Icon
 • جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی اوتاوا جاهای دیدنی اوتاوا مراکز تفریحی و گردشگری اوتاوا هتل های اوتاوا راهنمای سفر به اوتاوا نقشه گردشگری اوتاوا
مـــــــــنو
درباره این کانال
کلید واژه ها
جاذبه گردشگری کانال ریدو در اتاوا در سال ۱۸۳۲ تاسیس شد. بسیاری از ساختارهای اصلی جاذبه گردشگری کانال ریدو هنوز هم دست نخورده باقی مانده است. در طول ماه‌ های زمستان شهر اتاوا واقع در کشور کانادا کانال ریدو یخ می‌ زند. این پیست اسکی به طور متوسط ۲۰۰۰۰ بازدیدکننده در هر روز دارد. کانال ریدو به یک جاذبه توریستی و جاذبه گردشگری تبدیل شده و فستیوال Winterlude در اتاوا در این محل برگزار می‌شود. آماده‌ سازی مسیر اسکی از اواسط ماه اکتبر شروع می‌شود. در طول مسیر این پیست اسکی مردمان شهر اتاوا مواد غذایی سوپ داغ، شکلات داغ و سایر تنقلات و نوشیدنی‌ می فروشند.

مطالب مرتبط شهر اتاوا
#جاذبه_گردشگری #کانال_ریدو #شهر_اتاوا #گردشگری #پیست_اسکی #اتاوا #فستیوال
تاریخ ثبت :1396/04/22 تاریخ اصلاح:1396/04/22 بازدید:873 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
یکی از مراکز تفریحی شهر اتاوا ساختمان پارلمان است. ساختمان پارلمان واقع در شهر اتاوا قلب سیاسی و فرهنگی کشور کانادا و شهر اتاوا است. ساختمان پارلمان در شهر اتاوا بر روی یک تپه شیب‌ دار، به نام پارلمان هیل، در نزدیکی شروع کانال ریدو ساخته شده‌ است. ساختمان پارلمان با طراحی و معماری سبک نئو گوتیک ساخته شده است. در ساختمان پارلمان در شهر اتاوا سیاستمداران برای داشتن کشوری بهتر برنامه ریزی می کنند. بسیاری از جشن های شهر اتاوا مانند آتش بازی و جشن روز کانادا در ساختمان پارلمان برگزار می شود. بنای اصلی ساختمان پارلمان در سال 1916 بر اثر آتش سوزی کامل از بین رفت.

مطالب مرتبط اتاوا
#مراکز_تفریحی #شهر_اتاوا #اتاوا #ساختمان_پارلمان #پارلمان #پارلمان_هیل #معماری #جشن #جشن_روز_کانادا #جشن_آتش_بازی #کشور_کانادا #کانادا #کانال_ریدو
تاریخ ثبت :1396/02/27 تاریخ اصلاح:1396/02/27 بازدید:328 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
موزه جنگ در شهر اتاوا یکی از موزه های ملی کشور کانادا است. موزه جنگ در شهر اتاوا که مربوط به تاریخ نظامی است طرفداران زیادی دارد. گالری‌ های نمایشی موزه ی جنگ در شهر اتاوا و برنامه ای که در این موزه جنگ به نمایش گذاشته می شود به منظور تاکید بر تجربه انسان از جنگ طراحی شده‌اند. موزه جنگ در شهر اتاوا دارای کلکسیون های زیادی است که انواع توپخانه‌ ها، لباس‌ های نظامی، مدال‌ها، را به نمایش میگذارد. موقعیت مکانی موزه جنگ در شهر اتاوا در دشت لبرتون است.

مطالب مرتبط اتاوا
#موزه_جنگ #موزه #شهر_اتاوا #اتاوا #موزه_شهر #کشور_کانادا #کانادا #دشت_لبرتون #موزه_اتاوا
تاریخ ثبت :1396/02/26 تاریخ اصلاح:1396/02/26 بازدید:257 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
شهر اتاوا پایتخت کشور کانادا است. شهر اتاوا چهارمین شهر بزرگ کشور کانادا و دارای مراکز خرید بسیار است.

یکی از مراکز خرید اتاوا مرکز بیشور است که یکی از یکی از محبوب ترین مراکز گردشگری در کشور کانادا می باشد. مرکز خرید بیشور در شهر اتاوا جدیدا بازسازی شده است و دارای بیشتر از 30 مرکز خرده فروشی می باشد. قیمت های مرکز بیشور تقریبا مناسب است و برای خرید جای مناسبی است میتوان گفت اگر شما به مراکز خرید اتاوا بروید دست خالی بر نخواهید گشت.

مطالب مرتبط اتاوا
#مراکز_خرید #مراکز_اتاوا #اتاوا #کشور_کانادا #کانادا #مرکز_بیشور #گردشگری #اتاوا
تاریخ ثبت :1396/02/26 تاریخ اصلاح:1396/02/26 بازدید:298 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
اتاوا محل قرارگیری پارلمان و مقر فرماندار کل است. اُتاوا با اینکه پایتخت کانادا است ولی جزو سه شهر بزرگ این کشور (تورنتو، مونتریال و ونکوور) بشمار نمی‌آید. از لحاظ آب و هوایی اتاوا یکی از سردترین پایتخت های دنیا می باشد.
از لحاظ جفرافیایی اُتاوا در مرز انتاریو و کبک و در شمال شرقی تورنتو و غرب مونتریال قرار دارد.اتاوا يك شهر دو زبانه است. تمامي ادارات و سازمانهاي دولتي به دو زبان انگليسي و فرانسه مي توانند جوابگوي مردم باشند. نيمي از مردم اين شهر انگليسي زبان و 32% فرانسوي زبان مي باشند.
بر خلاف تورنتو، چمعیت مهاجران چشم بادامی و هندی - پاکستانی، بسیار کم است.

آب و هوا
در شهر اتاوا درجه حرارت در فصلهاي مختلف سال بسيار متفاوت است. در زمستانهاي سرد و طولاني اين شهر كه از اواسط ماه نوامبر شروع مي شود و تا نيمه هاي آوريل ادامه دارد سرماي هوا گاه تا 46 درجه زير صفر هم مي رسد. فصل بهار در اتاوا كوتاه بوده و به 2 ماه هم نمي رسد ولي در همين مدت كم، هوا بسيار مطبوع بوده و بيشتر روزها باراني مي باشد. در تابستان كه تقريبا از ژوئن تا پايان اگوست ادامه دارد گرماي هوا تا 36 درجه سانتيگراد هم مي رسد و به دليل آنكه رطوبت هوا بسيار بالاست، گرما شديدتر حس مي شود. در فصل پاييز كه آن هم كوتاه است هوا رو به سردي گذاشته و بارش باران و بعضا برف، آمدن فصل زمستان را خبر مي دهد.

از شهر تهران تا اتاوا مسيرهاي پروازي متعددي وجود دارد، يكي از آنها از مسير تهران، آمستردام(هلند)، مونترال مي باشد كه در اينحالت مي توان از طريق سرويسهاي اتوبوسي خود شركت هواپيمايي فاصله 2 ساعته بين مونترال تا اتاوا را طي كرد و يا با هواپيما به سمت اتاوا پرواز كرد، مسير ديگر كه سريعتر است مسير تهران، لندن، اتاوا مي باشد. طول پرواز تهران- لندن حدود 5 ساعت و نيم و پرواز لندن-اتاوا حدود 7 ساعت و نيم است.

اختلاف ساعت
اختلاف ساعت ايران و اتاوا 8 ساعت و نيم مي باشد كه در ابتداي بهار و تابستان به دليل عدم همزماني تغيير ساعت در ايران و در اتاوا به مدت كوتاهي اين فاصله زماني به 7 ساعت و نيم و 9 ساعت و نيم تغيير مي نمايد. غير از اين دو موقع اختلاف ساعت همان 8 ساعت و نيم است. يعني مثلا ساعت 9 و نيم صبح شنبه در ايران همزمان با ساعت 1 بامداد شنبه در اتاوا مي باشد.

مطالب مرتبط اتاوا
#راهنما_سفر #اتاوا #پارلمان #پایتخت_کانادا #کانادا #پایتخت #تورنتو #مونتریال #ونکوور #مرز #کبک #انگلیسی #فرانسه #آب_هوا #آمستردام #هلند #لندن #تهران
تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:412 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
تبلیغات تور
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,125,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
3,450,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
720,000
 • 6 7
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
4,995,000
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
2,390,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,405,000
تبلیغات تور تور شیراز تور باکو تور تایلند تور روسیه تور مالزی
گزارش تخلف
در صورت مشاهده هر گونه تخلف در سایت یا تناقض اطلاعات تورها و آژانس ها آن را گزارش دهید
عنوان تخلف
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات
telegram icon