Icon
France
France
France
 • جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی فرانسه جاهای دیدنی فرانسه مراکز تفریحی و گردشگری فرانسه هتل های فرانسه راهنمای سفر به فرانسه نقشه گردشگری فرانسه
مـــــــــنو
موزه ماتیس در فرانسه و شهر نیس قرار دارد. موزه ای برای سلایق مختلف و متفاوت، پس با کانال France همراه باشید.

این موزه مجموعه نقاشی هایی است که هنرمندی به نام هانری ماتیس در طول زندگی خویش خلق کرده است. ساختمان این موزه در باغی از درختان زیتون خلق شده است. این مجموعه از کارهای ماتیس، توسط خانواده خویش به شهر نیس، جایی که او از ۱۹۱۸ تا ۱۹۵۴ در اون زندگی می کرد، اهدا شده است. ماتیس آرزو داشته است که هنرش همچون یک صندلی راحت باشه که خستگی را از تن آدمی بیرون می برد و به او اَندکی لذت، خوشی، و شادی ببخشد. این موزه همه روزه به جز سه شنبه ها از ۱۱ صبح تا ۶ بعد از ظهر باز می باشد.

امیدوارم که از این موزه لذت ببرید.

#فرانسه #موزه #موزه_فرانسه #نیس #موزه_ماتیس
link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
موزه ملی مارک شاگال در فرانسه و شهر نیس می باشد. این موزه اثر یک هنرمند برجسته می باشد؛ پس با کانال France همراه باشید.

موزه ملی مارک شاگال ، از روی نام هنرمندی فرانسوی-روسی برداشته شده و آثار وی که در رابطه با داستان های تورات می باشد، به تصویر کشیده است. این موزه در طول زندگی این هنرمند در سال ۱۹۷۳ با حمایت وزیر فرهنگ آندره مالرو ایجاد شده است. این نقاش از پیشگامان سبک اکسپرسیونیسم می باشد. جهان غیرمتعارفی که شاگال آفریده است از رنگ های روشن، حیوانات، گُل، انسان ها، عشاق، پرندگان و ماهیان در حال نواختن ساز، چهره زن بالدار، علائم یهودی و مسیحی و ویالونی با بال فرشته بودهاست.

امیدوارم که از این موزه لذت ببرید.

#فرانسه #نیس #موزه #مارک_شاگال #موزه_فرانسه #موزه_مارک_شاگال
link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
موزه بوردو در فرانسه و خود شهر بوردو می باشد. موزه ای که تاریخ یک شهر را بیان می کند. پس با کانال France همرا باشید.

موزه ای متفاوت و بی نظیر که با دارا بودن اسناد تاریخی شهر بوردو از گذشته تا به حال، شما را شگفت زده می کند. ساعت کار موزه از 11 صبح تا 6 بعد از ظهر می باشد و قیمت اون هم 4 یورو می باشد.

امیدوارم که از این موزی لذت ببرید.

#فرانسه #بوردو #موزه #موزه_فرانسه #موزه_بوردو
link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
موزه مینیاتور و سینما در فرانسه و شهر لیون می باشد. اگر به سینما و تاریخ آن علاقه دارید، پس با کانال France همراه باشید.

این موزه متعلق به قرن 16 میلادی می باشد و در 5 طبقه که بیش از 100 مجموعه فیلم مینیاتوری در آن قرار دارد، ساخته شده است. این موزه زیبا و دیدنی که جز میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده در سنت ژان در لیون، واقع شده و میزبان آثاری مینایتوریِ که برای جلوه های ویژه فیلم های سینمایی ساخته شده، می باشد. آثار این موزه جالب رو هنرمند Dan Ohlmann از سراسر جهان جمع آوری کرده و تو این موزه به نمایش گذاشته است. این شاهکارهای مینیاتوری که تو سایزهای کوچیک اجرا شدن، دقیقا کپی برابر اصل هستن و به حدی هیجان انگیزن که روزانه توریست های زیادی رو به سمت خودشون می کشانند. این صحنه های کوچک که توسط مینیاتوریست های مشهور جهان ساخته شده است، در بر دارنده بالاترین کیفیت فرارئالیسم هستن که چشمان بیننده رو فریب می دهند طوری که اندازه مینیاتوری را از اندازه واقعی نمی توانند تشخیص بدهند. اگه به شهر لیون فرانسه سفر کرده اید، دیدن این مجموعه منحصر به فرد رو از دست ندهید.

امیدوارم که از این موزه لذت ببرید.

#فرانسه #لیون #موزه #مینیاتور_سینما #موزه_فرانسه #موزه_منیاتور_سینما
link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
موزه هنر های زیبا در فرانسه و شهر مارسی می باشد. این موزه میزبان گردشگران بسیاری از تمام نقاط جهان می باشد. پس با کانال France همراه باشید.

این موزه که به تازگی بازسازی شده است، در ضلع غربی کاخ لانگ شامپ قرار دارد. در این موزه حدود 200 نقاشی قرار دارد که اکثر آنها موضوعی مذهبی دارند؛ مریم مقدس و داوود از مشهورترین نقاشی های این موزه می باشد.

امیدوارم که از این موزه لذت ببرید.

#فرانسه #مارسی #موزه #هنر_زیبا #موزه_فرانسه #موزه_هنر_زیبا
link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
موزه شراب و تجارت در فرانسه و شهر بوردو می باشد. اگر به اشیاء متفاوت علاقه مند هستید، پس با France همراه باشید.

موزه ای متفاوت، جالب و کوچک که درباره شراب و تجارت می باشد. اشیا قدیمی، اطلاعاتی با ارزش از مراحل بدست آوردن این نوشیدنی و ساخت آن از گذشته تا امروز و در نهایت تست کردن نوشیدنی ها با طعم ها و خصوصیات مختلف از جمله برنامه هایی هست که در بازدید از اینجا تجربه خواهید کرد.

امیدوارم که از این موزه لذت ببرید.

#فرانسه #بوردو #موزه #شراب_تجارت #موزه_فرانسه #موزه_شراب_تجارت
link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
موزه هنر مدرن و معاصر در فرانسه و شهر نیس می باشد. اگر به هنر مدرن علاقه دارید، این مطلب را از دست ندهید. پس با کانال France همراه باشید.

این موزه در سال 1990 حول محور هنر های مدرن و معاصر تاسیس شده است. ساختمان نئو کلاسیکه این موزه اثر دو هنرمند مشهور ایوس بایرد (Yves Bayard) و هنری ویدال (Henri Vidal) است و در نزدیکی مجسمه گاریبالدی ساخته شده. نمای این موزه از سنگ مرمر کارارا می باشد. فضاهای گالری در طبقه اول به نمایشگاه های موقت اختصاص داده شده و مجموعه های دائمی در طبقات دوم و سوم هستن. این موزه رایگانه و از ۱۰ صبح تا ۶ عصر بازه، به جز روزهای دوشنبه و برخی از تعطیلات. بعد از بازدید از موزه حتما از مجسمه گاریبالدی هم دیدن کنید.

امیدوارم که از این موزه لذت ببرید.

#فرانسه #موزه #نیس #هنر_مدرن_معاصر #موزه_فرانسه
link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
موزه ژرژ پمپیدو در فرانسه و شهر پاریس می باشد. موزه ای در رابطه با هنر مدرن که منتظر شما بازدید کنندگان عزیز می باشد. پس با کانال France همراه باشید.

ژرژ پمپیدو، مؤسسه ای هنری و فرهنگی است. این مؤسسه در سال 1977 به نام رئیسس جمهور وقت فرانسه، برپا شده است. این گالری بزرگ ترین موزۀ هنر مدرن در جهان است که ۱۷۷۰۰ متر مربع سطح زیربنا دارد. این مرکز شامل موزه ملی هنر مدرن، مرکز طراحی صنعتی، اداره توسعه فرهنگی است. دو ارگان مهم دیگر یعنی کتابخانه عمومی مرجع و بنیاد پژوهش و هماهنگی موسیقی و آکوستیک نیز بخشی از این مرکز می باشد. ژرژ پمپیدو رئیس جمهوری وقت فرانسه پس از بنیانگذاری موسسه پژوهش های تطبیقی، مدیریت آن را به پیر بولز آهنگساز و مولف پیشروی فرانسوی سپرد. اندیشه ابتدایی بولز در موسسه، گسترش پژوهش در زمینه منابع نوین صوتی، آموزش آزاد و کمک به شکوفایی نسل جوان آهنگساز بود.

امیدوارم که از این موزه لذت ببرید.

#فرانسه #پاریس #موزه #ژرژ_پمپیدو #موزه_فرانسه #موزه_ژرژ_پمپیدو
link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن

مطالب مرتبط

صنایع دستی فرانسه

کاخ ورسای در فرانسه

طاق پیروزی در فرانسه

خیابان شانزلیزه در پاریس

برج ایفل در فرانسه

پاریس پایتخت فرانسه

راهنمای سفر به فرانسه

جشن شاهان در فرانسه

شهر های مهم فرانسه بر پایه جمعیت

اقتصاد کشور فرانسه

قانون اساسی کشور فرانسه بخش سوم

قانون اساسی کشور فرانسه بخش دوم

قانون اساسی کشور فرانسه بخش اول

نام حاکمان کشور فرانسه بخش آخر

نام حاکمان کشور فرانسه بخش سوم

نام حاکمان کشور فرانسه بخش دوم

نام حاکمان کشور فرانسه بخش اول

همسایه های کشور فرانسه

پیش شماره تلفنی کشور فرانسه

نام های قدیم کشور فرانسه

درباره این کانال
کلید واژه ها
تبلیغات تور
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,125,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
3,450,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
720,000
 • 6 7
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
4,995,000
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
2,390,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,405,000
تبلیغات تور تور شیراز تور باکو تور تایلند تور روسیه تور مالزی
گزارش تخلف
در صورت مشاهده هر گونه تخلف در سایت یا تناقض اطلاعات تورها و آژانس ها آن را گزارش دهید
عنوان تخلف
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات
telegram icon