Icon
 • جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی زوریخ جاهای دیدنی زوریخ مراکز تفریحی و گردشگری زوریخ هتل های زوریخ راهنمای سفر به زوریخ نقشه گردشگری زوریخ
مـــــــــنو
کلید واژه ها
کافه شوبر زوریخ یکی از مکان های قدیمی مورد علاقه مردم شهر زوریخ کافه شوبر زوریخ می باشد اگر شما از هریک از اهالی قدیمی این شهر آدرس یک کافه خوب رابگیرید مطمئنن آدرس این مکان و به شما می دهند.
در کافه شوبر زوریخ می‌توانید طیف وسیعی از انواع چای و قهوه به همراه مجموعه‌ی گسترده‌تری از شیرینی‌جات را سفارش دهید. برخی از سفارشات به حدی کامل هستند که حتی می‌توانند به عنوان ناهاری سریع استفاده شوند. خود فضای کافه هم از نظر تاریخی و زیبایی، ارزش بازدید زیادی دارد.

نکته‌ها:

کافه شوبر زوریخ همچنین نقطه‌ای عالی برای میل کردن صبحانه به شمار می‌رود.
ممکن است با جمعیت زیادی روبرو شوید، اما اگر وقت کافی دارید، بدون شک ارزشش را خواهد داشت.
تاریخ ثبت :1395/04/22 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:401 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
محله‌ی نیدردف زوریخ از جاذبه های گردشگری شهر زوریخ به جرات میتوان محله‌ی نیدردف زوریخ را نام برد محله ای که شما را به حیرت درخواهدآورد
اگر دنبال چیزی فراتر از خانه‌های بزرگ مد روز هستید، کافی است محله‌ی نیدردف زوریخ دیدن نمایید.
خودتان را به صورت آزادانه در محله‌ی دوست‌داشتنی Niederdorf رها کنید. این مکان زیبا با کوچه پس کوچه‌های کوچک و فروشگاه‌های جذابش، ارزش چند ساعت وقت صرف کردن را دارد. به علاوه شاید بدتان نیاید با سبک زندگی و روزمرگی مردم سوئیس بیشتر آشنا شوید. همچنین اگر دوست دارید شب‌نشینی‌های خاص این شهر را تجربه کنید، این محله، مکانی فوق‌العاده برای این کار محسوب می‌شود.

نکته‌ها:

ناحیه‌ی محله‌ی نیدردف زوریخ با محله‌ی لاتین (لاتین کوارتر) در پاریس یا سوهو در لندن مقایسه می‌شود.
محله‌ی نیدردف زوریخ بخش کمتر توسعه‌یافته‌ای از این شهر قدیمی به شمار می‌رود، پس دنبال خانه‌های قدیمیِ عجیب و جالب باشید.
تاریخ ثبت :1395/04/22 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:569 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
آبشار راین‌ زوریخ تا به حال آبشاری رویایی رو دیدید؟تا حالا بزرگترین آبشار اروپا رو دیدید؟
هر زمان در زوریخ احساس بی حوصلگی کردید، کافی است سوار قطار شوید و به سمت آبشار زیبای راین‌ (بزرگ‌ترین آبشار اروپا) سفر کنید.


آبشار راین‌ زوریخ شگفت‌انگیز طبیعی با ۱۵۰ متر پهنا و ۲۳ متر ارتفاع در شمال زوریخواقع شده است. شاید بهترین تجربه از این آبشار، قایق‌سواری در طول رودخانه‌ی راین باشد. یکی از طولانی‌ترین مسیر‌های پیاده‌روی سوئیس (حدود ۱۰ روز)، در طول این آبراهه‌ی تاریخی بین Untersee و Hochrhein کشیده شده است.

نکته‌ها:

برای سفر بهآبشار راین‌ زوریخ کافی است، از ایستگاه مرکزی زوریخ سوار قطار می شوید. شما مجبور خواهید شد تا یکبار در Winterthur قطارتان را عوض کنید. کل سفر حدود ۱ ساعت به طول می‌انجامد.
قلعه‌ی Laufen درست بالای آبشار راین‌ زوریخ قرار دارد و مناظر به جد تماشایی را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌دهد. علاوه برآن خود قلعه هم ارزش بازدید بالایی دارد.
تاریخ ثبت :1395/04/22 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:672 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
گورستان فلونترن زوریخ شاید برایتان عجیب باشد که بازدید از گورستان هم میتواند برای شما یک حس عجیب و یک خاطره منحصر بفرد ایجاد کند.

گورستان فلونترن زوریخ Fluntern، با توجه به طراحی باروک، اولین بار در سال ۱۸۸۷ ساخته شد. امروزه این مکان یکی از زیباترین و البته مشهورترین منازل ابدی در زوریخ و حتی سراسر سوئیس به شمار می‌رود. افراد سرشناس زیادی از جمله جیمز جویسف،

نویسنده‌ی معروف ایرلندی، در این مکان به خاک سپرده شده‌اند.

نکته‌ها:

برای رسیدن به گورستان فلونترن زوریخ سوار تراموای شماره ۶ شده، سپس در ایستگاه باغ وحش پیاده شوید. در نهایت، از آنجا به طور مستقیم به سمت شمال در Zürichbergstrasse، به مدت چند دقیقه پیاده‌روی کنید
تاریخ ثبت :1395/04/22 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:449 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
کوه اوتلیبرگ زوریخ کوه اوتلیبرگ زوریخ یکی از مناطق گردشگری و زیبای شهر زوریخ محسوب میشود.
با وجود سهم سخاوتمندانه‌ای از ارزش‌های فرهنگی و ویژگی‌های شهری، زوریخ تقریبا عالی است. با این وجود جاذبه‌های طبیعی هم بر این ویژگی افزوده‌اند. یکی از این جاذبه‌ها کوه اوتلیبرگ است که می‌توان بر فراز آن، به زیبایی تمام این شهر را به نظاره ایستاد.

اگر از شلوغی شهر خسته شدید، یکی از بهترین نقاطی که می‌توانید چند ساعتی را در آرامش سپری کنید، این نقطه است. مطمئن باشید از وقتی که سپری می‌کنید، پشیمان نخواهید شد.

نکته‌ها:

اگر زوریخ کارت داشته باشید، می‌توانید به صورت رایگان و با استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی به این منطقه سفر کنید
تاریخ ثبت :1395/04/22 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:558 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
موزه‌ی ملی زوریخ از بزرگترین موزه های قاره اروپا در کشور سوئیس قرار دارد در شهر زوریخ واقع شده است
موزه‌ی ملی زوریخ در واقع ترکیبی از ۴ موزه است: موزه‌ی ملی زوریخ، قلعه پرانگینز، انجمن تاریخ سوئیس شوئیز و مجموعه‌ای درam Albis. موزه‌ی ملی زوریخ مناسب کسانی است که تمایل دارند در مورد تاریخ و فرهنگ کشور زیبای سوئیس بیشتر بدانند. در این موزه می‌توانید مبلمان‌های عتیقه‌ی سوئیسی، برج اسلحه، تصاویر متغیر (شهر فرنگ خودمان) از نبرد مشهور Murten و مجموعه‌ی بزرگی از سکه‌های قدیمی، به همراه آثاری از قرن‌های چهاردهم تا شانزدهم را تماشا کنید. بازدید از این موزه را از دست ندهید.

نکته‌ها:

نزدیک موزه می‌توانید تورهای قایق‌سواری روی رودخانه‌ Limmet را پیدا کنید.
می‌توانید درخواست راهنمای صوتی کنید.
تاریخ ثبت :1395/04/22 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:434 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
فروشگاه فریتگ زوریخ فروشگاه فریتگ زوریخ در سال ۱۹۹۳ توسط دو برادر به نام‌های مارکوس و دنیل فریتگافتتاح شد.
انها در تلاش برای تولید کیف‌های بادوام و ضد آب بودند. این دو برادر سرانجام محصول خود را با استفاده از متریال‌های دور انداختنی مانند برزنت و کمربند ایمنی هواپیما به تولید رساندند و فریتگ را تبدیل به یک برند مد و همچنین سازگار با محیط زیست کردند.

فروشگاه فریتگ زوریخ در برجی خاص (بلندترین بنای زوریخ) که از ۱۹ کانتینر ساخته شده است، قرار دارد. بی شک این فروشگاه، به خصوص برای خانم‌ها از جذابیت بالایی برخوردار است.

نکته‌ها:

فروشگاه فریتگ زوریخ یک خط فروش لباس، در سال ۲۰۱۴ به این مجموعه اضافه شد.
می‌توانید از برج بالا بروید و مناظری بی‌نظیر از شهر زوریخ را به تماشا بنشنید.
تاریخ ثبت :1395/04/22 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:379 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
رستوران گارتن زوریخ رستوران گارتن زوریخ بعلاوه بر رستوران فوق‌العاده، این منطقه میزبان یک باغ شهری و مجموعه‌ای از فروشگاه‌های مد و فشن در فضای استودیویی است.

بازار گارتن شامل هرچیزی از جمله اجناس کوچک، کالاهای دست‌ساز، لباس‌های مد و پوشاک‌های لوکس زنانه است. مجموعه‌ی خرید و غذاخوری گارتن باعث شده است که یک محله‌ی صنعتی، تبدیل به جامعه‌‌ای پرجنب‌وجوش شود. با این وجود مواردی بیشتر از خرید و غذاخوردن در اینجا وجود دارد. هنر عمومی، یک باغ و یک تراس دوست‌داشتنی از دیگر ویژگی‌های این مکان محسوب می‌شود.

نکته‌ها:

در طول تابستان، تا نیمه‌های شب می‌توانید از تفریح در این مجموعه لذت ببرید.
اگر زمستان از این مجموعه دیدن کنید، می‌توانید خودتان را با میل کردن مقداری فوندو (نوعی غذای سوئیسی)، در کلبه‌ای چوبی گرم کنید.
بازار Geroldدر تمام طول سال و روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت ۱۱ صبح تا ۷ عصر و یکشنبه‌ها از ساعت ۱۱ صبح تا ۶ عصر باز است
تاریخ ثبت :1395/04/22 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:495 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
موزه زوریخ وجود موزه هایی از فرهنگ و آداب و رسوم مردم آمریکای شمالی در زوریخ غیر ممکن به نظر میرسید، اما موزه‌ی بومی Nordamerika یا NONAM به عنوان مجموعه‌ی خصوصی فرانسیس هاتز گونفرید در این شهر آغز به کار کرده است.

در دهه‌ی ۶۰ میلادی تبدیل به یک موزه‌ی شهری شد. امروزه اما موزه زوریخ فرصت نگاهی اجمالی به فرهنگ‌ بومی آمریکای شمالی شامل تعداد زیادی مصنوعات اصلی هاتز و نمایشگاه‌هایی درباره‌ی زندگی معاصر را در کشوری اروپایی فراهم می‌کند.

نکته‌ها:

اغلب دست‌نوشته‌های موزه زوریخ به زبان آلمانی است.
یکشنبه ظهرها، موزه زوریخ پیشنهاد تورهای رایگان برای خانواده‌ها و فعالیت‌های ویژه‌ای برای کودکان دارد.
تاریخ ثبت :1395/04/22 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:381 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
باغ چینی زوریخ باغ چینی زوریخ هدیه ای از طرف کشور چین و اونم شهر کونمینگ است. باغ چینی زوریخ هدیه‌ای به عنوان قدردانی از زوریخ برای کمک به توسعه‌ی سیستم آبی شهر کونمینگ. این باغ روی دلتای رودخانه‌ای Zürichhorn، واقع در خط ساحلی شرقی دریاچه‌ی زوریخ قرار دارد. این واحه‌ی دوست‌داشتنی یکی از بهترین باغ‌های چینی خارج از این کشور به شمار می‌رود.

نکته‌ها:

این باغ از ماه آوریل تا نوامبر به صورت روزانه باز است
تاریخ ثبت :1395/04/22 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:430 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
دریاچه زوریخ دریاچه زوریخ در قسمت جنوبی این شهر قرار دارد و یکی از جاذبه های خاص و محبوب این شهر محسوب میشود.
می‌توانید برای تماشای شهر از منظری متفاوت در یکی از تورهای قایق‌سواری روی این دریاچه شرکت کنید. این تورها تنها حدود ۱۰ فرانک (۳۰۰۰۰ تومان) هزینه دارند که می‌توانید در اسکله‌ی Bahnhofstrasse یکی از آن‌ها را رزرو کنید. بدون شک ارزشش را خواهد داشت.

نکته‌ها:

مطمئن شوید چه کوتاه باشد یا طولانی، زمان مناسبی را برای قایق‌سواری روی دریاچه انتخاب می‌کنید.
اگر زوریخ کارت دارید، می توانید به طور رایگان از سفر کوتاهِ رفت و برگشت روی دریاچه لذت ببرید.
تاریخ ثبت :1395/04/22 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:398 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
خیابان بهانف زوریخ خیابان بهانف زوریخ در خیابان اصلی دقیقا در مرکز شهر واقع شده است . که یکی از گران‌ترین خاص ترین و زیباترین و منحصربه‌فردترین خیابان‌های خرید جهان هم محسوب می‌شود.

خیابان بهانف زوریخ خیابانی خاص در الدتاون واقع شده است که از ایستگاه قطار شروع می‌شود و تا دریاچه‌ی زوریخ ادامه دارد. در این خیابان می‌توانید مشهورترین برندهای جهان را پیدا کنید که به خصوص برای خانم‌ها از جذابیت ویژه‌ای برخوردار است. حتی اگر توان خرید چندان بالایی هم نداشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم به هیچ‌وجه در سفر به زوریخ بازدید از خیابان Bahnhofstrasse و تماشای فروشگاه‌های لوکس آن را از دست ندهید.

نکته‌ها:

روزهای سه‌شنبه و جمعه بازار کشاورزان Bürkliplatz، نزدیک دریاچه‌ی زوریخ برگزار می‌شود که شاید برایتان جالب باشد.
تابستان‌ها بستنی و زمستان‌ها نوشیدنی گرم در این خیابان به فروش می‌رسد که امتحان کردن آن‌ها خالی از لطف نخواهد بود.
تاریخ ثبت :1395/04/22 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:692 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
کلیسای سنت پِتِر زوریخ قدیمی ترین کلیسای جهان در سوءیس واقع شده است این کلیسا رو در قرن نهم ساخته شده و قدمت زیادی دارد.

اگرچه قدمت بیشتر بخش‌های کلیسای امروزی به دلیل بازسازی به قرن هجده میلادی بازمی‌گردد، هنوز هم می‌توانید جایگاه‌های حجاری شده‌ی قرن پانزدهمی مخصوص گروه کر و نام نوشته‌شده‌ی خدا به زبان عبری را در بالای منبر که نشان‌دهنده‌ی اصلاحات پروتستان و تاکید بر زبان اصلی کتاب مقدس است، تماشا کنید.کلیسای سنت پِتِر زوریخ همچنین به خاطر داشتن بزرگترین نمای ساعتی در اروپا خود را از دیگر همتایانش متمایز کرده است. برج این کلیسا به عنوان دیده‌بان آتش‌سوزی مورد استفاده قرار می‌گرفت، شاید به این دلیل است که زوریخ، مانند دیگر شهرهای تاریخی، آتش‌سوزی‌های بزرگ را تجربه نکرده است.

نکته‌ها:

سعی کنید حتما به یکی از اجراهای کلیسای سنت پِتِر زوریخ برسید، چرا که سیستم آکوستیکی دیواره‌های آن بی نظیر است.
کلیسا و برجش، هرکدام رنگ‌های متفاوتی دارند، چرا که هرکدام از آن‌ها متعلق به سازمان متفاوتی است.
پس از بازدید از کلیسا حتما سری به میدان سنت پترهاف‌استات که کمی پائین‌تر قرار دارد، بزنید. این میدان دوست‌داشتنی مکانی عالی برای عکاسی است.
تاریخ ثبت :1395/04/22 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:457 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
زوریخ شهری بین المللی و جهانی است شب زنده داری در این شهر بسیار مرسوم بوده و کلی میتونید از این شب زنده داری لذت ببرید.

این شهر روی دریاچه‌ای زیبا، نزدیک کوهستان و تعدادی شهر دیگر بنا شده است. شهری بسیار جالب که روح زندگی را در سرتاسر آن حس خواهید کرد. در ادامه با کجارو همراه باشید تا هرآنچه را که برای سفر به زوریخ نیازداریم با هم مرور کنیم.

شهر زوریخ را می‌توان یکی از مراکز دانشگاهی مهم در سراسر جهان به شمار آورد، از این رو در طول سفر به این شهر احتمالا با دانشجوهای زیادی برخورد خواهید کرد. به علاوه در جای جای این شهر می‌توان رگه‌ای از هنر را پیدا کرد، شهری پر از هنرهای خیابانی و نمایشگاه‌های هنری که هر هنردوستی را سر ذوق می‌آورد. این شهر ارزشش را دارد تا روزهای زیادی را در آن توقف کنید، اما متاسفانه برای کسانی که قدرت مالی بالایی ندارند، کمی دردسرساز است، با این حال سعی کرده‌ایم این راهنما را برای سفری ۲ تا ۳ روزه تنظیم کنیم.

اختلاف ساعت با تهران: ۲:۳۰-

زبان رسمی: آلمانی

واحد پول رسمی: فرانک سوئیس (CHF)

نرخ تبدیل ارز: ۱ فرانک= ۱.۰۱ دلار آمریکا

فرودگاه: (Zurich Airport (ZHR
وضعیت آب و هوایی

راهنمای سفر به زوریخ :زوریخ در دره‌ای نسبتا مرتفع واقع شده است که آب و هوای آن را در تمام طول سال تقریبا معتدل نگه می‌دارد. تابستان‌های این شهر، گرم اما به ندرت بخارآلود هستند با این وجود، بارش باران تا حدودی متناوب است. بهار و پاییز زوریخ مطلوب و معتدل هستند، اگرچه زمستان‌های این شهر می‌تواند سرد باشد و برف هم به حدی ببارد که تا مدتی زمین را سفیدپوش کند. به طور کلی اگر قصد سفر به این شهر را دارید، می‌توانید برای بهره‌‌وری بیشتر در طول بهار و تابستان برنامه‌ریزی و از فصل زمستان هم اکیدا دوری کنید.
بهترین زمان برای رزرو هتل

هتل‌های زوریخ در تمام طول سال تقریبا برای هر کسی گران تمام می‌شوند. با این وجود، قیمت‌ها در طول تابستان در اوج خود قرار دارند و از ماه مه تا سپتامبر ثابت هستند. اما در بقیه طول سال قیمت‌ها کمی کاهش پیدا می‌کنند. زوریخ شهری تجاری و پایتخت اقتصادی به شمار می‌رود و هر رویدادی که در آن برگزار می‌شود، ممکن است در بالا و پایین شدن هزینه‌ها اثر بگذارد، به همین دلیل قیمت‌ها غیر قابل پیش‌بینی است. برخی از آخر هفته‌ها ممکن است در میان فصول مقرون به صرفه جای بگیرند. متاسفانه تعداد کمی هاستل در این شهر وجود دارد که نسبت به استاندارد‌های اروپایی گران محسوب می‌شوند.
انواع هزینه‌ها
هزینه‌ی هاستل (خوابگاه)

برای یک شب اقامت در اتاقی اشتراکی باید انتظار پرداخت میانگین ۴۵ فرانک (۱۳۵۰۰۰ تومان) را داشته باشید. همچنین می‌توانید اتاق‌های تک نفره و خصوصی را با پرداخت حداقل ۹۰ (۲۷۰۰۰۰ تومان) و کمی بیشتر از ۱۴۰ فرانک (۳۲۰۰۰۰ تومان) رزرو کنید.
هزینه‌ی اقامت در هتل

همانطور که گفتیم هتل در زوریخ بسیار گران و از این نظر با شهرهایی مثل استکهلم و لندن در رقابت است. اگر بخواهیم لیستی از میانگین قیمت انواع هتل براساس کیفیت و تعداد ستاره تهیه کنیم، نتیجه به شرح زیر خواهد بود:

۱ ستاره ۶۲ تا ۱۲۰ فرانک (۱۸۶۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰۰ تومان)

۲ ستاره ۱۰۲ تا ۱۵۴ فرانک (۳۰۶۰۰۰ تا ۴۶۲۰۰۰ تومان)

۳ ستاره ۱۱۱ تا ۲۳۰ فرانک (۳۳۳۰۰۰ تا ۶۹۰۰۰۰ تومان)

۴ ستاره ۱۳۴ تا ۳۲۳ فرانک (۴۰۲۰۰۰ تا ۹۶۹۰۰۰ تومان)

۵ ستاره ۲۶۹ تا ۵۱۳ فرانک (۸۰۷۰۰۰ تا ۱۵۳۹۰۰۰ تومان)
تاریخ ثبت :1395/04/22 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:415 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
خطوط ترامو از مهمترین خطوط مترو در شهر زوریخ می باشد و بهترین راه حمل و نقل در این شهراست که بخش زیادی از آرامش حاکم در این شهر را سبب شده است.
همه جای شهر زوریخ تحت پوشش خطوط مختلف تراموا، مترو، اتوبوس و همچنین قایق‌های مخصوص حمل مسافر است و در هر ایستگاه تایم ورود هر خط اعلام می‌شود که علیرغم تداخل برخی از خطوط تراموا با مسیر عبور خودرو، اما کمترین تأخیری در ورود و خروج آنها از ایستگاه مشاهده نمی‌شود.

حرکت وسایل حمل و نقل عمومی در این کشور و این شهر معروف به ساعت به قدری دقیق است که می‌توانید ساعت‌تان را با ورود قطار یا تراموا به ایستگاه تنظیم کنید.

خریدن بلیت به صورت مکانیزه که دستگاه آن در همه ایستگاه‌ها نصب شده است، مشخص بودن مسیر حرکت از طریق نقشه‌هایی که در ایستگاه‌ها و داخل ترن‌ها قرار دارد و اعلام لحظه به لحظه ایستگاه‌ها و مشخص بودن ایستگاه‌های مشترک، استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی را برای هر شخصی مهیا می‌کند و حتی توریست‌ها هم با هر زبان و درک و فهمی در بدو ورود به راحتی می‌توانند با استفاده از این وسایل خودشان را به نقطه دلخواه‌شان برسانند.

سوئیسی‌ها در احداث خطوط تراموا آنقدر باتجربه هستند که به بسیاری از کشورهای دیگر از جمله آمریکا تجربیات‌شان را منتقل کرده‌اند.
تاریخ ثبت :1395/04/22 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:375 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
تاریخچه شهر زوریخ بزرگ‌ترین و پرجمعیتﺗﺮین شهرِدر کشور سوئیس است .
پایتخت فرهنگی این کشور است که در ابتدای ورود به آن، بیشترین چیزی که جلب توجه می‌کند، آرامش حاکم در میان مردم است؛ آرامشی که ناشی از دور بودن هیاهوهای رایج در یک کلان‌شهر است.
تاریخ ثبت :1395/04/22 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:363 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
تبلیغات تور
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,125,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
3,450,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
720,000
 • 6 7
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
4,995,000
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
2,390,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,405,000
تبلیغات تور تور شیراز تور باکو تور تایلند تور روسیه تور مالزی
گزارش تخلف
در صورت مشاهده هر گونه تخلف در سایت یا تناقض اطلاعات تورها و آژانس ها آن را گزارش دهید
عنوان تخلف
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات
telegram icon