزیره بالی برای بازدید از نقاط دیدنی این منطقه بهره ببرید.
تاریخ ثبت :1395/04/23 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:881 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
سواحل نوزا دوآ بالی سواحل نوزا دوآ بالی جز دومین جزیره از مجمع الجزایر بالی محسوب میشود.
سواحل نوزا دوآ بالی با ورود به این جزیره از دنیای روستایی بالی خارج و به جهانی پر زرق و برق و لوکس که بزرگترین و بهترین هتل های جهان را در خود جای داده است وارد خواهید شد.
سواحل نوزا دوآ بالی دلیل آنکه چرا بالی مکان همیشگی کنفرانس ها ، کنگره ها، نشست ها و دیگر مناسبات سیاسی می باشد را خواهید یافت. در اینجا رستوران های مجلل، کشتی های تفریحی بسیار لوکس، زمین های گلف و هتل های رویایی با میهمان نوازی بالینزی پذیرای شما خواهند بود. از گوشه و کنار این شبه جزیره نوای دلنشین موسیقی و بوی خوش غذاهای شرقی به مشام می رسد. اما زندگی شبانه در اینجا به زرق و برق روز نیست.
سواحل نوزا دوآ بالی مکان آرامش است. مکانی برای آرامش بزرگان. سواحل نوزا دو نیز از زیباترین سواحل جهان بوده بطوری که در رده بندی جهانی مقام پنجم را ازآن خود نموده است. معبد زیبای اولا واتو نیز در این شبه جزیره زیبا واقع گردیده است.
تاریخ ثبت :1395/04/23 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:1040 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
ترانسفر در بالی: در بالی گردشگران می توانند از تاکسی و یا موتور سیکلت استفاده کنند.
تمامی تاکسی های بالی مجهز به تاکسی متر می باشد. موتور سیکلت نیز وسیله ای است که با پرداخت معمولاً 5 الی 6 دلار در روز، می توانید در بالی اجاره و از آن استفاده کنید. همچنین ون های سبز رنگی به نام بیمو نیز عملیات جابجایی مسافران را در مناطق توریستی بر عهده دارند که استفاده از آن ها برای گروه های 5-6 نفره بسیار به صرفه تر است و کرایه آن ها نیز توافقی است. در صورت همراه داشتن گواهینامه بین المللی نیز می توانید با مبلغی معادل 20 الی 40 دلار انواع خودرو اجاره ای با و یا بدون راننده اجاره نمایید.
تاریخ ثبت :1395/04/23 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:1098 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
تبلیغات تور
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,125,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
3,450,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
720,000
 • 6 7
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
4,995,000
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
2,390,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,405,000
تبلیغات تور تور شیراز تور باکو تور تایلند تور روسیه تور مالزی
گزارش تخلف
در صورت مشاهده هر گونه تخلف در سایت یا تناقض اطلاعات تورها و آژانس ها آن را گزارش دهید
عنوان تخلف
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات
telegram icon