Icon
مـــــــــنو
شهربازی های ایران-شهربازی بم از مکان هایی که پس از زمین لرزه بم در جریان بازسازی این شهر ساخته شده شهربازی شهر بم بود،

به گفته مسئولان تکمیل و فعالیت شهربازی های ایران-شهربازی بم می تونست در ترمیم روحیه مردم بم به خصوص کودکانی که با از دست دادن خانواده خود دچار صدمات روحی شده بودند
نقش تعیین کننده ای داشته باشه، اما پس از گذشت سال ها از پایان ساخت این مجموعه درب های شهربازی های ایران-شهربازی بم همچنان به روی کودکان بمی بسته است.
تاریخ ثبت :1395/06/21 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:732 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
شهربازی های ایران-سرزمین رویاهای رامسر شهربازی های ایران-سرزمین رویاهای رامسر در سایت جنوبی مجتمع شهر سبز رامسر و در زمینی به مساحت ۴ هکتار فرصت مناسبی برای هیجان و شادی خانواده ها فراهم آورده است.
شهربازی های ایران-سرزمین رویاهای رامسر دارای مدرن ترین، ایمن ترین، مهیج ترین، شهربازی در شمال کشور با یازده دستگاه برای گردشگران مهیا گردیده تا بتوانند بهترین لحظات را تجربه کنند.
لازم به ذکر است کلیه تجهیزات و دستگاههایشهربازی های ایران-سرزمین رویاهای رامسر با همکاری و نظارت بهترین متخصصان بین المللی گردآوری و نصب گردیده است.
دستگاه های شهربازی برای استفاده تمامی سنین می باشد.
تاریخ ثبت :1395/06/21 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:897 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
شهربازی های ایران-سرزمین عجایب مشهد شهربازی های ایران-سرزمین عجایب مشهد یکی از بهترین مجموعه‌های بازی در شهر مشهد مجموعه سرزمین عجایب موجود در مرکز تجاری الماس شرق است .
شهربازی های ایران-سرزمین عجایب مشهد که در بالاترین بخش پاساژ قرار گرفته امکانات و بازی‌های متنوعی دارد .

وجود ۱۰ دستگاه اصلی و ۱۰۰ بازی رایانه‌ای ، بهترین فضا برای بازی بچه‌ها و بزرگ‌ترها رو به همراه داره
تاریخ ثبت :1395/06/21 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:898 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
شهربازی های جهان-شهربازی گوتنبرگ سوئد درب های شهربازی های جهان-شهربازی گوتنبرگ در سه دوره به روی علاقمندان باز میگردد.
دوره اول : اواخر ماه آوریل تا اواسط ماه اًکتبر
دوره دوم: کریسمس و همچنین در هفته تعطیلات پاییزی

درشهربازی های جهان-شهربازی گوتنبرگ برای تمام سنین سرگرمی و بازی در نظر گرفته شده است.
در شهربازی های جهان-شهربازی گوتنبرگ اسباب تفریح و وسایل بازی مناسب سنین پایین و مخصوص کودکان است و بزرگسالان میتوانند از تمام وسایل بازی پر هیجان مانند انواع ترن هوایی و سقوط آزاد لذت ببرند.

در شهربازی های جهان-شهربازی گوتنبرگ فضای طبیعی برای پیک نیک و همچنین رستوران های مختلفی نیز وجود دارد.
در فصل تابستان، خواننده ها و افراد مشهور سوئدی و بین الملی میهمان شهربازی های جهان-شهربازی در گوتنبرگ میشوند.


در کریسمس، فضای شهربازی های جهان-شهربازی گوتنبرگ کاملا حال و هوای سال نو به خود میگیرد. درخت های بلند پارک در سیاهی زمستان با میلیونها چراغ کوچک و بزرگ بر روی شاخه هایشان میدرخشند. با اینکه زمین پر از برف های سپید است، بازارچه های قدیمی روستایی همچنان باز هستند.
در هر گوشه‌ایی از شهربازی های جهان-شهربازی گوتنبرگ کریسمس را به انواع مختلف کلاسیک، قرون وسطی و سنتی لاپلند مشاهده خواهید کرد.
تاریخ ثبت :1395/06/21 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:1066 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
شهربازی های جهان-شهربازی اورلند سئول شهربازی های جهان-شهربازی اورلند سئول شامل یکی از بزرگترین شهربازی های جهان بازارهایی به سبک فرانسوی، ایتالیایی و .... و همچنین باغ وحش است.

شهربازی های جهان-شهربازی اورلند سئول دارای وسایل های مهیج بازی که بعضا فقط با دیدن آنها دچار سرگیجه خواهید شد چه رسد به امتحان کردن آنها .... . برگزاری فستیوال و کارناوال جزء برنامه های روزانه یشهربازی های جهان-شهربازی اورلند سئول کره جنوبی است.
تاریخ ثبت :1395/06/21 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:1051 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
پارک های آبی ایران-ساحلی آفتاب مشهد پارک های آبی ایران-ساحلی آفتاب مشهد به عنوان دومین پارک آبی مشهد در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع و زیربنای ۱۵۰۰۰ متر مربع در تابستان ۱۳۹۰ به بهره برداری رسید.

پارک های آبی ایران-ساحلی آفتاب مشهد ۷ طبقه از لحاظ زیربنا و تعداد طبقات بزرگترین پارک آبی طبقاتی دنیا بشمار می رود.
پارک های آبی ایران-ساحلی آفتاب مشهد آبی همچنین دارای متنوعترین و منحصر بفرد ترین امکانات و خدمات است و از امکانات آن میتوان موارد زیر را نام برد:

سه استخر مجزا برای آقایان، بانوان و استخر VIP

پارک های آبی ایران-ساحلی آفتاب مشهدبا چشم اندازی از غار عظیم سنگی با بازی های آبی از قبیل سرسره سرعت (به ارتفاع 18متر)، سرسره آهسته (به ارتفاع 15 متر)، سرسره پیچ (به ارتفاع 18متر)، سرسره دوقلو (به ارتفاع 18متر)، چاله فضایی (به ارتفاع 17 متر) استخر موج (به طول 35 متر )، رودخانه ای با طول 170 متر و دو تونل سنگی، چشمه جوشان آب که از دل سنگهای غار می تراود و آبشاری خروشان با بیش از 18 متر ارتفاع
تاریخ ثبت :1395/06/18 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:599 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
پارک های آبی ایران-ایرانیان مشهد پارک های آبی ایران-ایرانیان مشهد هيجان موج سواري با تخته را در استخر موجي به بزرگي يك زمين فوتبال، با موج‌هايي به ارتفاع 5/3 متر تجربه خواهيد كرد.

پارک های آبی ایران-ایرانیان مشهد به وسعت 14 زمین فوتبال است و يكي از بهترين‌هايِ دنيا خواهد بود. شرکت کانادایی بزرگترین طراح پارک های آبی در دنیاست و در سِمَتِ مشاور ما، پارک آبی را در اسپانیا به عنوان الگو انتخاب کرده است.
پارک های آبی ایران-ایرانیان مشهد از پستی و بلندی های طبیعی کوهپایه به عنوان ابزاری برای خلق سرسره ها و تونل های پیچیده متعدد بهره گرفته است.
بافت طبيعي سرزمين ايرانيان، ما را در طراحي تجربة مشابهي ياري مي‌كند.پارک های آبی ایران-ایرانیان مشهد دو بخش وسیع و مجزا برای آقایان و بانوان دارد كه در زمستان نيز قابل استفاده هستند .
تاریخ ثبت :1395/06/18 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:680 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
پارک های آبی ایران-موجهای آبی مشهد پارک های آبی ایران-موجهای آبی مشهد در زمینی به مساحت ۸۴۶۰ متر مربع و با زیربنای ۲۳۰۰۰ متر مربع بزرگترین پارک آبی سرپوشیده خاورمیانه و نخستین مجموعه از این نوع در ایران می باشد.

پارک های آبی ایران-موجهای آبی مشهد که در سال ۸۶ افتتاح شد، از حیث زیربنا و تجهیزات و تنوع و تعدد امکانات و بازی های آبی در رده بهترین پارکهای آبی دنیا است. گفتنی است تا قبل از تبدیل مجموعه آبی المپیک ۲۰۰۸ پکن (مکعب آبی) به پارک آبی در سال ۲۰۱۰، مجموعه سرزمین موجهای آبی مشهد بزرگترین پارک آبی قاره آسیا بوده است. سرسره “تاپسی توروی” پارک های آبی ایران-موجهای آبی مشهد برنده بهترین سرسره آبی سال 2010 از طرف انجمن پارک های آبی جهان است.
از امکانات و تفریحات پارک های آبی ایران-موجهای آبی مشهد میتوان موارد زیر را نام برد:

سرسره های آهسته، سرسره های سرعتی، سرسره پیچشی، سرسره موج، سرسره تاپسی توروی، سرسره تویستر، چاله فضایی، استخر موج، رودخانه آرام و خروشان، منطقه بازی کودکان، استخر برکه، سونای خشک و بخار، جکوزی سرد و گرم، رستوران، کافی شاپ، فروشگاه لوازم ورزشی، حمام ترکی و …
تاریخ ثبت :1395/06/18 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:697 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
پارک های آبی ایران-دهکده آبی پارس پارک های آبی ایران-دهکده آبی پارس پارک آبی است با امکانات سرسره های مهیج , دریاچه موج , رودخانه وحشی ,سرسره و استخر کودکان , رستوران وکافی شاپ و بزودی بدنسازی هم اضافه میگردد ,

ماساژ,حمام سنتی , سونا استخر و جکوزی. این مکان زیبا ومفرح سرپوشیده وبرای تمام فصول سال قابل استفاده است .

آدرس :پارک های آبی ایران-دهکده آبی پارس کیلومتر 23 اتوبان تهران کرج، خروجی گرمدره، خیابان شهدا، دهکده آبی پارس
تاریخ ثبت :1395/06/18 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:953 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
پارک های آبی ایران-پارک آبی آزادگان پارک های آبی ایران-پارک آبی آزادگان یکی از جاذبه‌های گردشگری شهر تهران می باشد که در جنوب شرق تهران قرار دارد.
پارک های آبی ایران-پارک آبی آزادگان در سال 1374 خورشیدی به دست مهندسان ایرانی ساخته شده و در سال 1376 به بهره‌برداری رسیده است.

پارک های آبی ایران-پارک آبی آزادگان شامل امکانات شنا، موج‌سواری و سرسره‌بازی است. انواع سرسره‌های تفریحی مارپیچ با ارتفاع حدود 70 متر، هیجان خاصی را به استفاده‌کنندگان القا می‌کنند.

پارک های آبی ایران-پارک آبی آزادگان دارای رودخانه، دریاچه و ساحل مصنوعی، زمین چمن مصنوعی، زمین والیبال ساحلی، بوفه و رستوران نیز می‌باشد.
پارک های آبی ایران-پارک آبی آزادگان به دلیل قرارگرفتن در فضای باز، فقط مخصوص آقایان است.

دسترسی به پارک های آبی ایران-پارک آبی آزادگان از طریق بزرگراه بسیج، میدان بسیج، 30 متری بوعلی نرسیده به سه راه افسریه امکان‌پذیر می‌باشد.
تاریخ ثبت :1395/06/18 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:876 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
پارک های آبی جهان-کریبن کره جنوبی پارک های آبی جهان-کریبن کره جنوبی از جمله پارک های آبی معروف قاره آسیا می باشد.

پارک های آبی جهان-کریبن کره جنوبی هرسال بالغ بر 6.6 میلیون گردشگر از منطقه‌ای که این پارک آبی در آن واقع شده است بازدید می‌کنند .
پارک های آبی جهان-کریبن کره جنوبی در سال 2011 میلادی بین سرگرم کننده‌ترین پارک‌های دنیا در رده سوم ایستاد .
از جاذبه‌های پارک های آبی جهان-کریبن کره جنوبی آبی استخر آن با موج‌های بلند است . این پارک زیبا نماینده آسیا و یکی از پر مخاطب ترین پارک های جهان می باشد .
تاریخ ثبت :1395/06/18 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:616 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
پارک های آبی جهان-اینسانوبرزیل سرسره آبی مشهور پارک های آبی جهان-اینسانوبرزیل نام دارد که به عنوان بزرگ‌ ترین سرسره آبی دنیا با 135 متر فوت ارتفاع معادل 41 متر‌ و سریع‌ترین سرسره آبی دنیا با 104 کیلومتر بر ساعت سرعت شناخته می‌شود .

پارک های آبی جهان-اینسانوبرزیل تاکنون جوایز صنعتی بسیاری را از آن خود کرده است .
.مجموعه پارک های آبی جهان-اینسانوبرزیل در سال‌ جاری میلادی توانست جایزه بهترین پارک‌ آبی دنیا را از آن خود کند . این غول 14 طبقه ای (بلندترین در جهان)، گردشگران را با سرعت 105 کیلومتر در ساعت به پایین پرت می کند. از بالا تا پایین این سفر آبی فقط 5 ثانیه طول می کشد.
تاریخ ثبت :1395/06/18 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:782 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
پارک های آبی جهان-سیام پارک پارک های آبی جهان-سیام پارک که عنوان اول را در لیست فوق به دست آورده است همواره یکی از بهترین پارک های آبی دنیا می باشد.

برای بازدید از پارک های آبی جهان-سیام پارک حداقل 3 ساعت زمان نیاز دارید. معماری تایلندی پارک های آبی جهان-سیام پارک در نوع خوب بی نظیر است و هر چه را که مربوط به آب باشد و از ذهنتان بگذرد، این پارک آبی داراست.
تاریخ ثبت :1395/06/18 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:574 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
پارک های آبی جهان-باهاما یکی از ترسناک ترین پارک های آبی جهان-باهاما در باهاما است که کشوری است انگلیسی‌ زبان و شامل بیش از سه هزار جزیره بزرگ و کوچک در اقیانوس اطلس که در جنوب شرقی فلوریدا آمریکا و در شمال غربی کوبا قرار دارد.
جمعیت باهاما بالغ ۳۵۰ هزار نفر و پایتخت آن ناسائومی باشد.

تونل آبی این پارک آبی به زیر استخری می رود که درآن پر از کوسه های خطرناک است.

انسان در دخال محفظه ای شیشه ای و تونلی مانند از این سرسره آبی و از کنار کوسه ماهی ها رد شده و درون حوض چه آبی می افتد.

شیب این سرسره به حدی است که فردی که آن را امتحان می کند با سرعت 35 مایل در ساعت آن را طی می کند.
تاریخ ثبت :1395/06/18 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:636 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
پارک های آبی جهان-آکوانچورپارک پارک های آبی جهان-آکوانچورپارک از سال 2013 میلادی است به عنوان طولانی‌ترین فضای آبی جهان شناخته می‌شود .
بزرگ‌ترین مسیر آبی خاورمیانه با 2.3 کیلومتر طول در این پارک آبی واقع شده است .
جاذبه‌های پارک های آبی جهان-آکوانچورپارک به همین مورد خلاصه نمی‌شود ساحل خصوصی ، دریاچه کوسه چندین سرسره آبی به طول 2 هزار و 296 فوت از دیگر مواردی است که باعث شده پارک های آبی جهان-آکوانچورپارک پر بازدید شود .
تاریخ ثبت :1395/06/18 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:603 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
شهربازی ها ایران-بام سبز لاهیجان شهربازی ها ایران-بام سبز لاهیجان یکی از مقاصد گردشگری پر‌طرفدار و زیبای شهر لاهیجان در استان گیلان می باشد.
شهربازی ها ایران-بام سبز لاهیجان در قسمت بالایی شیطان‌کوه در شهر لاهیجان واقع شده است و به علت اینکه به نمای شهر و دیدنی‌های آن مانند شیطان‌کوه، استخر لاهیجان و مزارع چای دامنه کوهستان‌های لاهیجان اشراف دارد، آن را بام سبز لاهیجان می‌نامند.
شهربازی ها ایران-بام سبز لاهیجان دارای آب و هوای معتدل و پاک و چشم‌اندازهایی زیبا از شهر لاهیجان و طبیعت شمال باعث شده تا مسئولان شهری هم امکانات ویژه‌ای را برای راحتی و رفاه مسافران و گردشگران این منطقه در نظر بگیرند.
تاریخ ثبت :1395/06/17 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:635 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
شهربازی های جهان-دریم ورلد بانکوک شهربازی های جهان-دریم ورلد بانکوک یکی از بزرگ ترین شهربازی های بانکوک و تایلند به شمار می رود.
در خارج از شهر قرار گرفته و مکانی منحصر به فرد برای گذراندن اوقاتی شاد برای خانواده و به خصوص بچه ها می باشد.

شهربازی های جهان-دریم ورلد بانکوک شامل چند قسمت است: دریم ورلد پلازا، باغ رویایی، سرزمین خیالی و سرزمین ماجرا . در بخش ورودی دریم ورلد پلازا قرار داشته که با الهام از دیسنی لند امریکا ساخته شده و پر از فروشگاهها و ساختمان هایی با اشکال متنوع است.

شهربازی های جهان-دریم ورلد بانکوک و زیبای آن بیشتر پوشیده از مناطق طبیعی بوده و دریاچه بزرگی در آن قرار دارد که مناسب برای عکاسی است . از جمله بازی های آن می توان به : قطار، ماشین برقی، ماشین مسابقه، عجایب هفت گانه و باغ عشق اشاره کرد . سرزمین رویایی که دارای طرح هایی از قصه های پریان ، مثل قصر زیبای خفته بوده و در بخش سرزمین ماجرا نیز که شبیه دنیای آینده و فضا طراحی شده ، بازی های بیشتری مانند شهر برفی، اتوبوس دیوانه، اتومبیل عتیقه، فرش پرنده، کشتی واکینگ ها، ماهی های پرنده و غیره ... قرار دارند .

شهربازی های جهان-دریم ورلد بانکوک با انواع بازی های متنوع و سرگرمی های مهیج ، لحظاتی به یادماندنی را برای کودکان شما فراهم می کند: شهر برفی، تنگه باریک، اتومبیل عتیقه، گردباد، فرش پرنده، پیست اتومبیل رانی و بسیاری بازی های هیجان انگیز دیگر، سرزمین رویایی را به یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری بانکوک مبدل کرده است.
تاریخ ثبت :1395/06/17 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:1184 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
قدیمی ترین شهربازی جهان قدیمی ترین شهربازی جهان پارک ریورویو در شیکاگو یکی از قدیمی ترین و بزرگنرین پارکهای تفریحی شهری است که در سال ۱۹۰۴ افتتاح و در ۱۹۶۷ تعطیل شده است.

شهرتپارک ریورویو بیش از هرچیز مدیون ترن هوایی «بابز» است که برخی معتقدند که بهترین در نوع خود بوده است. ارتفاع ریل این ترن به ۲۷ متر می رسید و تجریه سقوطی ۲۶ متری را با سرعت ۸۰ کیلومتر در ساعت برای مسافران فراهم می ساخت. این ترن در سال ۱۹۲۴ با هزینه ۸۰ هزار دلار ساخته شد.

قلعه علاءالدین با پلکان های لغزنده و مارپیچ و کوزه های چوبی غلتان، یک ساختمان سرگرم کننده کلاسیک بود. در زمین ۳۰ هکتاری این پارک اکنون مرکز خرید ریورویو پالازا، مقر پلیس بلمونت، دانشگاه دوری، یک شرکت تولیدی و پارک ریچارد کلارک احداث گردیده اند.

در بخش جنوبی پارک کلارک، هنوز بقایایی از پارک ریورویو دیده می‌شود که به عنوان پیست پرش با دوچرخه از آن استفاده می‌شود.
تاریخ ثبت :1395/06/17 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:561 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
شهربازی سیدر پوینت- ایالت اوهایو آمریکا شهربازی سیدر پوینت- ایالت اوهایو آمریکا که یکی از جاذبه های بزرگ پارک سیدر پوینت محسوب می شود،
شهربازی سیدر پوینت- ایالت اوهایو آمریکا در سال 2003 ساخته شد و در آن زمان عنوان سریعترین ترن هوایی جهان را در اختیار داشت.
اگر چه طی کردن مسیر این ترن ممکن است بیشتر از 20 ثانیه طول نکشد ولی همین زمان اندک برای حبس کردن نفس شما در سینه کافی است!
تاریخ ثبت :1395/06/17 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:603 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
شهرربازی های جهان-شهربازی های دودونپا شهرربازی های جهان-شهربازی های دودونپا در شهر فوجی یوشیدا در استان یاماناشی در کشور ژاپن

شهرربازی های جهان-شهربازی های دودونپا می تواند با سرعت 171 کیلومتر در ساعت، طعم یک سقوط آزاد فوق العاده را به شما بچشاند! این رولر کستر به دلیل سرعت بسیار بالا، پیچ های بسیار تند و شیرجه های عمودی یکی از ترسناک ترین ها در نوع خود است.

نام این ترن از صدای برخاسته از نوعی طبل سنتی ژاپنی به نام گرفته شده که ظاهراً در جنگ ها برای ترساندن دشمن به کار می رفته است.
تاریخ ثبت :1395/06/17 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:675 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
تبلیغات تور
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,125,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
3,450,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
720,000
 • 6 7
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
4,995,000
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
2,390,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,405,000
تبلیغات تور تور شیراز تور باکو تور تایلند تور روسیه تور مالزی
گزارش تخلف
در صورت مشاهده هر گونه تخلف در سایت یا تناقض اطلاعات تورها و آژانس ها آن را گزارش دهید
عنوان تخلف
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات
telegram icon