Icon
 • جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی بنگلور جاهای دیدنی بنگلور مراکز تفریحی و گردشگری بنگلور هتل های بنگلور راهنمای سفر به بنگلور نقشه گردشگری بنگلور
مـــــــــنو
درباره این کانال
کلید واژه ها
از اولین مراکز خرید لوکس هند واقع در منطقه تجاری بنگلور می باشد. در اینجا 40 برند بین المللی به فروش می رسد که شامل جواهرات ، لوازم خانه و آشپزخانه می شود. تاریخ ثبت :1395/05/07 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:381 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
یکی از بزرگترین مراکز خرید بنگلور واقع در جاده اسپیگ می باشد. این مرکز خرید بهترین موقعیت را برا تفریح و سرگرمی و خرید دارد. بیش از 200 فروشگاه به فروش برندهای خارجی می پردازند. تنها مشکل این مرکز خرید مسئله پارکینگ می باشد. تاریخ ثبت :1395/05/07 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:414 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
بهترین و بزرگترین مرکز خرید بنگلور واقع در ماهادورا، در فضای زیبای شهر قرار گرفته که می توانید از چشم انداز های بی نظیر بنگلور لدت ببرید. در این مرکز خرید می توانید تمامی برند های جهانی را پیدا کنید. در بازار فونیکس بنگلور چندین رستوران بزرگ وجود دارد که به سرو غذاهای لذیذ ایتالیایی و هندی می پردازند. تاریخ ثبت :1395/05/07 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:389 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
مرکز خرید لوکس اوریون در بنگلور، مساحتی بالغ بر 850000 متر مربع را در بر گرفته است که در آن بیش از 100 برند تجاری بین المللی به فروش می رسد. این مرکز خرید بدون شک، بهترین طراحی و ساخت در بنگلور را دارا می باشد. چند رستوران و سالن غذا خوری فوق العاده نیز در این مرکز خرید اوریون بنگلور هند وجود دارد. تاریخ ثبت :1395/05/07 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:471 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
بنگلور مرکز استان کارناتاکا و شهری در کشور هندوستان است این شهر یکی از شهرهای بزرگ کشور هند به حساب می‌آید که ۷۴۱ کیلومتر مربع وسعت دارد و بیش از شش میلیون نفر جمعیت دارد . آب و هوای خوب ، امنیت اجتماعی بالا، دانشگاه هاي دیرپا و ممتاز و امکانات زیر بنایی عالی در زمینه‌های آموزشی و پژوهشی كه تعداد زیاد دانشجویان خارجی را به خود جذب نموده است از ویژگی های این شهر است.

از مکانهای دیدنی بنگلور میتوان به كابون پارك بنگلور اشاره کرد. كابون پارك كه در سال 1846 در 300 هكتار زمينهاي اهدايي لرد كابون (Lord cubbon) احداث شد و امروزه اين زمين سبز درقلب شهر مدرن بنگلورواقع شده است. اين پارك زيبا مورد علاقه دونده ها و افرادي است كه به پياده روي علاقه دارند. در پارك دو ساختمان قرمز رنگ وجود دارد كه يكي كتابخانه ايالتی و ديگري دادگاه عالی است.


بنگلور مرکز فناوری اطلاعات هند مي باشد از اينرو يكي از قطبهاي صنعت نرم‌افزار جهان محسوب مي شود و همچنين واقع شدن‌ِ بنگلور بر سر راههای ارتباطی‌ِ مهم‌ِ هند بر اهمیت و اعتبار آن افزوده است‌.
تاریخ ثبت :1395/05/07 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:421 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
بنگلور شهری آرام و دانشجویی در فلات دکن است و یکی از سرسبزترین و خوش آب و هواترین شهرهای هند می باشد که به «شهر باغ» مشهور است از دیدنی های بنگلور درياچه السور(Ulsoor lake) است.

اين درياچه با وسعت 1.5 كيلومتر مربع در نزديكی مركز شهر بنگلور قرار دارد و در نيمه قرن دوم توسط كمپ گودا در منطقه ای به مساحت 125 هكتار ساخته شده است. اين درياچه با كلوپ قايقراني كه دارديكي از مكانهاي ديدني بنگلور است.
تاریخ ثبت :1395/05/07 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:506 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
بنگلور پليس یکی از اماکن دیدنی بنگلور میباشد که مورد توجه گردشگران است .

بنگلور پليس یا همان کاخ بنگلور ، کاخی مجلل و باشکوه میباشد که در مركز شهر بنگلور واقع شده است . این کاخ در سال 1880 با هزينه يك ميليون روپيه در زميني به مساحت 45000 فوت مربع ساخته شد. اين ساختمان 110 ساله يكي از جاذبه های گردشگري شهر بنگلور و دیدنی های هند بشمار میرود.
تاریخ ثبت :1395/05/07 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:376 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
ويدهانا سودا بنگلور

بنگلور يك شهر آرام و دانشجويي با جمعيت حدود شش ميليون نفر به عنوان مرکز ايالت کارناتاکا يکی از سرسبزترين و خوش آب و هوا ترين شهرها در هند می باشد که به باغ شهر مشهور است .ويدهانا سودا از مكانهاي ديدني بنگلور هند میباشد این مکان دیدنی در فضای سرسبز واقع شده و ممورد بازدید گردشگران قرار میگیرد این ساختمان دولتي با 46 متر ارتفاع است كه داراي 22 دپارتمان و300 اتاق مي باشد.
تاریخ ثبت :1395/05/07 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:417 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
بنگالورو (نام سابق آن بنگلور) مرکز استان کارناتاکا و شهری در کشور هندوستان است و با ۷۴۱ کیلومتر مربع وسعت و جمعیتی بیش از شش میلیون و دویست هزار نفر (در سال ۲۰۰۷) یکی از شهرهای بزرگ این کشور به حساب می آید.دیدنی های هند را در بنگلور میتوان مشاهده کرد تاریخ ثبت :1395/05/07 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:398 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
يكي از اماكن ديدني بنگلور است. اين معبد تركيبي از معماري مدرن و قديم هندباستان است کهحومه در شهر بنگلور قرار دارد.
بنگلور كه نام سابق آن بنگالورو بوده است مرکز استان کارناتاکا و شهری در کشور هندوستان است و با ۷۴۱ کیلومتر مربع وسعت و جمعیتی بیش از شش میلیون نفر و یکی از شهرهای بزرگ کشور هند به حساب می‌آید. اين شهر داراي مردمي خون گرم و مهربان است.
تاریخ ثبت :1395/05/07 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:449 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
یکی از سرسبزترین و خوش‌آب و هواترین شهرهای توریستی هند بنگلورمی‌باشد که به «Garden city» یا «شهر باغ» مشهور است. این بنگلور یا بنگالورو در سال ۱۵۳۷ میلادی توسط کمپ بنا شده است . تغییر نام این شهردر سال ۲۰۰۶ توسط دولت ایالت کارناتاکا از بنگلور که تلفظ انگلیسی نام این شهر بوده به نام بنگالورو بازگرداند با این وجود این تغییر هنوز مورد تایید دولت مرکزی قرار نگرفته و اکثریت مردم آن را هنوز با نام بنگلور خطاب می‌کنند .کتیبه ای متعلق به نیمهٔ دوم سده قيل از ميلاد در دهکده بگور در شرق بنگلور که نام بنگالورو در آن دیده می شود، حکایت از تاریخ کهن این شهر و ناحیه دارد که به قبل از میلاد بر میگردد.
درسال 1687 شهررا از دست سلطان بیجاپور درآوردند و آن رابه شاه میسور به قیمت بسیارناچیزی (5 لک روپیه معادل پانصدهزارروپیه ) فروختند .درقرن نوزدهم میلادی این شهر از رشد چشمگیری برخوردار گردید و تبدیل به یک مرکز نظامی تبدیل شد
این شهر بزرگ ، به طرز جدید و زیبایی ساخته شده است و اکثر عمارت های این شهر از سنگ خارا يا همان گرانيت ، ساخته شده است كه در اين شهر ، سنگ گرانيت به وفور يافت مي شود.
تاریخ ثبت :1395/05/07 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:382 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
، نايك (Nike) ، آديداس (Addidas) ، لايف استايل (Life style) ، ريبوك (Reebok) ، بومبي استور (Bombay store) و شاپر استاپ (Shoppers stop) هستند.
بازارهای اصلی شهر بنگلور بازار ليدو ( Lido Mall) ، بازار كاسموس (Cosmos Mall) ، بازار سيگما (Sigma Mall) ، بنگلور سنترال (Bangalore Central) ، بازار گارودا (Garuda Mall) ، فوروم (The Forum ) ، بازار استيم (Esteem Mall) ، بازار فيم وليو (Fame Value Mall) ، بازار گوپالان (Gopalan Mall) و ميدان مانتري (Mantri Square) را نام برد.
تاریخ ثبت :1395/05/07 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:410 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
از بنگلور به عنوان بهشت خريد هم ياد ميشود. ساري هاي ابريشمي و کنده کاری چوب صندل اين شهر مشهور هستند. بنگلور مراكز خريد فراواني دارد و تنوع اجناس و قيمتها بسيار خوب است.
براي خريد وسايل خانه بهترين مكان مغازه ای به نام رسول ماركت (Rasul Market) واقع در خيابان شيواجي نگار (Shivaji Nagar) است.
خيابان های اصلی بنگلور برای خريد، عبارتند از خيابان بريگاد (Brigade road) ، خيابان ام جي (M.G Road) و خيابان كامرشيال (Commercial Street).
تاریخ ثبت :1395/05/07 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:434 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
بنگلور یکی از مراکز عمده صنعتی‌ِ هند است و مهم ترین صنایع آن عبارتند از هواپیماسازی، ماشین سازی، صنایع مخابراتی، صنایع الکتریکی، صنایع لوازم چاپ، چرم سازی، شیشه سازی، داروسازی، صنایع دخانیات، نساجی و چینی سازی، همچنین تعداد زیادی شرکت رایانه‌ای در زمینه تولید نرم افزار و سخت افزار در این شهر فعالیت دارند.
توسعه صنایع دراین شهر چشمگیر و مراکز بزرگ و بسیار زیادی در داخل و اطراف شهر وجود دارد که محصولات مختلف صنعتی تولید مي کنند. همچنین تعداد کارخانجات الکترونیکی که وسایل الکتریکی منازل را تولید می کنند افزایش یافته است. پارک فناوري اطلاعات در منطقه وایت فیلد (White Field ) واقع در ۱۶ کیلومتری این شهر با همکاری سرمایه گزاران تکنولوژی اطلاعات سنگاپوری ، صنایع تاتا (Tata) و اداره توسعه نواحی صنعتی ایالت کارناتاکا ، توسعه داده شده است. این پارک صنعتی شامل فضاهای اداری و آپارتمانهای مسکونی نیز می باشد.
کارخانجات تولید پوشاک از دیگر صنایع در حال توسعه این شهر است. رشد صنعتی در داخل و اطراف بنگلور باعث افزایش فعالیتهای تجاری در آن شده است.
بنگلور به تنهایی با ۲۶۵ هزار نیروی کار و حدود یک سوم صادرات نرم‌افزار، تقریبا یک سوم از میزان کل اشتغال بخش صنعت IT و خدمات اینترنتی هند را به خود اختصاص داده است. هیچ شهر دیگر هند را نمی‌توان یافت که دارای چنین نقاط قوت برجسته ای باشد. بنابراین عجیب نیست اگر تصور کنیم که این شهر بر کل اقتصاد کشور هند اثرگذار باشد. برای اثبات این گفته کافی است بدانید که دو شرکت مهم و پرآوازه نرم‌افزاری Wipro و Infosys هر ماه به طور متوسط ۱۰۰۰ نیروی کار جدید را استخدام می‌کنند که در نوع خود رقم قابل توجهی است.
تاریخ ثبت :1395/05/07 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:517 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن

Vidhana soudaساختمان دولتی با ۴۶ متر ارتفاع که دارای ۲۲ دپارتمان و۳۰۰ اتاق می باشد. تور ارزان
Cubbon parkدر سال ۱۸۴۶ Lord cubbon 300 هکتار اهداء کرد و امروزه این زمین سبز درقلب شهر مدرن واقع شده است. این پارک زیبا مورد علاقهء علاقه دونده ها و افرادی است که به پیاده روی علاقه دارند. تور ارزان
درپارک دو ساختمان قرمز رنگ وجود دارد: ۱/کتابخانه ایالتی ، ۲/دادگاه عالی
Ulsoor lake این دریاچه با وسعت ۱٫۵ Km مربع در نزدیک به مرکز شهر قرار دارد. در نیمه قرن دوم توسطkempegowda در ناحیه ای به مساحت ۱۲۵ هکتار ساخته شده است. این دریاچه با کلوپ قایقرانی که دارد, پتانسیل گردشگری خوبی دارد. تور ارزان
Bangalore palaceاین کاخ در مرکز شهر در سال ۱۸۸۰ با هزینه یک میلیون روپیه در زمینی به مساحت ۴۵۰۰۰ فوت مربع ساخته شد.( تور هند ) این ساختمان ۱۱۰ ساله یکی از نقاط گردشگری شهر بنگلور می باشد. تور ارزان
Lal bagh Gardensبا ۲۴۰ هکتار وسعت یکی از زیباترین باغ های کشور هند می باشد. ساخت این پارک به زمان حیدر علی و پسرش تیپو سلطان بر می گردد که در قرن ۱۸ این بهشت را بوجود آوردند. تور ارزان
تیپو سلطان درختان نادر و کمیاب را از نقاط دور جهان مانند ایران-افقانستان و فرانسه به این پارک آورد.در مرکز این باغ یک گلخانه شیشه ای قرار دارد که طرح این گلخانه نشات گرفته از Crystal palace واقع در شهر لندن می باشد. تور ارزان
Iskon temple complexاین معبد ترکیبی از معماری مدرن و قدیم هندی است.که واقع در حومه شهر بنگلور می باشد تور ارزان
Shiva statueاین مجسمه به ارتفاع ۶۵ فوت در مقابل درب پشتی مجموعهء Kemp Fort قرار دارد.( تور هند ) در شب با انعکاس نور بر روی این مجسمه زیبایی خاصی می گیرد.
بنگلور یکی از مراکز عمدهٔ صنعتی‌ِ هند است و مهم‌ترین صنایع آن عبارتند از هواپیماسازی، ماشین‌سازی، صنایع مخابراتی، صنایع الکتریکی، صنایع لوازم چاپ، چرم سازی، شیشه سازی، داروسازی، صنایع دخانیات، نساجی و چینی سازی، همچنین تعدادزیادی شرکت رایانه‌ای در زمینهٔ تولید نرم‌افزار و سخت‌افزار در این شهر فعالیت دارند. تور ارزان
توسعه صنایع دراین شهر چشمگیر و مراکز بزرگ، بسیار زیادی در داخل و اطراف شهر وجود دارد که محصولات مختلف صنعتی تولید می‌کنند. همچنین تعداد کارخانجات الکترونیکی که وسایل الکتریکی منازل را تولید می‌کنند( تور هند ) افزایش یافته‌است. پارک تکنولوژی اطلاعات در منطقه وایت فیلد (White Field ) واقع در ۱۶ کیلومتری این شهر با همکاری سرمایه گزاران تکنولوژی اطلاعات سنگاپوری، صنایع تاتا (Tata) و اداره توسعه نواحی صنعتی ایالت کارناتاکا، توسعه داده شده‌است. این پارک صنعتی شامل فضاهای اداری و آپارتمانهای مسکونی نیز می‌باشد. کارخانجات تولید پوشاک از دیگر صنایع در حال توسعه این شهر است.( تور هند ) رشد صنعتی در داخل و اطراف بنگلور باعث افزایش فعالیتهای3Q تجاری در آن شده‌است. تور ارزان
بنگلور به تنهایی با ۲۶۵ هزار نیروی کار و حدود یک سوم صادرات نرم‌افزار، تقریباً یک سوم از میزان کل اشتغال بخش صنعت IT و خدمات اینترنتی هند را به خود اختصاص داده‌است. هیچ شهر دیگر هند را نمی‌توان یافت که دارای چنین نقاط قوت برجسته‌ای باشد. بنابراین عجیب نیست اگر تصور کنیم که این شهر بر کل اقتصاد کشور هند تأثیرگذار است. برای اثبات این گفته کافی است بدانید که دو شرکت مهم و پرآوتزه نرم‌افزاری ویپرو و اینفوسیس هر ماه به‌طور متوسط ۱۰۰۰ نیروی کار جدید را استخدام می‌کنند که در نوع خود رقم قابل توجهی است
تاریخ ثبت :1395/05/07 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:449 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
شهر بنگلور ، از جهات مختلفی منحصر به فرد می باشد. این شهر یکی از جذابترین شهرهای هند است. و با معبدهای باستانی وقدمت تاریخی جذابیت خاصی دارد. بنگلور با رستوران ها و هتل های عالی بهترین محل اقامت برای گردش در این ایالت می باشد. تور ارزان

در سال۱۵۳۷میلادی کمپ گودا (Kempe Gowda) شهرجدیدی را بنام بنگلور امروزی بنا کرد.به طوری که امروزه این شهر مرکز ایالت کارناتاکا و یکی از ۵ شهر بزرگ هندوستان می باشد. درسال۱۶۸۷ مغولها شهر را از دست سلطان بیجاپور (the Bijapur Sultanate) در آورند و آن را به شاه میسور Chikkadevaraya Wadiyar به قیمت بسیار ناچیزی فروختند. تور ارزان
در قرن نوزدهم میلادی این شهر از رشد چشمگیری برخوردار گردید و تبدیل به یک مرکز نظامی و اجرایی شد. در حال حاضر نیز رشد صنعتی و تجاری این شهر در کشور هندوستان محسوس و از لحاظ سرسبزی یکی از شهرهای سرسبز هند است و اصطلاحا به شهر باغ معروف (Garden City) است. تور ارزان
بنگلور یک شهر آرام و دانشجویی با جمعیت حدود شش میلیون نفر به عنوان مرکز ایالت کارناتاکا است. تور ارزان
شهر بنگلور از چند جهت مورد توجه قرار دارد: آب و هوای خوب، امنیت اجتماعی خوب، دانشگاه دیرپا وممتاز و امکانات زیر بنایی عالی در زمینه های آموزشی و پژوهشی ، تعداد زیاد دانشجویان خارجی، اهمیت با لا در صنعت نرم افزار ، علوم پزشکی و همچنین مرکز IT در هند می باشد. تور ارزان
هوای مطبوع این شهر در سراسر هند معروف است، به طوری که در هند شهر Air-condition نامیده می شود. به جز در تابستان در فصول دیگر از فن استفاده نمی شود، این آب وهوا افراد بازنشسته را جذب کرده است و به همین علت نام دیگر شهربنگلور بهشت بازنشستگان یا Pensioner’s paradise می باشد. تور ارزان
دمای هوا درتابستان (۲۰-۳۴) ، دمای هوا در زمستان(۱۲-۲۸) ، میزان بارش: ۸۶ سانتی متر ، مساحت: ۴۸۶ کیلومتر مربع ، جمعیت: ۶٫۵ میلیون نفر ، ارتفاع: ۳۱۱۳ فوت بالای سطح دریا ، زبان محلی: کارنادا(kannada) ، باسواد: ۸۴% تور ارزان
وضعیت آب و هوا
این شهر به طور طبیعی دارای آب و هوای سازگار و ملایم بوده و متوسط درجه حرارت در گرمترین ماه (بخشی از فروردین و اردیبهشت) بالغ بر ۲۷٫۱ درجه سانتیگراد و در سردترین ماه ( دی ماه) به ۲۰٫۴ می رسد. درجه حرارت در طول روز بندرت بالاتراز ۳۴ درجه در گرمترین ماهها (بخشی از فروردین، اردیبهشت و خرداد ماه) و همچنین کمتر از ۱۵٫۵ درجه در سردترین ماهها (آذر ،دی و بهمن) می رسد. هوای داخل شهر معتدل است. متوسط درصد رطوبت نسبی در مرطوبترین زمان (شهریور و بخشی از مهرماه) و خشکترین زمان (دی ماه) بترتیب ۷۶ و ۶۳ درصد است. تور ارزان
در ماههای آبان تا بهمن مه گرفتگی در صبح زود، مشهود است و بیشتر در ماههای آذر و دی محسوس می باشد. بهترین ماهها از لحاظ آب و هوایی در شهر بنگلور ماههای خرداد تا مهر ماه می باشند. تور ارزان
صنایع
شهرک الکترونیکی در Bommasandra و پارک IT در این شهر, باعث شهرت بنگلور به دره سیلیکون یا (Silicon valley) درهند شده است. پارک تکنولوژی اطلاعات در منطقه وایت فیلد (White Field ) واقع در ۱۶ کیلومتری این شهر با همکاری سرمایه گزاران تکنولوژی اطلاعات سنگاپوری، صنایع تاتا (Tata) و اداره توسعه نواحی صنعتی ایالت کارناتاکا توسعه داده شده است. این پارک صنعتی در برگیرنده فضای اداری و آپارتمانهای مسکونی نیز می باشد. تعداد زیادی از شرکت های کامپیوتری بین المللی وهندی دربنگلور فعالیت دارند.امروز بنگلور سریعترین رشد را در بین شهرهای قارهء آسیا دارد و از این لحاظ جزء ۱۰شهر اول جهان قرار دارد. بنگلور پنجمین شهر بزرگ هند است .همچنین تعداد کارخانجات الکترونیکی که وسایل الکتریکی منازل را تولید می کنند افزایش یافته است. تور ارزان
کارخانجات تولید پوشاک از دیگر صنایع در حال توسعه این شهرمی باشد. رشد صنعتی در داخل و اطراف بنگلور باعث افزایش فعالیتهای تجاری در آن شده است.
تاریخ ثبت :1395/05/07 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:458 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
تبلیغات تور
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,125,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
3,450,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
720,000
 • 6 7
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
4,995,000
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
2,390,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,405,000
تبلیغات تور تور شیراز تور باکو تور تایلند تور روسیه تور مالزی
گزارش تخلف
در صورت مشاهده هر گونه تخلف در سایت یا تناقض اطلاعات تورها و آژانس ها آن را گزارش دهید
عنوان تخلف
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات
telegram icon