Icon
 • جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی کانادا جاهای دیدنی کانادا مراکز تفریحی و گردشگری کانادا هتل های کانادا راهنمای سفر به کانادا نقشه گردشگری کانادا
مـــــــــنو
درباره این کانال
کلید واژه ها
تاریخچه کشور کانادا باز میگردد به اولین بومیانی که نخستین بار در کشور کانادا ساکن بودند.
در سال ۱۵۳۴میلادی، جاکوز کارتیر Jacques Cartier به سرزمینی که امروز کشور کانادا نامیده می شود وارد شد و به نام پادشاه فرانسه، مدعی مالکیت آن گردید. اما ثروتی که انتظار داشت از این سرزمین بدست آورد، بسادگی قابل تحصیل نبود. بنابراین به فرانسه بازگشت.
در تاریخچه کشور کانادا میتوان دید فرانسوی ها هفتاد سال بعد مجددا به کشور کانادا بازگشتند و این بار در کشور کانادا ماندند. محل اقامت فرانسوی ها در مناطق اطراف کبک کنونی بود. در سال ۱۷۶۰ با سقوط Montréal بوسیله انگلیسی ها، حکومت فرانسویان بر کانادا پایان گرفت.

مطالب مرتبط کانادا:
#تاریخچه_کشور #کشور_کانادا #کانادا #تاریخچه #جاکوز_کارتیر #فرانسه #کبک #انگلیس #تاریخچه_کانادا
تاریخ ثبت :1396/04/18 تاریخ اصلاح:1396/04/18 بازدید:1749 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
یکی از رژیم‌ های موثر برای لاغری که بین مردم بسیار جا افتاده رژیم غذایی به روش کشور کانادا است. رژیم غذایی به روش کشور کانادای در 15 روز حدود 8 تا 10 کیلوگرم از وزن شما را کم می کند. البته در کشور های پیشرفته از این رژیم غذایی کشور کانادا استفاده نمی شود. رژیم غذایی کشور کانادا جزء رژیم‌ های یویو محسوب می‌شود.
رژیم یویو چیست؟ یعنی رژیم‌ هایی که در کوتاه مدت باعث کاهش وزن می‌شوند اما پایداری ندارند. رژیم غذایی به روش کشور کانادا به این صورت است که در ۱۵ روز به بدن‌ تان شوک وحشتناکی وارد می‌کنید. استفاده از رژیم غذایی به روش کشور کانادا ریسکی بزرگ است.


مطالب مرتبط کشور کانادا
#رژیم_غذایی #کانادا #رژیم #رژیم_یویو #کشور_کانادا #رژیم_کانادا
تاریخ ثبت :1396/04/16 تاریخ اصلاح:1396/04/16 بازدید:3328 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
گالری ملی کانادا مکانی برای نمایش کلکسیون های هنری کشور کانادا در جهان است. تمام کلکسیون های گالری ملی کانادا که یکی از مکان های تفریحی کشور کانادا می باشد حدود ۴۰۰۰۰ اثر هنری دارد. گالری ملی کانادا هرساله به منظور نشان دادن کلکسیون‌ ها به مخاطبان سر تا سر کشور کانادا، برنامه‌ های متنوعی برای نمایشگاه‌ های سفری ترتیب می دهد. آثار مهم گالری ملی کانادا دگاس (Degas)، کلیمت (Klimt)، داومیر (Daumier) و همچنین کراش (Karsh)، رنیور (Renoir)، پیکاسو (Picasso) هستند. امروزه گالری ملی کانادا یکی از مکان های تفریحی کشور کانادا و معتبرترین موسسه هنری در جهان است.


مطالب مرتبط کانادا
#مکان_تفریحی #کشور_کانادا #کانادا #مکان_تفریحی_کشور #گالری_ملی_کانادا #نمایشگاه #دگاس #کلیمت #داومیر #کراش #رنیور #پیکاسو
تاریخ ثبت :1396/02/27 تاریخ اصلاح:1396/02/27 بازدید:349 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
الیزابت دوم یکی حاکمان کشور کانادا است که رئیس و ملکه سلطنتی بریتانیا، کانادا، استرالیا، و نیوزیلند، و رئیس اتحادیه کشورهای همسود است. همچنین الیزابت دوم که یکی از حاکمان کشور کانادا است رئیس عالی کلیسای انگلستان و مدافع ایمان در برخی از کشورهای قلمرویش نیز هست. امروز بیش از ۱۲۸ میلیون نفر در کشورهایی زندگی می‌ کنند که او صدر حکومت آنان است.

مطالب مرتبط کانادا
#حاکمان_کانادا #حاکمان_کشور #کشور_کانادا #الیزابت_دوم #بریتانیا #استرالیا #نیوزلند #کلیسای_انگلستان #انگلستان
تاریخ ثبت :1396/02/25 تاریخ اصلاح:1396/02/25 بازدید:325 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
دامنه اینترنتی کشور کانادا دارای اینترنت و شبکه های پر سرعت و نیرومندی می باشد که در دسترس تمام علاقه مندان قرار گرفته است. دامنه اینترنتی کشور کانادا ca. می باشد.

مطالب مرتبط کانادا
#دامنه_اینترنتی #دامنه #دامنه_کشور #کشور_کانادا #کانادا
تاریخ ثبت :1396/02/25 تاریخ اصلاح:1396/02/25 بازدید:331 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
شهر گردشگری کبک در کشور کانادا یکی از بهترین شهر های این کشور است که هرسال به توریست های این کشور اضافه می شود.
چند جاذبه گردشگری شهر کبک در کشور کانادا:

آبشار مانت مورسی در کشور کانادا: یکی از زیبا ترین جاهای دیدنی شهر کبک واقع در کشور کانادا آبشار مانت مورسی (Morsi mounts) است.
مانت مورسی آبشاری با ارتفاعی تقریبا ۸۴ متر و عرض ۴۶ متر جزء آبشار های بزرگ و باشکوه کشور کانادا محسوب می شود. شما میتوانید با سفر به شهر گردشگری کبک در کشور کانادا این آبشار را ببینید.

قلعه La Citadelle در شهر کبک: یکی از زیبا ترین جاذبه های گردشگری در کشور کانادا در شهر کبک که دارای 10 ساختمان و بزرگترین قلعه در آمریکای شمالی قلعه La Citadelle است.
این قعله با طراحی خاص فرانسوی ها ساخته شده است. دلیل ساخت قلعه La Citadelle که در شهر گردشگری کبک در کشور کانادا قرار دارد برای جلوگیری از حمله احتمالی آمریکایی ها در قرن های گذشته بوده است.

مطالب مرتبط کانادا:
#شهر_گردشگری #گردشگری #کبک #شهر_کبک #کشور_کانادا #کانادا #آمریکایی #آبشار_مانت_مورسی #قلعه #جاذبه_گردشگری #توریست
تاریخ ثبت :1396/02/24 تاریخ اصلاح:1396/02/24 بازدید:429 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
پایتخت کشور کانادا شهری بزرگ با جاذبه های گردشگری فراوان است. نام پایتخت کشور کانادا اتاوا (Ottawa) می باشد. اتاوا پایتخت کشور کانادا و چهارمین شهر بزرگ کشور کانادا است.
در انگلیسی کانادایی و آمریکایی نام این شهر آ-دو-وا تلفظ می‌شود. شهر اتاوا در مرز دو استان انتاریو و کبک واقع شده است. آب و هوای پایتخت کشور کانادا که اتاوا نام دارد مانند سایر مناطق کانادا، سردسیر می باشد.

مطالب مرتبط کانادا
#پایتخت_کشور #کشور_کانادا #کانادا #پایتخت #کبک #اتاوا #جاذبه_گردشگری #مرز #انتاریو
تاریخ ثبت :1396/02/24 تاریخ اصلاح:1396/02/24 بازدید:352 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
کشور کانادا شهر های مهم زیادی دارد از جمله برای زندگی یا تفریح اما کبک سیتی، در بین شهرهای اصلی کشور کانادا، جایگاه بهترین شهر برای زندگی را به خود اختصاص داده است. بعد از شهر کبک شهر مونترال قرار دارد. شهر های مهم کشور کانادا تورنتو، مونترال، ونکوور، اتاوا، کلگری و کبک به عنوان شهرهای مهم کشور کانادا در نظر گرفته شده اند.
علاوه بر اهمیت اقتصادی و اداری، این شهرها به عنوان مراکز فرهنگی و آموزشی نیز برای کشور کانادا کاربرد دارند. مونترال، تورنتو، اتاوا و ونکوور، جزء بهترین شهر های مهم کشور کانادا محسوب می شوند.

مطالب مرتبط کانادا
#شهر_های_مهم #شهر #کشور_کانادا #کبک #مونترال #ونکوور #اتاوا #کلگری #تورنتو #اقتصادی
تاریخ ثبت :1396/02/23 تاریخ اصلاح:1396/02/23 بازدید:278 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
شاید تا به حال قصد تماس با کشور کانادا را داشتید ولی تا الان کد کشور آن را نمیدانستید.
کد کشور کانادا 1 است. برای تماس با یک شماره تلفن یا موبایل در کشور کانادا باید ابتدا کد کشور کانادا یعنی 001 را شماره گیری نمایید. برای مثال اگر خانواده شما در کانادا زندگی می کنند و شماره منزل وی 17894 است، شما باید برای تماس با خانواده خود شماره 00117894 را وارد نمایید.

مطالب مرتبط کانادا
#کد_کشور #کشور_کانادا #کد_کشور_کانادا #کانادا
تاریخ ثبت :1396/02/23 تاریخ اصلاح:1396/02/23 بازدید:278 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
یکی از شرایط پذیرش دانشگاه های کشور کانادا برای تحصیل دانش آموزان داشتن شرایط خاص دانشگاهی و همچنین مدرک از امور مالی و بهداشت است. در کشور کانادا هر دانشگاه شرایط پذیرش خاصی برای خود را دارد. هنگامی که یک دانش آموز درخواست خود را به یک دانشگاه کانادایی می دهد گزارش از مدارس متوسطه و یا ریز نمرات مورد نیاز است.
اگر دانش آموز از یک کشور غیر انگلیسی زبان باشد باید مدارک خود را به زبان انگلیسی ترجمه کند. دانشجویان از کشورهای غیر انگلیسی زبان ملزم به تکمیل IELTS، TOEFL، CANTEST یا CAEL برای اثبات مهارت خواهند بود.

#پذیرش_دانشگاه #کشور_کانادا #شرایط_پذیرش_دانشگاه #کانادا #دانشگاه #انگلیسی
تاریخ ثبت :1396/02/23 تاریخ اصلاح:1396/02/23 بازدید:267 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
حکومت در کشور کانادا، پادشاهی همراه با نظام پارلمانی است. نوع حکومت در استان‌ها، فدرالیزم با درجهٔ خود مختاری بیشتر، از دولت فدرال است که این خود مختاری در نوع حکومت قلمروها کمتر به چشم می‌خورد. برابر سازی پرداختی‌ ها توسط دولت فدرال کشور کانادا صورت میگیرد تا به مردم اطمینان ببخشد. دولت فدرال عهده‌ دار میزان کردن بودجه میان استان‌ ها است، و برای این منظور همه‌ ساله مقداری از درآمد های استان‌ هایی که دارا هستند را میان استان‌ های ندار پخش می‌ کند.

مطالب مرتبط کانادا
#حکومت_کانادا #کانادا #کشور_کانادا #حکومت_کشور #پارلمانی #دولت_فدرال #فدرال
تاریخ ثبت :1396/02/22 تاریخ اصلاح:1396/02/22 بازدید:300 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
از نظر جغرافیا کشور کانادا به ده استان و سه ناحيه تقسيم شده است. بر اساس آمار جغرافيا سياسي کشور کانادا، 72.0% از جمعيت، در فاصله 150 كيلومتري مرز جنوبي كشور با ايالات متحده متمركزند، 70.0% در جنوب و بیش از 60% جمعيت کشور کانادا، در امتداد درياچه هاي بزرگ و رودخانه سن لورنس، مابين وينزو، انتاريو و شهر كبك زندگي مي كنند.
جغرافيا سياسي کشور كانادا سبب شده است ايالات متحده بطور تاريخي دو كشور را در دنياي سياست نيز به هم پيوند بزند.

مطالب مرتبط کانادا
#جغرافیا_سیاسی #جغرافیا #سیاسی #کشور_کانادا #سیاست_کشور #کانادا
#رودخانه_سن_لورنس #رودخانه_مابين_وينزو #انتاریو #کبک
تاریخ ثبت :1396/02/22 تاریخ اصلاح:1396/02/22 بازدید:275 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
قانون و عدالت در کشور کانادا مانند کشور های دیگر برای برقراری امنیت و نظم در جامعه تنظیم شده اند. این قوانین در کشور کانادا به نحوه ای تنظیم شده است که در عین احترام به حقوق شخصی، نظم و عدالت در جامعه نیز می باشد.
قانون و عدالت در کشور کانادا به دو دسته عمومی و خصوصی تقسیم می شوند. قوانین عمومی آن دسته از قانون هایی است که متوجه جامعه به صورت واحد می باشد. این قوانین در کشور کانادا شامل قانون کیفری، و اساسی است. قوانین عمومی تعیین کننده و نظم دهنده روابط اشخاص با جامعه و یا سطوح مختلف دولت می باشد.
قوانین خصوصی در کشور کانادا: مجموعه قوانینی است که متوجه روابط اشخاص با یکدیگر می باشد. این دسته از قوانین شامل قانون های قرارداد، مالکیت املاک، خانواده و خسارت می باشد.

مطالب مرتبط کانادا
#قانون_عدالت #قانون #کشور_کانادا #قانون_کشور #قانون_کشور_کانادا #کانادا
تاریخ ثبت :1396/02/22 تاریخ اصلاح:1396/02/22 بازدید:268 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
رستوران ایستگاه ریچموند در کشور کانادا فوق العاده ترین رستوران با خوراکی هایی خوشمزه است. برترین و بهترین غذاهای اروپایی، کانادایی، بین المللی و آمریکایی تو این رستوران سرو میشوند. قیمت های مناسب رستوران ایستگاه ریچموند در کشور کانادا و غذاهای لذیذش یه طرف، محیط دوستانه و باحال و برخورد خوب کارکنان هم یه طرف دیگه دست به دست هم دادن تا هر سفری که به تورنتو داشتین حداقل چند وعده غذاییتون رو تو این رستوران زیبا نوش جان کنید.
شماره تلفن: 0016477481444

مطالب مرتبط کانادا
#رستوران_ایستگاه_ریچموند #رستوران #ایستگاه_ریچموند #کشور_کانادا #رستوران_کشور #کانادا #اروپایی #بین_المللی #آمریکایی #غذا #سفر #تورنتو
تاریخ ثبت :1396/02/22 تاریخ اصلاح:1396/02/22 بازدید:279 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
رستوران لی در کشور کانادا از رستوران های شیک و گرونِ شهر تورنتو است که بهترین غذاهای آسیایی رو سرو می کنه. غذاهای این رستوران لی از مواد تازه تهیه و ارائه به مردم میدهد به همین دلیل تمام مردم شهر تورنتو واقع در کشور کانادا از رستوران لی راضی هستند. اگه دنبال یه رستوران آسیایی با کیفیت و لوکس می گردین و هزینه ها هم براتون اهمیت زیادی نداره به رستوران لی در کشور کانادا مراجعه کنید.
شماره تلفن: 0014165047867

مطالب مرتبط کانادا
#رستوران_لی #رستوران #رستوران_کشور #کشور_کانادا #تورنتو #آسیایی #غذا
تاریخ ثبت :1396/02/22 تاریخ اصلاح:1396/02/22 بازدید:272 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
رستوران های ایرانی در کشور کانادا با وجود افزایش مهاجر بسیار شده است. استان های کبک و انتاریو از شهر تورنتو بسیار مطرح هستند. رستوران های ایرانی در کشور کانادا مخصوصا شهر تورنتو انقدر زیاد هستند دیگر احساس غریبی نخواهید کرد.

لیست رستوران های ایرانی در کشور کانادا:

رستوران دارچین
تلفن : (604) 633-1710

رستوران دریا
تلفن: (604) 899-0700

رستوران مدیترانه
تلفن : (604) 689-1112

رستوران کافه پاتوق
تلفن : (604) 696-0082

مطالب مرتبط کانادا:
#رستوران_ایرانی #رستوران_کانادا #رستوران #کانادا #مهاجر #کبک #انتاریو #تورنتو #رستوران_دارچین #رستوران_کافه_پاتوق #رستوران_مدیترانه #رستوران_دریا
تاریخ ثبت :1396/02/22 تاریخ اصلاح:1396/02/22 بازدید:297 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
جمعیت جزیره ی پرنس ادوارد در کشور کانادا 146،105 نفر تخمین زده شده است. جزیره پرنس ادوارد با توجه به جمعیت کم، پرتراکم ترین استان در کشور کانادا است. حدود 54٪ از جمعیت جزیره ی پرنس ادوارد در کشور کانادا در مناطق روستایی زندگی می کنند. ساکنین اولیه جزیره ی پرنس ادوارد از میکماک می باشند، سپس بریتانی ها، فرانسوی ها، ایرلندی ها و اسکاتلندی ها به آن ملحق شدند. حدود 11 درصد از جمعیت جزیره ی پرنس ادوارد در کشور کانادا، زبان اولشان زبان فرانسه است.

مطالب مرتبط کانادا
#جمعیت_جزیره_پرنس_ادوارد #جزیره_پرنس_ادوارد #جزیره #فرانسه #جمعیت #کشور_کانادا #فرانسوی #ایرلندی #بریتانی #اسکاتلندی #جزیره_کشور #کانادا
تاریخ ثبت :1396/02/22 تاریخ اصلاح:1396/02/22 بازدید:292 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
آب و هوای جزیره ی پرنس ادوارد چهار فصل است. تابستان های جزیره ی پرنس ادوارد معمولا دلپذیر بوده و نه خیلی گرم و نه خیلی سرد می باشد. با این که آب اقیانوس جزیره ها سرد است اما مردم و مهاجران جزیره ی پرنس ادوارد از رفتن به ساحل و شنا کردن در اقیانوس لذت می برند. زمستان های جزیره ی پرنس ادوارد معمولا طولانی و سرد بوده و از ماه نوامبر تا آوریل، برف زیادی میبارد. بعضی موقع ها آب و هوای جزیره ی پرنس ادوارد طوفانی می شود و باعث تعطیلی مدارس می شود. بارندگی در جزیره ی پرنس ادوارد بطور متوسط برابر با 868 میلی متر در سال است و بارش برف سالانه نیز بطور متوسط برابر با 340 سانتی متر (134 اینچ) می باشد.

مطالب مرتبط کانادا
#آب_هوای_پرنس_ادوارد #آب_هوا #پرنس_ادوارد #کشور_کانادا #کانادا #جزیره_کشور #جزیره #اقیانوس #کانادا #جزیره_کانادا #آب_هوای_کانادا
تاریخ ثبت :1396/02/22 تاریخ اصلاح:1396/02/22 بازدید:316 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
پارک آلگون کوئین در کشور کانادا یکی از زیبا ترین پارک های کشور کانادا است. وسعت پارک آلگون از جزیره‌ ی پرنس ادوارد بیشتر است. پارک آلگون کوئین در کشور کانادا مکانی مناسب برای قایق‌ رانی، پیاده‌‌ روی و دوچرخه‌ سواری است. در پارک آلگون کوئین میتوان ماهگیری کرد و لذت برد. در پارک آلگون کوئین در کشور کانادا حیواناتی مانند گوزن شمالی سگ آبی و خرس سیاه دیده می شود. در پارک چادر بزنید و در مسیرهای طبیعی پیاده‌ روی کنید یا در کنار دریاچه دراز بکشید و از دیدن حیات وحش لذت ببرید.

مطالب مرتبط کانادا
#پارک_آلگون_کوئین #پارک #کشور_کانادا #پارک_کشور #جزیره_پرنس_ادوارد #جزیره #پرنس_ادوارد #پارک #حیات_وحش
تاریخ ثبت :1396/02/21 تاریخ اصلاح:1396/02/21 بازدید:316 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
‏پارک استنلی در شهر ونکوور یکی از بزرگترین پارک های کشور کانادا است. پارک استنلی در کشور کانادا سومین پارک بزرگ آمریکای شمالی و با مساحت 4 کیلو متر مربع در کنار مرکز شهر ونکوور استان بریتیش کلمبیا قرار دارد. ‏پارک استنلی در کشور کانادا مکان جذاب و دیدنی یکی از شگفتی های شهر ونکوور است. مکان های دیدنی پارک استنلی از جمله درختان سرو کهن، تفنگ ساعت، آکواریوم ونکوور نیز وجود دارد. پارک استنلی در کشور کانادا مکان بسیار مناسبی جهت لذت بردن از مناظر، دویدن، اسکیت، دوچرخه سواری، گلف، تئاتر، اسخر، بولینگ می باشد.

مطالب مرتبط کانادا
#پارک_استنلی #پارک #استنلی #پارک_کشور #کشور_کانادا #کانادا #ونکوور #مساحت #آمریکای_شمالی #بریتیش_کلمبیا #پارک
تاریخ ثبت :1396/02/21 تاریخ اصلاح:1396/02/21 بازدید:323 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
تبلیغات تور
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,125,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
3,450,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
720,000
 • 6 7
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
4,995,000
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
2,390,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,405,000
تبلیغات تور تور شیراز تور باکو تور تایلند تور روسیه تور مالزی
گزارش تخلف
در صورت مشاهده هر گونه تخلف در سایت یا تناقض اطلاعات تورها و آژانس ها آن را گزارش دهید
عنوان تخلف
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات
telegram icon