Icon
Hamburg
Hamburg
Hamburg
 • جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی هامبورگ جاهای دیدنی هامبورگ مراکز تفریحی و گردشگری هامبورگ هتل های هامبورگ راهنمای سفر به هامبورگ نقشه گردشگری هامبورگ
مـــــــــنواین شهر دارای آب و هوای اقیانوسی است. گرم‌ترین ماه‌های سال ژوئن، ژوییه و آگوست و بالاترین میانگین دما ١٩٫٩ تا ٢٢٫٢ درجه‌ی سانتی‌گراد و سردترین ماه‌ها دسامبر، ژانویه و فوریه با میانگین دمای ١.٤- تا ٠ درجه‌ی سانتی‌گراد است. بدیهی است که هوا بسیار مرطوب است، چتر و بارانی و ملحقات فراموش نشود. در مجموع تابستان‌ها برای سفر به هامبورگ مناسب‌ترند.‌
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
هامبورگ را دروازه‌ی جهان می نامند. (به آلمانی: Hamburg)،هامبورگ سومین بندر بزرگ در اروپا را دارد. در بندر این شهر‌، حدود ۱۵۰ هزار نفر مشغول به کارند. در بخشی از این بندر که به “سیتی” معروف است، مجموعه بناهایی مدرن برای سکونت، کسب و کار و مراکز فرهنگی ساخته شده است.

هامبورگ دومین شهر بزرگ آلمان و همچنین هشتمین در اتحادیه اروپا است.

شهر همیشه زنده و چند ملیتی هامبورگ با ترکیب فرهنگی گوناگون از سراسر جهان که در کنار دریاچه آلستر قرن هاست ارتباط تجاری آلمان با دیگر کشورهای اروپایی را برقرار می کند. به هر سو که قدم می زنید مردمی از ملل گوناگون را خواهید دید که عصر به عصر در کنار رودخانه های زیبا، لابه لای خیابان های پر درخت و زیر آسمان نیمه ابری سرگرم ورزش اند.

در هامبورگ حدود ۷ / ۱ میلیون نفر از ۱۸۰ ملیت زندگی می‌کنند. خارجی‌تباران عمدتاً از کشورهای ترکیه، لهستان، صربستان و افغانستان برخاسته‌اند.

هامبورگ شهر تاریخی، فرهنگی و کانال تجاری مهم اروپاست. شهری که با قدمتی زیاد امروزه به یکی از ثروتمندترین و توسعه یافته ترین شهرهای اروپا و جهان تبدیل شده است. هامبورگ شهری است که با شایستگی دروازه آلمان به جهان لقب گرفته است.
درباره هامبورگ

هامبورگ یکی از شانزده ایالت آلمان به شمار می‌آید. تاریخ هامبورگ به اوایل قرن نهم میلادی برمی گردد، زمانی که یک قلعه توسط امپراتور چارلز در مکان کنونی آن ساخته شد. از آن به بعد هامبورگ رو به توسعه نهاد، توسعه ای که شهرت امروز خود را مدیون آن است. امروزه هامبورگ با جمعیتی نزدیک به دو میلیون نفر دومین شهر بزرگ آلمان است که به یکی از قطب های اقتصادی این کشور نیز تبدیل شده است.

بندر هامبورگ بعد از بندر رتردام دومین بندر بزرگ اروپا و دهمین بندر بزرگ جهان است. هامبورگ از نخستین شهرهای جهان در به راه انداختن سیستم بانکداری بود و امروز دومین بانک قدیمی جهان با نام برنبرگ (Brenberg Bank) در این شهر قرار دارد. هامبورگ در سال ۲۰۱۲ از نظر کیفیت زندگی در دنیا در رتبه هفدهم قرار گرفت.در چه فصلی؟

هامبورگ دارای آب و هوای اقیانوسی است که تحت تاثیر اقیانوس اطلس است. بهترین زمان برای سفر به هامبورگ بین ماه های می و سپتامبر است وقتی که هوای گرم در شهر جریان دارد.

البته در این زمان قیمت هتل ها بالاتر، پروازها شلوغ تر و شهر پر از گردشگر است. اگر دوست دارید شهر را خلوت تر ببینید و قیمت هتل ها نیز ارزان تر باشد می توانید فصل پاییز را برای سفر به هامبورگ انتخاب کنید. اگر چه در این فصل ممکن است هوا کمی سرد باشد.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن


هامبورگ
بندر هامبورگ يكي از مهمترين بنادر اروپاست كه داراي اسكله و كامنال هاي آبي فراوان و تعداد زيادي پارك و باغ مي باشد. هامبورگ، شهري چند مليتي، بزرگ ترني بندر آلمان ، سومين بندر بزرگ اروپا و هشتمين بندر بزرگ جهان است و هفت برابر بزرگ تر از پاريس مي باش. در اينش هر 2300 پل وجود دارد و يك درياچه 160 هكتاري درست در وسط اين شهر قرار دارد.هامبورگ با وجود اينكه شهري صنعتي است ، اما چندان گران نيست.هزينه اقامت با توجه به نوع انتخاب شما نيز متغير مي باشد. ارزان بودن اين بندر، آن هم در قلب اروپاي صنعتي نكته اي است كه از ياد نخواهيد برد.
زمان محلي : GMT +2
آب و هوا : هامبورگ از آب و هواي خشكي برخوردار نيست . معمولا بادهاي غربي متداول ، هواي مرطوب دريا را از درياي شمال با خود مي آورند كه همين امر عامل تشديد رشد با شكوه جمعيت درختان هامبورگ مي باشد . اين مساله شهر هامبورگ را به شهري بسيار سبز تبديل كرده است ، آن چنان كه اگر از فراز آسمان به پايين بنگريد ، قسمت هاي بسياري از آن را مانند جنگل مي بينيد . اين منطقه غالبا بادخيز است به طوري كه بدون هيچ مانعي از درياي شمال از طريق ناحيه باريكي به سمت بالتيك مي وزد . تاثير كلي اين مساله مطبوع بودن و سرحال كنندگي هوا است و به ندرت احتياج به پوشيدن لباس هاي مناسب هواي خاص و غيرمترقبه خواهيد داشت .
گاهي اوقات يك محدوده فشار بالاي قاره اي از سمت شرق دور زده و هوايي خشك را با خود مي آورد كه در تابستان با هواي گرم عجين شده و دماي هوا را تا 30 درجه سانتي گراد بالا مي برد و در زمستان هواي سردي را بين 10- و25- درجه سانتيگراد به همراه مي آورد . در اين اوقات شرايط اقليمي به سمت هواي با ثبات گرايش داشته و اين ثبات مي تواند هفته ها به طول انجامد . در بعضي از روزهاي سرد زمستان به رغم وجود نمك و حركت شديد رودخانه Elbe ، اين رودخانه و درياچه هاي Alter در مركز شهر هامبورگ شروع به يخ زدن مي كنند تا جايي كه جمعيت بسياري را جهت بازي اسكيت روي يخ از منازلشان به بيرون مي كشند .
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن

مطالب مرتبط

درباره این کانال
کلید واژه ها
تبلیغات تور
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,125,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
3,450,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
720,000
 • 6 7
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
4,995,000
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
2,390,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,405,000
تبلیغات تور تور شیراز تور باکو تور تایلند تور روسیه تور مالزی
گزارش تخلف
در صورت مشاهده هر گونه تخلف در سایت یا تناقض اطلاعات تورها و آژانس ها آن را گزارش دهید
عنوان تخلف
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات
telegram icon