Icon
 • جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی کپنهاگ جاهای دیدنی کپنهاگ مراکز تفریحی و گردشگری کپنهاگ هتل های کپنهاگ راهنمای سفر به کپنهاگ نقشه گردشگری کپنهاگ
مـــــــــنو
درباره این کانال
کلید واژه ها
در پایین خیابان مزرعه اشتراکی کریستیانا قرار دارد. در سال ۱۹۷۱ چند صد نفر اشغالگر یک سربازخانه نظامی متروکه را گرفتند و تلاش کردند تا آرمانشهر خودشان را بسازند. دو نسل قبلی این ایده آلیست ها هنوز هم در اینجا زندگی می کنند. آن ها از خودشان دفاع کردند تا بر اساس ایده های خودشان از زندگی لذت ببرند. در آن زمان به خاطر اینکه هیچ کس به آن زمین ها اهمیتی نمی داد مقامات شهر اجازه دادند که اشغالگران در آنجا زندگی کنند. حالا این منطقه به یکی از گران ترین مناطق شهر تبدیل شده است!

کپنهاگ محوطه های بازی زیادی را برای تجارب جدید پیشنهاد می دهد. تیوولی معروف ترین پارک تفریحی اروپاست. در طول تابستان پارک تیوولی فستیوالی از سرگرمی ها را پیشنهاد می دهد. بیست هکتار زمین، صد هزار فانوس و تعداد بی شماری خوراکی سرگرم کننده! لذت های بیشماری در این سرزمین عجایب وجود دارد مثل وسایل بازی مهیج و رستوران.
تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:467 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
کپنهاگ یک مرکز تجاری پر رونق است و اقتصاد آن با یک سیستم حمل و نقل عمومی بهتر هم شده. هنر در ساختار متروی این شهر هم دیده می شود. تونل هایی که در زیر آب قرار گرفته اند شهرهای اطراف را به هم وصل می کنند. به خاطر مالیات سنگین انتظارات زیادی از دولت دانمارک می رود که عملکرد سیستم حمل و نقل هم یکی از این انتظارات است.

به یک ناحیه جذاب از کریستین شاون می رویم که یکی از بنادر کپنهاگ به حساب می آید. در قرن های ۱۷ و ۱۸ میلادی ساختمان های اطراف آن انبار بوده اند. اینجا تا سال ۱۹۲۰ که بندرگاه مدرن ساخته شد به عنوان مرکز تجاری کپنهاگ به شمار می رفت و زمانی که این بندر ویژگی اقتصادی اش را از دست داد به یک زاغه تبدیل شد.

قیمت ارزان آن افراد هنرمند را به خودش جذب کرد و به یک جای شناخته شده تبدیل شد و حالا این انبارهای قدیمی به آپارتمان های مجلل مبدل شده اند. در مرکز کریستین شاون کلیسای ساویور با برج محبوبش قرار گرفته است. یک مکان شناخته شده که از تمام شهر می توان آن را دید. پاداش بالا رفتن از راه پله مارپیچی بیرونی چشم انداز فوق العاده ای است که در نهایت می شود از شهر داشت.
تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:553 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
پادشاهان دانمارک عقاید لوتر و کلیسا را در قرن ۱۶ میلادی به عنوان مذهبشان پذیرفته بودند. بنای یادبودی را در کپنهاگ خواهید دید که جدایی دانمارک را از کلیسای کاتولیک رومی جشن می گیرد. کلیسای جامع لوتری کپنهاگ در اوایل قرن هجدهم بازسازی شده و نمای خارجی آن تقلیدی از معابد یونانی است. در آن عصر طلایی کپنهاگ خودش را به عنوان آتن شمالی در نظر می گرفت.

فاصله کلیسای جامع آرام و سرشار از احترام تا بندر جدید هپی گولاکی یا بندر نیو هاون فقط چند قدم است. نیو هاون که قبلا جایی برای ملوانان بود امروزه یک منطقه رنگارنگ سرشار از افراد محلی و توریست هایی است که در طول این کانال در حرکتند.

قایق های بادبانی قدیمی این بندر را پر کرده اند. قایق های تمام چوبی قدیمی به همگان خوش آمد می گویند، به ناوگان آن ها بپیوندید تا تغییراتی را که در قایق ها ایجاد شده از نزدیک ببینید. تصویری مدرن از وایکینگ های امروزی به دست خواهید آورد. منطقه اینجا بهترین نمایش رایگان شهری است. زمانی را بگذارید و از آن لذت ببرید.
تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:454 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
کپنهاگ پارک های بسیار زیادی دارد. سلطنتی ترین پارک باغشاو است که قلعه روزنبرگ را احاطه کرده است. روزگاری اینجا باغ پادشاه بوده است که پادشاه آن کریستین چهارم جالب ترین شخصیت در تاریخ دانمارک و پادشاه دوره رنسانس دانمارک بوده است. کریستین چهارم فرد پویایی بوده؛ گوشواره دوست، طرفدار لباس های مد روز، مشروب خور، عاشق پیشه، شاعر بزرگ، سخنگوی پر انرژی و پادشاه جنگجو.

در دوران سلطنت او که بیش از ۵۰ سال می شد وسعت جغرافیایی کپنهاگ دو برابر شد. قلعه روزنبرگ محل اقامت تابستانی پادشاه بود. در سالن این کاخ تابلوهای جشن پیروزی دانمارک بر سوئد که هیچ تلفاتی نداشته دیده می شود.
تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:471 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
موزه ملی دانمارک جایی که در گوشه همین نزدیکی ها قرار گرفته است. موزه ملی آثار باستانی این سرزمین را از زمان های بسیار دور در بر می گیرد. تمدن عصر برنز دانمارک به ۱۵۰۰ سال پیش از میلاد بر می گردد و کلاه های شاخدار در حدود ۵۰۰ سال بعد یعنی هزار سال قبل از میلاد مسیح پوشیده می شده است. تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:506 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
یک خیابان خالی از ترافیک، یک ایده آزمایشی در آن زمان بوده و درباره آن زمان نیز شک و تردیدهای زیادی وجود داشته اما امروز مورد تایید همه است. استروگت الهام بخش برنامه ریزان شهری زیادی در دنیا بوده است و فروشندگانی که در این خیابان ها قرار دارند از این خیابان های خالی از ترافیک سود می برند و سایر خیابان های شهر نیز محل پیاده روی افراد شده است. حالا خیابان های شبیه این به رونق کافه ها و رستوران ها در کپنهاگ افزوده است.

در حالی که شما در این شهر قدم می زنید به این نتیجه می رسید که موفقیت تجاری یک خیابان تاریخی مثل استروگت ارزش زمین را بالا می برد و در نتیجه مغازه های جدید جایگزین مغازه های قدیمی می شوند و زنجیره جدید را به وجود می آورند.
تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:506 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
میدان سیتی هال کپنهاگ قلب شلوغ شهر محسوب می شود. این میدان تقاطعی است که در آن همه چیز با هم تلاقی دارند. این بخش که در مرکز قرار گرفته زمانی به عنوان لبه و دیوار شهر به حساب می آمده و برای هفت قرن کپنهاگ در میان این دیوارها قرار گرفته بود. در اواسط قرن هجدهم میلادی بیش از صد هزار نفر در داخل آن زندگی می کردند. این تراکم جمعیت سبب مشکلات بهداشتی شد و بعد از اینکه وبا شایع شد و هزاران نفر را کشت برای همه مشخص شد که باید دیوارهای شهر برداشته شوند و بالاخره این کار صورت گرفت. تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:537 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
در جستجوی کپنهاگ ما می خواهیم بدانیم این جامعه چطور با این نظم و ترتیب و استحکام با طراحی مناسب در یک آرامش کامل فعالیت می کند. این تعادل است…

اینطور به نظر می رسد که آن ها از سیستمی استفاده می کنند که نتیجه بخش بوده و از این حس خوب لذت می برند. ما در کنار مردم محلی اینجا و برخی از دلخوشی های دانمارکی ها خواهیم بود، پری دریایی را از نزدیک می بینیم، با شیپورهای سه هزار ساله خوشگذرانی های قدیمی ها را تصور می کنیم، تاج خیره کننده پادشاه دانمارک را می بینیم و در شهر قدیمی ملوانان مدتی استراحت می کنیم، در گلیپ توتک با هنر روبرو می شویم و در یکی از بخش های مهم شهر استراحت می کنیم. همچنین از شهر بازی تیولی لذت می بریم.

کلاسیک ترین تعریف از کپنهاگ برای هر بیننده ای قایق سواری در کانال است و البته معنی کلمه کپنهاگ نیز به معنی بازرگانان بندر است و این کاملا طبیعی است که بسیاری از چشمگیرترین ساختمان های قدیمی و جدید شهر از داخل آب دیده می شوند.

قایق های گردشگری بندر مرتبا در حال عبور و مرورند و به توریست ها کانال و بندرگاه های شهر را نشان می دهند. خانه های رنگارنگ بازرگانان و پل های تاریخی رفاه و ثروت بازرگانان را یادآور می شود.

جزیره اسلاوز هولمر شهری که در قرن ۱۲ به وجود آمد با ساختمان هایی به سبک دوران رنسانس در قرن ۱۷ بود و این بخش از تور به ما قدرت دریانوردی دانمارک را در گذشته یادآوری می کن

در حالی که از میراث های قدیمی و غنی شهر محافظت می شود ساختمان هایی نیز برای آینده ساخته می شود. بندرگاه فرانت با نشانه های جدیدش نمایشی از طراحی معماری دانمارکی است.

کتابخانه رویال که به آن الماس سیاه می گویند با نمای سنگ مرمر سیاه درخشان اثربخش تر به نظر می رسد. ساختمان تئاتر که با سقف مسی اش با ساختمان های مشهور شهر هماهنگ شده یکپارچگی را در جامعه ایجاد کرده است. این مکان جذاب و فعال هنر را در اختیار مردم قرار می دهد. در مقابل بندرگاه خانه اپرای کپنهاگ حتی از چیزی که به نظر می رسد نیز بزرگتر است و بخش بزرگی از آن در زیر زمین قرار دارد.

برای نمایش بخش جدید و افتخار آمیز کپنهاگ قایق های گشت و گذار به صورت مختصر و مفید شما را به بخش هایی که تازگی ساخته شده و زندگی جدیدی در آن شکل گرفته می برند و آنجا را به شما نشان می دهند. ساختمان های صنعتی سابق به شرکت ها و آپارتمان های سطح بالایی تبدیل شده و افق جدیدی را خلق کرده اند.

به نظر می رسد که شیشه رکن اصلی ساختمان های اینجا را تشکیل می دهد. این بندر با مجسمه پری دریایی اش یکی از جذابیت های عکاسی در کپنهاگ به حساب می آید. در داستان دوست داشتنی هانس کریستین اندرسون او زندگی شاهزاده غرق شده را نجات می دهد و متوجه تلاش بیهوده اش برای پیروزی در قلبش می شود.
تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:591 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن

میدان سیتی هال کپنهاگ این میدان در مرکز شهر کپنهاگ واقع شده است. در یک طرف میدان بنای تالار شهر وجود دارد و در طرف دیگر ترمینال اتوبوس، ساختمان تالار شهر که به سبک قرون وسطی ساخته شده است. در نگاه اول آنچنان قدیمی هم به نظر نمیرسد و در سال 1905 تکمیل شده میباشد. مجسمه طلائی که در بالای درب اصلی قرار دارد متعلق به اسقف آبسالون است که در سال 1167 کپنهاگ را پیدا کرد. برای گردشگران جالبترین قسمت تالار شهر، سیصد پله ایست که به قسمت بالای برج ساعت صد و پنج متری دیده میشود که میتوان…
تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:493 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن

پارک تیوولی کپنهاگدر کپنهاگ هیچ تفریحی بدون رفتن به باغ تیوولی تکمیل نیست. این پارک وسیع با وجود وسایل تفریحی برای جوانان و افراد مسن، اجراهای کلاسیک، باغ هایی که به شکل ماهرانه طراحی شده، بی شک جذاب ترین پارک تفریحی در دنیا میباشد. و همچنین محبوبترین جاذبه دانمارک میباشد. این پارک در سال 1843 گشایش یافته است و یکی از قدیمیترین پارکهای کپنهاگ میباشد. در فصل تابستان، در روزهای جمعه، کنسرت راک برپا میگردد.
تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:544 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن

مجسمه پری دریایی کپنهاگاین مجسمه یکی از جاذبه های گردشگری کپنهاگ میباشد.پری دریایی کوچک در اسکله لانگلین پیر میباشد. این مجسمه از برنز ساخته شده است. صد و بیست و سه سانتیمتر قد و صد و هفتاد و پنج کیلوگرم میباشد. این مجسمه از داستان پری دریایی کوچک، نوشته هانس کریستین اندرسون الهام گرفته شده است که به سفارش پسر کارخانه دار و رئیس شرکت آبجوسازی کارلزبرگ در سال ۱۹۰۹ میلادی توسط مجسمه سازی به نام ادوارد اریکسن ساخته شد و بعدها به شکل نماد و سمبل این شهر معرفی شد. این مجسمه در امتداد ساحل صخره ای بندر کپنهاگ…
تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:532 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن

قلعه روزنبرگ کپنهاگاین قلعه یک بنای زیبای تاریخی و موزه ای جذاب از تاریخ فرهنگی میباشد. این قلعه همچنین مکان نگهداری برخی از بزرگترین گنجینه های فرهنگی دانمارک، جواهرات و تاج و تخت سلطنتی دانمارک محسوب میگردد. این قلعه بین سالهای 1634 - 1606 توسط پادشاه کریستین چهارم به عنوان یک تفریگاه سلطنتی طراحی و بنا شد. امروزه این ساختمان موزه ای با اشیاء مربوط به پادشاهان دانمارکی در طول چهارصد سال گذشته میباشد.
تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:439 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
تبلیغات تور
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,125,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
3,450,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
720,000
 • 6 7
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
4,995,000
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
2,390,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,405,000
تبلیغات تور تور شیراز تور باکو تور تایلند تور روسیه تور مالزی
گزارش تخلف
در صورت مشاهده هر گونه تخلف در سایت یا تناقض اطلاعات تورها و آژانس ها آن را گزارش دهید
عنوان تخلف
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات
telegram icon