Icon
France
France
France
 • جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی فرانسه جاهای دیدنی فرانسه مراکز تفریحی و گردشگری فرانسه هتل های فرانسه راهنمای سفر به فرانسه نقشه گردشگری فرانسه
مـــــــــنو
نمایشگاه های فرانسه قطعاً علاقه مندان زیادی در سطح جهان دارد. پس به ادامه مطلب مراجعه کنید.
1. نمایشگاه کتاب فرانسه
2. نمایشگاه مواد غذایی فرانسه
3. نمایشگاه کارت و پرداخت فرانسه
4. نمایشگاه خدمات پس از فروش فرانسه
5. نمایشگاه خودرو فرانسه
6. نمایشگاه کشاورزی فرانسه
7. نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در فرانسه

برای ورود به صفحه اطلاعات نمایشگاه های ذکر شده، روی France/Exhibitions کلیک کنید.

#فرانسه #نمایشگاه #نمایشگاه_فرانسه
link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
نمایشگاه کتاب فرانسه اولین و مهمترین محل ملاقات برجسته ترین نام های معاصر ادبیات است. پس با کانال France همراه باشید.

با حضور بیش از 2000 نویسنده ی بین المللی و بی شمار، مصاحبه و کنفرانس با متخصصین و نویسندگان زمینه های مختلف، این نمایشگاه را از هر نظر پر اهمیت کرده است. این نمایشگاه سالانه با 200000 بازدید کننده، تمام ژانرها را در طی 32 سال گذشته پوشش داده است. دسته بندی های این نمایشگاه شامل کتاب، کتابخانه، ادبیات، شعر، رمان، هنر، کتاب های کمدی، آموزشی، و انتشارات می باشد. آن چه در این نمایشگاه جدید است، دسته بندی های محتوایی انتشاراتی های مختلف است. کتاب ها و آثار هر انتشارات، به دسته بندی هایی مانند توریسم و سفر، گوشه هنر، گوشه آشپزی، دانش و آموزش، کتاب کودک و کتب علمی می باشد. هم چنین جشنواره کتاب فرانسه، فراخوانی را برای مسابقه ی سالانه اش اعلام کرده که با حضور بهترین انتشاراتی ها می تواند به آثار نویسندگان جدیدی که در این مسابقه شرکت می کنند نیز دسترسی داشته باشد.

امیدوارم که از این مطلب لذت برده باشید.

#نمایشگاه #کتاب #فرانسه #ادبیات #نمایشگاه_فرانسه #نمایشگاه_کتاب
link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
نمایشگاه مواد غذایی فرانسه (SIAL) هر دو سال یکبار در پاریس برگزار می شود. این نمایشگاه به صورت اختصاصی به صنعت مواد غذایی و محصولات وابسته به آن از مواد خام و اولیه گرفته تا محصولات نهایی و پخته‌ شده و آماده جهت ارائه در بازار می پردازد.

این نمایشگاه به دلیل تعداد شرکت‌کنندگان و وسعت محصولات ارائه‌شده به عنوان معتبرترین و وسیع‌ترین نمایشگاه مواد غذایی جهان شناخته می‌شود که برای اولین بار در سال 1964 با همکاری چند گروه غذایی در پاریس شروع به کارکرد و در اولین دوره آن با عنوان هفته‌ی بین‌الملی غذا که در لدفانس (La Défense) و در مرکز صنعت و تکنولوژی های نوین (CNIT) برگزار گردید 26 کشور شرکت کردند.

امیدوارم که از بازدید این نمایشگاه لذت ببرید.

#فرانسه #مواد_غذایی #پاریس #نمایشگاه #نمایشگاه_فرانسه #نمایشگاه_مواد_غذایی
link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
نمایشگاه کارت و پرداخت فرانسه (کارتس) قطعاً بزرگترین رویداد جهانی است که تصمیم گیرندگان کلیدی سراسر جهان از بخش های پرداخت، شناسایی و تجهیزات سیار را گرد هم می آورد. پس با کانال France باشید.

این نمایشگاه همگام با شعار خود، " نوآوری نامحدود"، جدیدترین و بهترین نوآوری های سراسر جهان را به نمایش می گذارد و به توسعه فن آوری های کاربردی کمک می کند. هدف نمایشگاه کارت و پرداخت فرانسه ایجاد قطبی برای جامعه ارتباط بین المللی امن است تا به عوامل بازار برای تعریف استراتژی های آینده، توسعه راه ها و فن آوری هایی که منجر به فرصت های تجاری می شود، کمک کند. این رویداد با بیش از 400 غرفه دار و 20000 شرکت کننده در سال، به گردهمایی 3000 مدیر اجرائی و مدیرکل، 675 موسسه مالی، 260 بانک، 750 یکپارچه ساز سیستم، 625 تولید کننده کارت و 155 سازمان دولتی از 50 کشور و 180 اپراتور مخابراتی تبدیل شده است.

امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید.

#فرانسه #نمایشگاه #کارت_پرداخت #نمایشگاه_فرانسه #نمایشگاه_کارت_پرداخت
link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
نمایشگاه خدمات پس از فروش خودرو فرانسه (Equip Auto) رویدادی مهم و برجسته برای افراد حرفه ای در این صنعت می باشد؛ پس با کانال France باشید.

این نمایشگاه هر دو سال یکبار برگزار می شود که یک رویداد مهم برای ملاقات های تجاری محصوب می شود. این نمایشگاه در پاریس برگزار می شود و برای 40 سال به شرکت ها کمک کرده تا تجارت خود را در بازار بین المللی پس از فروش و بازارهای خدمات برای انواع وسایل نقلیه در فرانسه، اروپا، خاورمیانه و آفریقا گسترش دهند. نمایشگاه خدمات جانبی خودرو فرانسه سازندگان، توزیع کنندگان و تعمیرکاران بازار اتومبیل را که به دنبال محصولات، خدمات و شرکای جدید هستند، گرد هم می آورد. این نمایشگاه پذیرای 1500 غرفه دار است که 70% از خارج از فرانسه (از حدود 45 کشور) بوده و در صنعت خدمات پس از فروش اتومبیل فعال هستند.

امیدوارم که از این مطلب لذت برده باشید.

#فرانسه #نمایشگاه #خودرو #خدمات_فروش #پاریس #نمایشگاه_فرانسه
link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
نمایشگاه خودروی فرانسه در پاریس برگزار می شود. این نمایشگاه که موتور شو پاریس (Mondial de l’Automobile) نام دارد، یکی از بزرگترین رخداد های خودرویی در تقویم می باشد.

موتور شو پاریس هر دو سال یکبار برگزار شده و عنوان محبوب ترین نمایشگاه خودرویی جهان را یدک می کشد. نمایشگاه خودروی پاریس طبیعتاً محل عرض‌ اندام خودرو سازهای فرانسوی نظیر سیتروئن، پژو و رنو است. انتظار داریم تا همه‌ چیز از خودرو های شهری کوچک گرفته تا شاسی بلند های بزرگ را در این نمایشگاه ببینیم.

امیدوارم از این نمایشگاه لذت ببرید.

#نمایشگاه #فرانسه #خودرو #پاریس #نمایشگاه_فرانسه #نمایشگاه_خودرو
link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
نمایشگاه کشاورزی فرانسه (SIA) در پاریس، یکی از رویداد های مهم برای کشاورزانِ در سراسر فرانسه و جهان، می باشد. پس با کانال France همراه باشید.

نمایشگاه بین المللی کشاورزی فرانسه، مکانی برای ملاقات متخصّصان و مدیران بخش کشاورزی از سراسر جهان می باشد. پرورش دهندگان، کشاورزان محلی، سازمان های منطقه ای و تخصّصی و سندیکا های حرفه کشاورزی، همچنین همراه با وزارتخانه ها و موسسات تحقیقاتی، در این نمایشگاه حضور دارند. این نمایشگاه در چهار بخش پرورش دام، محصولات و مواد خوراکی، محصولات کشاورزی و خدمات کشاورزی برگزار می شود. خدمات کشاورزی و تخصصی این نمایشگاه فرصتی برای ملاقات 1050 غرفه و بازدید از 4000 راس دام شامل گوشت گاو، اسب، بز، گوسفند،سگ و خوک، میمون، اسبچه و .... فراهم می سازد. نمایشگاه بین المللی کشاورزی پاریس نمایشگاه نوآوری ها خواهد بود و آخرین ماشین آلات کشاورزی نیز به نمایش گذاشته می شود.

امیدوارم لذت ببرید.

#فرانسه #نمایشگاه #کشاورزی #پاریس #نمایشگاه_فرانسه #نمایشگاه_کشاورزی
link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در فرانسه (Batimat France) تمامی موارد موجود در این صنعت گسترده را به نمایش می گذارد. با کانال France همراه باشید.

همۀ فعّالین در صتعت ساختمان، سازندگان، تجار، متخصصین، پیمانکاران پروژه های ساختمانی، معماران و همه افراد کلیدی از کشور فرانسه و سایر نقاط جهان، این کشور را برای بازدید انتخاب می نمایند تا به آخرین و جدیدترین دستاورد ها و تکنولوژی روز آشنا شوند.

محل برگزاری در مرکز نمایشگاه های ویلپینت پاریس در فرانسه می باشد.

#فرانسه #نمایشگاه #صنعت_ساختمان #پاریس #نمایشگاه_فرانسه #نمایشگاه_صنعت_ساختمان
link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن

مطالب مرتبط

صنایع دستی فرانسه

کاخ ورسای در فرانسه

طاق پیروزی در فرانسه

خیابان شانزلیزه در پاریس

برج ایفل در فرانسه

پاریس پایتخت فرانسه

راهنمای سفر به فرانسه

جشن شاهان در فرانسه

شهر های مهم فرانسه بر پایه جمعیت

اقتصاد کشور فرانسه

قانون اساسی کشور فرانسه بخش سوم

قانون اساسی کشور فرانسه بخش دوم

قانون اساسی کشور فرانسه بخش اول

نام حاکمان کشور فرانسه بخش آخر

نام حاکمان کشور فرانسه بخش سوم

نام حاکمان کشور فرانسه بخش دوم

نام حاکمان کشور فرانسه بخش اول

همسایه های کشور فرانسه

پیش شماره تلفنی کشور فرانسه

نام های قدیم کشور فرانسه

درباره این کانال
کلید واژه ها
تبلیغات تور
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,125,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
3,450,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
720,000
 • 6 7
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
4,995,000
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
2,390,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,405,000
تبلیغات تور تور شیراز تور باکو تور تایلند تور روسیه تور مالزی
گزارش تخلف
در صورت مشاهده هر گونه تخلف در سایت یا تناقض اطلاعات تورها و آژانس ها آن را گزارش دهید
عنوان تخلف
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات
telegram icon