Icon
 • جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی بریزبن جاهای دیدنی بریزبن مراکز تفریحی و گردشگری بریزبن هتل های بریزبن راهنمای سفر به بریزبن نقشه گردشگری بریزبن
مـــــــــنو
درباره این کانال
کلید واژه ها


اگر دنبال تجربه‌ای متفاوت در یک شب جمعه هستید، بازارهای سات‌بانک بسیار سرگرم کننده هستند. این بازارها در لبه‌ی شهر و درست کنار رودخانه قرار دارند که از شاخصه‌های آن‌ها می توان به غرفه های جواهرات دست‌ساز، هنر و غذاهای خوشمزه اشاره کرد. مطمئن باشید همیشه کالای ویژه‌ای را در این مارکت‌ها پیدا خواهید کرد.
تاریخ ثبت :1395/05/11 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:437 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن


اگر این امکان برایتان وجود دارد، در هنگام گرگ و میش هوا، به همراه همسرتان از این پل بالا بروید و به تماشای مناظر باشکوه شهری مشغول شوید. این اطمینان را به شما می‌دهیم که تجربه‌ای به یاد ماندنی در انتظارتان خواهد بود. تجربه‌ای که تا سال‌ها از آن یاد می کنید. تماشای طلوع آفتاب در پس زمینه‌ی رودخانه و ساختمان‌های شهری، لذتی است که نباید به هیچ وجه از دست بدهید. پیشنهاد ویژه‌ی ما این است که اگر می خواهید رسما از نامزدتان درخواست ازدواج کنید، یکی از عاشقانه‌ترین مکان‌ها، بالای این این پل و بهترین زمان هم هنگام گرگ و میش هوا است. رویایی است نه؟

مناسب برای: افراد هیجانی، زوج‌های جوان
تاریخ ثبت :1395/05/11 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:417 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن

باغ گیاه‌شناسی بریزبن، واحه‌ای بسیار زیبا در دل این شهر است که از منطقه‌ی تجاری بریزبن (CBD) دور نیست و درست در کنار رودخانه قرار دارد. از شاخصه‌های این مکان می‌توان به تعدادی مسجمه به همراه‌ باغ‌های باشکوه و حوضچه‌های ساکن اشاره کرد. بعد از کمی پیاده‌روی و تماشای اطراف باغ، اگر خسته شدید، تعداد زیادی مکان برای صرف نوشیدنی و عصرانه وجود دارد که می‌توانید در یکی از آن‌ها توقف کنید. اگر دنبال مکانی آرام در این شهر می‌گردید، تا چند ساعتی را با آرامش فکر کنید، باغ گیاه‌شناسی شهری می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

مناسب برای: افراد دنبال آرامش و سکوت، طبیعت دوستان
تاریخ ثبت :1395/05/11 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:417 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن


شرکت آریا کروز، تجربه‌ی لذت‌بخشی از قایق‌سواری و تماشای تمام خلیج مورتون (Moreton) را برای علاقمندان ارایه می‌دهد. تماشای دلفین‌ها و لاک‌پشت‌های دریایی در طول مسیر، توقف برای شنا کردن، حمام آفتاب و همچنین پیاده‌روی در طول ساحل شنی از جمله تفریحات مفرحی است که برای شما تدارک خواهند دید. اگر در طول ماه‌عسل‌تان دوست دارید برای همسرتان تجربه‌ای به یادماندنی خلق کنید، شرکت در چنین تورهایی را به هیچ وجه از دست ندهید.

مناسب برای: ساحل دوستان، طبیعت دوستان، افراد هیجانی

نکته‌ها:

در خود خلیج مورتون، تعدادی تور تفریحی جذاب از جمله جت‌اسکی و سفرهای ماهیگیری زمستانی ارایه می دهند که بسیار هیجان‌انگیز هستند.
تاریخ ثبت :1395/05/11 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:482 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن


پارکلند روما استریت، بزرگ‌ترین پارک نیمه گرمسیری شهری در جهان است که پیشنهاد می کنیم قبل از شام سری به آن بزنید. این پارک ناحیه‌ی بسیار وسیع و زیبایی است که به طرز معصومانه‌ای حفظ شده و پر از گونه‌های جانوری و گیاهی متنوع است. بدون شک برای فرار از هرج و مرج و شلوغی فضاهای شهری، وجود چنین مناطقی غنیمت به شمار می‌رود. پارک روما استریت مکانی ایده‌آل برای پیاده‌روی قبل از شام است.

مناسب برای: افراد دنبال آرامش و سکوت، طبیعت دوستان

نکته‌ها:

در این پارک زیبا می‌توانید اژدهای آبی استرالیایی را هم تماشا کنید. حیواناتی دوست‌داشتنی و بسیار زیبا که از دیدن آن‌ها سیر نخواهید شد.
تاریخ ثبت :1395/05/11 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:425 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن


لون‌پاین بزرگ‌ترین حفاظت‌گاه کوالا در سراسر جهان است که مقدار زیادی فضا برای بازدیدکنندگان و پرسه زدن حیوانات در اطراف دارد. نوازش کردن یک کوالا، غذا دادن به لوریکیت‌ها (نوعی طوطی کوچک استرالیایی) و کانگورورها یا دوست شدن با هرکدام از حیوانات دیگر بومی استرالیا شامل صاریغ استرالیایی (نوعی کیسه‌دار)، وامبت‌ها (نوعی پستاندار کیسه‌دار)، مورچه خورک (اکیدنا) و شیطان‌های تاسمانی (نوعی کیسه‌دار) از جمله تفریحاتی است که در این منطقه انتظار شما را می‌کشند. اگر عاشق حیوانات و بازی کردن با آن‌ها هستید، به هیچ وجه چنین تجربه‌ای را از دست ندهید.

مناسب برای: خانواده، طبیعت دوستان

نکته‌ها:

برای رسیدن به پناهگاه لون‌پاین، سوار اتوبوس ۴۳۰ از ایستگاه خیابان کوئینزلند شوید.
هزینه‌ی ورود به حفاظت‌گاه برای افراد ۳ تا ۱۳ سال ۲۷ و بزرگسالان ۳۷ دلار استرالیا می‌شود.
تاریخ ثبت :1395/05/11 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:456 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن


چه کاری عاشقانه‌تر از به اشتراک‌گذاری لذت گوندولا سواری (کابین‌های چرخ و فلک) با معشوقه‌تان در بزرگترین چرخ و فلک بریزبن است؟ چرخ و فلکی که نمایی بی‌نظیر از رودخانه و مناظر شهری را در اختیارتان می‌گذارد. برای داشتن تجربه‌ای متفاوت‌تر، می‌توانید یکی از کابین‌های این چرخ و فلک را برای شب اجاره کنید. خبر خوب اینکه هر کدام از گوندولاها دارای سیستم تهویه‌ مطبوع هستند که تجربه‌ی آن را لذت بخش‌تر می‌کنند.

مناسب برای: افراد هیجانی، زوج‌های جوان
تاریخ ثبت :1395/05/11 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:417 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن


سوار یکی از کشتی‌های CityCat شوید و خودتان را به این پارک برسانید تا با انبوهی از باغ‌های زیبا، غذاخوری‌های بیشمار، جاذبه‌های فرهنگی زیاد و حتی یک ساحل شگفت‌زده شوید. خوره‌های فرهنگ بهتر است سری به مرکز فرهنگی این پارک که شامل گالری هنر کوئینزلند به علاوه‌ی گالری هنر مدرن می‌شود بزنند. همچنین در این ناحیه‌ می‌توانید موزه‌ی کوئینزلند و همچنین مرکز هنرهای نمایشی کوئینزلند را پیدا کنید. اگر همه‌ی این‌ها برایتان جذاب نیست، می‌توانید به ساحل مصنوعی این منطقه سری بزنید و چند ساعت را با آرامش در آن سپری کنید. به طور کلی همیشه‌ بهانه‌ای برای رفتن به سات‌بانک وجود دارد، از موسیقی زنده گرفته تا جشنواره‌های غذایی، همه و همه می‌تواند دلیلی برای سرگرم شدن شما باشد.
تاریخ ثبت :1395/05/11 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:465 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن


شک نکنید که سفرتان به بریزبن بدون سوار شدن در یکی از قایق‌های CityCat، تکمیل نخواهد شد. این قایق‌ها که توسط محلی‌ها به عنوان کار فعالیت می‌کنند، برای هر گردشگری جذاب هستند. این قایق‌های فوق‌العاده راهی عالی و بسیار ارزان برای تماشای شهر بریزبن محسوب می‌شوند. چه سفر ماه‌عسلی و رمانتیک باشد و چه سفری به همراه دوستان یا تمام اعضای خانواده، بی شک با سوار شدن بر این قایق‌ها، تجربه‌ای به یادماندنی در انتظار شما خواهد بود. در طول این تورها، می‌توانید شهر بریزبن را از منظری متفاوت تجربه کنید که ممکن است، بدون آن از دید شما پنهان بماند. پس فرصت را از دست ندهید!

مناسب برای: زوج‌های جوان، به همراه دوستان، خانواده

نکته‌ها:

این کشتی‌ها در هفت روز هفته و هر ۱۵ دقیقه یکبار فعالیت می‌کنند که اگر ساعت پر رفت آمدی باشد، در زمان کمتری مسافرگیری می کنند.
تاریخ ثبت :1395/05/11 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:458 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
بریزبن (Brisbane) پایتخت ایالت کوئینزلند و سومین‌ شهر پرجمعیت استرالیا است. شالوده‌ی اصلی این شهر بر پایه‌ی تجارت شکل گرفته، از این رو مانند سیدنی و ملبورن، فرهنگ‌های گوناگونی در آن به چشم نمی‌خورد. در ادامه‌ با کجارو همراه باشید تا در مطلبی جامع، هرآنچه را که برای سفر به این شهر نیاز داریم، با هم مرور کنیم.

در بریزبین، مردم اغلب در طول هفته کار می‌کنند و آخر هفته‌ها را برای تفریح و استراحت کنار ساحل می‌گذرانند. بخواهیم صادق باشیم، با وجود اینکه اغلب گردشگران بین‌المللی، سیدنی، ملبورن و صخره‌های بزرگ مرجانی را برای تفریح و سفر انتخاب می‌کنند، بیشتر مردم استرالیا اما شهر بریزبن را به عنوان محلی برای گذراندن تعطیلات ترجیح می‌دهند و از آنجایی که این شهر از مناطق گرمسیری خیلی دور نیست، به مقصدی جذاب تبدیل شده است. این مطلب برای سفری ۲ تا ۳ روزه به بریزبن تهیه شده است.
اطلاعات ضروری

اختلاف ساعت با تهران: ۶:۳۰+

زبان رسمی: انگلیسی با گویش استرالیایی

واحد پول رسمی: دلار استرالیا

وب‌گاه رسمی: www.brisbane.qld.gov.au

فرودگاه: (Brisbane Airport (BNE
وضعیت آب و هوایی

به عنوان یک مقصد سفری محبوب، بریزبن سالانه پذیرای گردشگرانی از سراسر دنیا است، اما برخی از ماه‌ها احتمالا برای شما بهتر خواهند بود. اگر شما گرما را ترجیح می‌دهید، پس تابستان (نوامبر تا مارس) زمانی عالی برای سفرتان خواهد بود. در این مدت، دمای هوا بسیار خوب است و فرصتی عالی را برای شنا کردن در آب‌های این منطقه فراهم می‌کند. زمستان‌، پاییز و بهار اما دمای هوا کمی کاهش پیدا می‌کند و نسیم‌های خنکی می‌وزد. هوای منطقه در زمستان از حالت گرمسیری فاصله می‌گیرد، با این وجود، انقدر سرد نیست که نشود با یک ژاکت و پوشش سبک، به راحتی در محیط‌های بیرونی وقتتان را سپری کنید.

میانگین حداکثری دما: ۲۶.۴ درجه سانتی‌گراد

میانگین حداقلی دما: ۱۶.۲ درجه سانتی‌گراد
بهترین زمان برای رزرو هتل

به دلیل موقعیتی که بریزبن دارد، در تمام طول سال آب و هوای خوب این شهر باعث جذب گردشگران زیادی می‌شود. به همین خاطر، قیمت هتل‌ها در همه‌ی سال کمی تغییر می‌کند، اما نه به اندازه‌ای که در دیگر مناطق استرالیا شاهد آن هستیم. در وسط تابستان که هوا گرم‌تر است، قیمت‌ها تا حدودی کاهش پیدا می‌کنند، اما با این وجود، نباید توقع زیادی از این نزول قیمت داشته باشیم. اما به طور کلی در زمستان، می‌توان بهترین اتاق‌ها را با کم‌ترین هزینه نسبت به دیگر ماه‌های سال رزرو کرد.
انواع هزینه‌ها
هزینه‌ی هاستل (خوابگاه)

هاستل‌های زیادی در این شهر وجود دارد. هزینه‌ی یک شب اقامت در اتاقی اشتراکی، از ۲۰ دلار استرالیا شروع می‌شود. اتاق‌های خصوصی هم معمولا از ۶۰ دلار شروع خواهند شد.
هزینه‌ی اقامت در هتل

هتل‌های بریزبن در ماه‌های گرم تابستان (نه همه‌ی این مدت) به خصوص دسامبر تا فوریه، قیمت‌های بالایی دارند، و زمستان‌ هم قیمت‌ها کمی معقول‌تر می‌شوند. در هر صورت اگر بخواهیم لیستی از میانگین قیمت انواع هتل، بر اساس کیفیت و تعداد ستاره تهیه کنیم، نتیجه به شرح زیر خواهد بود:

۱ ستاره ۳۰ تا ۱۰۰ دلار استرالیا

۲ ستاره ۷۱ تا ۱۵۰ دلار استرالیا

۳ ستاره ۶۵ تا ۲۸۷ دلار استرالیا

۴ ستاره ۹۲ تا ۳۱۹ دلار استرالیا

۵ ستاره ۲۱۵ تا ۳۹۲ دلار استرالیا
متوسط قیمت مواد غذایی

متاسفانه مانند دیگر نقاط استرالیا، قیمت مواد غذایی و حتی فست‌فودها بالاتر از چیزی است که انتظار داریم، اما با این وجود ممکن است رستوران‌های خاورمیانه‌ای که با ذائقه‌ی ما ایرانی‌ها سازگارتر است، قیمت‌های مقرون به صرفه‌تری داشته باشند.

صبحانه: اگر شما دوست ندارید در هتل‌ محل اقامتتان صبحانه را میل کنید و شهر را ترجیح می‌دهید، غذاهایی عالی، با قیمتی کم در انتظار شما خواهد بود. ( ۶ تا ۱۰ دلار استرالیا)

ناهار: پیتزا، پاستا و غذاهای آسیایی جز گزینه‌های ویژه و بسیار عالی است که تقریبا در هر کدام از رستوران‌های این شهر پیدا خواهید کرد. (۹ تا ۱۵ دلار استرالیا)

شام: از میان رستوران‌های متنوع و گوناگونی که برای انتخاب وجود دارد، شما فرصت این را خواهید داشت تا ضیافت شامی عالی را در رستوران‌های بین‌المللی و محلی برپا کنید. (۱۴ تا ۲۵ دلار استرالیا)

اگر دوست دارید خودتان آشپزی کنید، بسته به اینکه به کدام سبک از غذای غربی یا آسیایی علاقمند باشید، می‌توانید مواد غذایی مورد نیاز یک هفته‌تان را با پرداخت به ترتیب حدود ۹۰ و ۷۶ دلار استرالیا تهیه کنید. به یاد داشته باشید محاسبه قیمت‌ها بر اساس میزان کالری استاندارد و مواد غذایی مورد نیاز یک انسان سالم و بالغ تنظیم شده است که اقلامی چون نان تازه، برنج سفید، گوشت قرمز گاوی، تخم مرغ، شیر (سبک غربی)، سینه‌ی مرغ (پوست کنده و بدون استخوان)، پنیر محلی (سبک غربی)، سیب درختی، موز، پرتقال، گوجه فرنگی، سیب زمینی، پیاز و کاهو می‌شود. مسلم است که اگر مواد بیشتری نیاز دارید، باید هزینه‌ی بیشتری بپردازید.
تاریخ ثبت :1395/05/11 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:443 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
حمل و نقل
سيستم حمل و نقل و رفت و آمد ،چه خصوصي و چه دولتي،ساده و در دسترس است.در اينجا بهترين راه براي رفت و آمد در مراکز هر ايالت فهرست شده است:

سيدني


براي کسب اطلاع در مورد :اتوبوس ها،راه هاي دريايي و قطارها با اين شماره 131500 تماس بگيريد و يا به وبسايت زير مراجعه نماييد:
http://www.131500.com.au/


اتوبوس:شبکه اتوبوسراني سيدني به تمام مناطق حومه ايي سرويس دهي دارد.کرايه آنها بستگي به طول مسير شما دارد.به عنوان مثال هزينه يک مسافرت کوتاه 1.60$ و مناطق حومه شهري 2.70$ مي باشد.وبسايت زير را ببينيد:
www.sydneybuses.info/

قايق و کشتي:يکي از مهيج ترين و زيباترين روش هاي رفت و آمد استفاده از مسيرهاي دريايي و رود خانه ايست و سه نوع است؛ STA معمولي،Jet Cat سريع السير که به Manly مي رود(7.90$ ) و RiverCat که رودخانه پاراماتا را به مقصد پاراماتا طي مي کند(7.40$).تمام اين مسيرها از مسير مدور Quay جدا هستند.براي اطلاع بيشتر با شماره 0292073166 تماس بگيريد و يا به وبسايت زير مراجعه کنيد:
www.sydneyferries.info/
متروهاي برقي و مونو ريل ها:از بهترين وسايل حمل و نقل داخل شهري مترو هاي برقي و مونوريل ها هستند.مونوريل از دارلينگ هاربر به مرکز شهر مي آيد.MLR ،24 ساعته از ايستگاه مرکزي و پيرمونت،از طريق دارلينگ هاربر و چايناتون ارتباط دارد.براي اطلاع بيشتر در مورد مونوريل ها به 0292855600 تماس بگيريد و يا www.metromonorail.com.au/ را ببينيد.براي اطلاع بيشتر در مورد متروهاي برقي شماره0292855600 را بگيريد و يا به وبسايت www.metrolightrail.com.au/ مراجعه کنيد.
مترو هاي زيرزميني:متروهاي زيرزميني شبکه گسترده ايي دارد و به مراتب سريع تر از اتوبوس ها نيز مي باشند.اين شبکه از ساعت 5 صبح تا نيمه هاي شب مشغول به کار مي باشد.براي اطلاع بيشتر به اين سايت مراجعه کنيد:
تاریخ ثبت :1395/05/11 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:419 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستنهمچنان که در استراليا تنوع فرهنگي مي بينيم،تنوع خوراک نيز وجود دارد.هر غذايي که در کشور خود مي خوريد در استراليا هم مي توانيد پيدا کنيد.هندي،ايتاليايي ،ويتنامي ... . از آنجاييکه استراليا ايالتي وسيع و پهناور است،بنابراين از شمال تا جنوب آب و هوا بسيار متفاوت خواهد بود ،بدين معني که در هر زمان از سال انواع مواد خوراکي در دسترس است ،به خصوص محصولات دريايي معروف خاص استراليا.
برپا داشتن جشنواره هاي غذايي و مواد خوراکي در استراليا از جايگاه خاصي برخوردار است.به عنوان مثال سالانه در شهر ملبورن ، فستيوال هاي شراب و غذا در ماه مارس برگزار مي شود.به طور کلي ،جشن هاي شراب در همه مناطق شراب گيري در استراليا برگزار مي شود.هفته گورمنت(Gourment Weekend) در جنوب استراليا در Clare Valleys سالانه جشن گرفته مي شود .جشن کريسمس، در استراليا در اواسط تابستان است و نحوه برگزاري آن با کشورهاي اروپايي متفاوت است ؛در استراليا آن شام سنتي شب کريسمس،با انواع استيک ها و غذاهاي دريايي جايگزين مي شود.گروه هاي محلي،جشن هاي خاص خود را دارند ؛جشن Diwali مردم هند به همراه شيريني هاي خوش طعم. جشن هاي بهاري سالانه مردم چين در جشن سال نو،و جشن هاي مذهبي مسلمانان مانند عيد فطر.
فرهنگ رستوران در استراليا بسيار جالب است؛ هر ميزي را که رزرو مي کنيد ،تا پايان شب از آن شما خواهد بود.بهترين رستوران ها ،از نوع کلوب ها هستند که در کنار محيط کلوب، غذا نيز ارائه مي دهند.به اين صورت که پس از سفارش غذا منتظر مي مانيد تا شماره شما را صدا کنند.يکي از انواع رستوران هاي ارزان BYO است(Bring Your Own ).در اين رستوران ها نوشیدنی خودتان را مي بريد(انواع آب جو،کيک... ).حتي اگر خود رستوران الکل داشته باشد.البته رستوران هاي BYO نسبت به آوردن شراب محدوديت دارند.در پايان کرايه ميز را با شما حساب مي کنند.قبل از ورود به هر شهر،ابتدا کاتالوگ هاي راهنماي آن شهر را تهيه کنيد و راهنماي بهترين رستوران ها و مراکز ارائه نوشیدنیها را در آن ببينيد
تاریخ ثبت :1395/05/11 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:457 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
زندگي در استراليا سخت نيست،از هر کس که مي خواهيد بپرسيد! به سادگي بهترين غذا را براي هر سليقه که مي پسنديد تهيه کنيد،به راحتي به هر جا که مي خواهيد سفر کنيد و به راحتي در مراکز خريد متنوع ،خريد کنيد.از همه مهم تر اينکه تمام اين موارد با بودجه يک دانشجو نيز قابل انجام است.
تاریخ ثبت :1395/05/11 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:394 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
استادیوم میلتون در بریزبن

این استادیوم در حومه شهر بریزبن در منطقه میلتون ایالت کوئینزلند واقع شده و با گنجایش 52500 نفر در فضایی باورنکردنی به خود می بالد. استادیوم میلتون میزبان 6 بازی گروهی (از جمله یکی از بازی های گروهی استرالیا) و یک بازی از مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام ملتهای آسیا می باشد.این استادیوم به زبان محلی با نام "کالدرون" شناخته می شود که اولین استادیوم مستطیلی شکل استرالیا بوده و میزبان مهمترین بازی های لیگ و اتحادیه راگبی، فوتبال استرالیایی و کنسرت های داخلی و بین المللی بوده است. یکی از دیدنی های این استادیوم مجسمه یکی از معروفترین بازیکنان پیشین لیگ راگبی Wally Lewis است که در خارج از استادیوم نصب شده است. هرساله بیش از 1 میلیون نفرعلاقمند در رویدادهای این استادیوم شرکت می کنند. این استادیوم پیشرفته و هنرمندانه که فاصله بسیار کمی از مرکز شهردارد، جایگاه بسیار ویژه ای را در قلب مردمان این منطقه به خود اختصاص داده است. اگر در توراستادیوم ثبت نام کنید، فرصت بسیارخوبی خواهد بود که همراه با راهنمای تور با تاریخچه استادیوم و تغییر کاربری آن ازقبرستان به پارک و پس از آن به یکی از پیشرفته ترین استادیومها آشنا شوید. علاوه برآن می توانید در تورهای پشت صحنه نیز که شامل بازدید از رختکن بازیکنان، جایگاه خبرنگاران و اعضای استادیوم است، دیدن فرمائید. نواحی اطراف استادیوم از اولین مناطقی هستند که اروپاییان درسالهای 1850به عنوان مکان زندگی خود برگزیدند. درخیابانهای محله های مذکورمی توانید نمونه های متعددی ازآثارمعماری قدیمی باقی مانده از آن دوران را مشاهده کنید که یکی از پربیننده ترین مناطق توریستی بریزبن در کنار کافی شاپها و رستورانهای متنوع، مراکز خرید مدرن، فروشگاههای عتیقه فروشی و کارگاههای طراحی لباس می باشند. از دیگر جاذبه های بریزبن، قدم زدن در کنار رودخانه بریزبن و قایق سواری بر روی آن و دیدار ازتالار و موزه اصلی شهراست. اگر هیجان یک ماجراجویی را می طلبید، می توانید از پل طبقه طبقه ای معروف بریزبن که یکی ازتنها 3 پل موجود از این نوع درجهان است بالا روید. در بالای پل شاهد یک منظره نفس گیر 360 درجه ای از کل شهر و یک نمای مستقیم ازاستادیوم خواهید بود. دسترسی به استادیوم بسیار راحت و از طریق وسائط نقلیه امکانپذیر است. درهنگام برگزاری مسابقات، اتوبوسها با برنامه منظم تری در تردد هستند. علاوه برآن ایستگاههای مترو در سرتاسر خیابان های میلتون نزدیک به استادیوم وجود دارند.
تاریخ ثبت :1395/05/11 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:485 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
بریزبن
بریزبن مرکز ایالت شگفت انگیز کوئینزلند در استرالیا دارای آب و هوای استوایی و گذرگاههای خروجی متعدد به مکانهای دیدنی نواحی اطراف می باشد. این شهر به خاطر آب و هوای گرم و آفتابی خود در تمامی فصول، مقصد دلچسب گردشگری برای 75 میلیون جهانگرد در سال را به خود اختصاص داده است. این شهر پرجنب و جوش با برگزاری رویدادهای بین المللی ورزشی، وجود مراکز خرید متعدد، نمایشگاهها و جشنهای فرهنگی و همچنین رستورانهای شبانه متنوع از شهرت بسیار بالایی برخوردار است. بریزبن سومین بزرگترین شهر استرالیا و محل زندگی تقریبا دو میلیون نفر با فرهنگهای متفاوت است. این شهر با ارائه برنامه های متنوع فرهنگی، فستیوالهای شاد موسیقی، استادیوم های ورزشی سطح بالا، تالارهای کنفرانس، پارکها و پیاده روهای کنار رودخانه یک کلانشهر بسیار پر زرق و برق را بوجود آورده و دارای پایانه های مدرن برای پهلوگرفتن کشتیها و قایقهای تفریحی متعدد می باشد. نواحی اطراف استادیوم بریزبن از اولین مناطقی هستند که اروپاییان درسالهای 1850به عنوان مکان زندگی خود برگزیدند. درخیابانهای محله های مذکورمی توانید نمونه های متعددی ازآثارمعماری قدیمی باقی مانده از آن دوران را مشاهده کنید که یکی از پربیننده ترین مناطق توریستی بریزبن درکنارکافی شاپها و رستورانهای متنوع، مراکز خرید مدرن، فروشگاههای عتیقه فروشی و کارگاههای طراحی لباس می باشند. از دیگر جاذبه های بریزبن، قدم زدن در کنار رودخانه بریزبن و قایق سواری بر روی آن و دیدار ازتالار و موزه اصلی شهراست. اگر هیجان یک ماجراجویی را می طلبید، می توانید از پل طبقه طبقه ای معروف بریزبن که یکی ازتنها 3 پل موجود از این نوع درجهان است بالا روید. در بالای پل شاهد یک منظره نفس گیر360 درجه ای از کل شهر و یک نمای مستقیم ازاستادیوم خواهید بود.
تاریخ ثبت :1395/05/11 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:412 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
تبلیغات تور
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,125,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
3,450,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
720,000
 • 6 7
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
4,995,000
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
2,390,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,405,000
تبلیغات تور تور شیراز تور باکو تور تایلند تور روسیه تور مالزی
گزارش تخلف
در صورت مشاهده هر گونه تخلف در سایت یا تناقض اطلاعات تورها و آژانس ها آن را گزارش دهید
عنوان تخلف
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات
telegram icon