Icon
 • جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی آلمان جاهای دیدنی آلمان مراکز تفریحی و گردشگری آلمان هتل های آلمان راهنمای سفر به آلمان نقشه گردشگری آلمان
مـــــــــنو
درباره این کانال
کلید واژه ها
هر کشوری برای وبسایت های خود دامنه ای دارد که می تواند از طریق دامنه اینترنتی وبسایت را تشخیص داد که مربوط به کدام کشور است. دامنه اینترنتی آلمان، DE. می باشد.

مطالب مرتبط با آلمان
#دامنه_اینترنتی #آلمان #گردشگری
تاریخ ثبت :1396/02/22 تاریخ اصلاح:1396/02/22 بازدید:272 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
به نام خدا، در اینجا میخواهیم نام قدیم کشور آلمان را با هم بررسی کنیم. پس با کانال گردشگری آلمان همراه Germany همراه باشید.
واژه آلمانی دویچ به آلمانی Deutsch، دارای معنای اولیه متعلق به مردم بوده است. در سده پانزدهم میلادی، نام رسمی حکومت این سرزمین، تویتونیکوم رگنم با لاتین Teutonicum Regnum یعنی حکومت کشور های آلمانی به وجود آمد. واژه Deutschland از همین نام گرفته شده است. در زبان فارسی نام آلمان برمی گردد به قبیله آلامان ها که در گذشته های دور در این کشور می زیسته اند. در زبان های فرانسوی و اسپانیایی نیز نام این کشور ها به آلامان برمی گردد.

مطالب مرتبط با آلمان
#آلمان #زبان_فارسی #زبان_آلمانی
تاریخ ثبت :1396/02/20 تاریخ اصلاح:1396/02/20 بازدید:287 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
شهر های توریستی آلمان بخش چهارم، آشنایی با شهر زیبای فرانکفورت.
بسیاری از مردم برای تجارت به فرانکفورت سفر می کنند زیرا این کلان شهر مرکز حمل و نقل، صنعت و اقتصاد آلمان به شمار می رود. این شهر دویست ساله مکان های گردشگری بسیاری دارد. رودخانه ماین، سالن مشهور اپرا، تئاتر، باغ وحش، مرکز خرید خیابانی، پارک ها و انواع کافه ها و موزه ها از مناطق گردشگری این شهر هستند.

مطالب مرتبط با آلمان
#گردشگری #فرانکفورت #شهرهای_گردشگری_آلمان #صنعت #اقتصاد #موزه #باغ_وحش #مرکزخرید #پارک #تئاتر
تاریخ ثبت :1396/02/20 تاریخ اصلاح:1396/02/20 بازدید:251 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
شهر های توریستی آلمان بخش سوم، آشنایی با شهر زیبای مونیخ.
مونیخ در طول جنگ جهانی دوم به طور کامل از بین رفت. به طوری که هنوز هم در حال بازسازی فرهنگ باواریایی آن هستند. پارک المپیک از جمله جاذبه های مونیخ است که در سال 1972 میلادی میزبان بازی های المپیک بوده است. در این پارک میتوانید روی یخ اسکیت و داخل استخر شنا کنید. اردوگاه کار اجباری داخائو از دیگر مکان هایی است که در مونیخ حتما باید ببینید. این اردوگاه که با نام مرگ نیز از آن یاد میشود در سال 1933 توسط رژیم نازی در 16 کیلومتری مونیخ ساخته شده است و بیش از 30 هزار یهودی، روس و لهستانی در آن به قتل رسیده اند.
برای اطلاعات بیشتر در مورد جاذبه های گردشگری و توریستی شهر مونیخ با کانال munich همراه باشید.

مطالب مرتبط با آلمان
#گردشگری #آلمان #مونیخ #شهرهای_گردشگری_آلمان #روسیه #لهستان #استخر #اسکیت
تاریخ ثبت :1396/02/20 تاریخ اصلاح:1396/02/20 بازدید:266 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
میراث فرهنگی آلمان بخش سوم
کارخانه ی فاگوس در آلفلد
واقع در ایالت نیدرزاسکن در شمال غرب آلمان
تاریخ ثبت 2011
تمامی مراحل تولید، انبار و ارسال قالب های کفش که مورد استفاده ی کارخانجات کفش سازی است، در این کارخانه انجام می شود.
طراح و معمار این مجتمع ده ساختمانی، والتر گروپیوس است، معمار برجسته ی آلمانی و بنیان گذار مدرسه باوهاوس. این کارخانه در سال 1910 تا 193 میلادی بنا شد و نقطه عطفی در معماری مدرن و صنعتی به شمار می رود. نمای این ساختمان با پنل های بسیار بزرگ شیشه ای بکار رفته در آن، که هر دو جنبه ی کاربردی و زیبا شناسی را دربر دارد، پیش زمینه ای بود برای طراحی ساختمان باوهاوس و تحولی در معماری اروپا و شمال آمریکا.

مطالب مرتبط با آلمان
#میراث_فرهنگی_آلمان #ایالت #اروپا #آمریکا #آلمان #ساختمان
تاریخ ثبت :1396/02/20 تاریخ اصلاح:1396/02/20 بازدید:249 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
میراث فرهنگی آلمان بخش دوم.
شهر هانزایی لوبک
واقع در ایالت شلسویگ، هولشتاین در شمال آلمان
تاریخ ثبت 1987
لوبک، شهر بزرگ و پایتخت سابق پیمان هانزا، در قرن 12 میلادی بنا شد و تا قرن 16 میلادی به عنوان اصلی ترین مرکز بازرگانی منطقه شمال اروپا رونق داشت. امروزه هم از مراکز مهم از مراکز بازرگانی دریایی به ویژه برای ، کشور های اسکاندیناوی است. با وجود آسیب های فراوانی که در طول جنگ جهانی دوم بر این شهر وارد شد، هنوز ساختار اصلی و قدیمی شهر بدون تغییر باقی مانده است. کاخ های اشرافی قرن 15 و 16 ، میلادی، بناهای عمومی ، کلیسا و انبار های نمک.

مطالب مرتبط با آلمان
#میراث_فرهنگی #کلیسا #آلمان #اروپا #میراث_فرهنگی_آلمان
تاریخ ثبت :1396/02/20 تاریخ اصلاح:1396/02/20 بازدید:259 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
این کشور دارای 16 ایالت است. بزرگترین ایالت بایرن یا باواریا در جنوب و کوچک ترین برمن در شمال غربی است. آلمان ترکیبی از دشت و جنگل و کوه و ساحل و تعدادی جزیره و مجموعه ای از باتلاق ها و دریاچه ها است. در شمال این کشورسرزمین های پست قرار دارندکه سواحل آن سد بندی شده است. دشت های پست شمالی به دشت های مرکز آلمان وصل می شوند. بزرگ ترین دشت های آلمان دشت های راین بالا، وستفالن و دشت های منطقه لایپزیگ هستند. در شمال آلمان تعداد زیادی برکه و دریاچه یافت می شود. در قلب آلمان رشته کوه های مرکزی قرار دارند، این رشته کوه ها شمال و جنوب آلمان را از هم جدا می کنند. کوه های هارتس، ارتس، فیشتل، هونسروک و جنگل های باواریا از شمال به جنوب کشیده شده اند. بلند ترین کوه آلمان تسوگ اشپیتسه، در قسمت آلمانی رشته کوه آلپ در جنوب این کشور با ارتفاع 2962 متر است.

مطالب مرتبط با آلمان
#کوه #ایالت #دریا #آلپ #اروپا
تاریخ ثبت :1396/02/18 تاریخ اصلاح:1396/02/18 بازدید:214 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
زبان رسمی کشور آلمان، زبان آلمانی است. حدود %95 مردم این کشور هم به این زبان یا گویش هایی از این زبان سخن می گویند. در عین حال زبان های اقلیت، دانمارکی %0.06 رومی %0.08 و سوربی توسط %0.09 جمعیت آلمان استفاده می شود. زبان ترکی با %1.8 جمعیت و زبان کردی %0.3جمعیت.

مطالب مرتبط با آلمان
#زبان #آلمان #دانمارک #کردی #ترکی #رم
تاریخ ثبت :1396/02/17 تاریخ اصلاح:1396/02/17 بازدید:211 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
آب و هوای آلمان معتدل است. در ماه ژانویه حداکثر حرارت 2/1 درجه و حداقل آن -2/8 درجه میباشد. در ماه ژوئیه حداکثر حرارت 21/8 درجه و حداقل آن 12/3 درجه میباشد. آلمان چهارمین کشور بزرگ بعد از فرانسه، اسپانبا و سوئد در اتحادیه اروپاست. مساحت کشور آلمان 354340 کیلومتر مربع میباشد. جنگل در آلمان زیاد است، به طوری که یک سوم مساحت آلمان را تشکیل میدهد.
آلمان در مرکز اروپا قرار گرفته است، به همین دلیل بیشترین مرز مشترک با کشور های همسایه اش را دارد، آلمان با 9 کشور مرز مشترک دارد.شمال آلمان به دریای شمال و بالتیک راه دارد و در جنوب آلمان به رشته کوه های آلپ.
همچنین آلمان دارای رودخانه های طویل است که، بلند ترین رودخانه آلمان راین نام دارد و در جنوب غربی آلمان قرار دارد و مرز آبی میان فرانسه و آلمان را تشکیل میدهد. دومین رودخانه طویل آلمان البه نام دارد که مرز میان چند شهر درسدن و ماگدبورگ و هامبورگ را تشکیل میدهد و به دریای شمال میریزد.

#رودخانه #دریا #دریای_بالتیک #کوه_آلپ #رودخانه_راین
تاریخ ثبت :1396/02/13 تاریخ اصلاح:1396/02/13 بازدید:231 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
دانشگاه فریه شهر برلین آلمان جزء یکی از چهار دانشگاه بزرگ و تحقیقاتی آلمان است. این دانشگاه قصد دارد برای آینده، دانشجویان خود را از میان دانشجویان بین المللی انتخاب کند. رتبه بندی کیو اس، هر ساله بهترین دانشگاه های جهان را در فهرست سالانه خود مشخص میکند که دانشگاه فریه برلین در رتبه 87 دنیا در این فهرست قرار دارد. دانشگاه فریه برلین در رشته های علوم انسانی، علوم اجتماعی و هنر یکی از بهترین ها در جهان شناخته میشود. همچنین این دانشگاه برای جذب دانشجویان نخبه در کشور های روسیه، بلژیک، ایالات متحده، هندوستان، چین و مصر دفاتر رسمی دارد.

#دانشگاه #برلین #روسیه #دانشگاه_برلین
تاریخ ثبت :1396/02/13 تاریخ اصلاح:1396/02/13 بازدید:229 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
اشترودل سیب به عنوان عصرانه در کشور آلمان استفاده میشود، و از قرن 18 به بعد در کشور های همسایه شان هم مورد استفاده قرار گرفت و محبوبیت بالایی هم دارد.
این شیرینی از سیب، کشمش و دارچین پر میشود و پس از پخت با پودر قند یا شکر پوشانده میشود.

مطالب مرتبط با آلمان
#غذای_آلمانی #اشترودل #شیرینی_آلمانی #سیب #اشترودل_آلمانی
تاریخ ثبت :1396/02/13 تاریخ اصلاح:1396/02/13 بازدید:230 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
آلمان همانند اکثر کشور های اروپایی، کشوری چهار فصل است که غنی از جاذبه های تاریخی در کنار جاذبه های طبیعی می باشد. فصل بهار در آلمان خیلی زیباست، بعد از یک زمستان سرد به دلیل زیاد شدن گردشگران قیمت هتل ها و خدمات هم بالا میرود. البته ناگفته نماند آلمان در فصل تابستان بیشترین گردشگر را در خود تجربه میکند.اما اگر در پاییز میخواهید به آلمان سفر کنید، چترتان را فراموش نکنید، و اگر در زمستان عازم آلمانید چوب اسکی هایتان را.
آلمان دارای آب و هوای معتدل فصلی است، این یعنی چهار فصل سرجایش است و هوا خیلی گرم و سرد نمیشود. به دلیل نزدیک بودن آلمان به اقیانوس اطس آب و هوا در بخش های شمال غربی و شمال آلمان، اقیانوسی می باشد ومیزان بارش هم در تابستان نسبتا زیاد است.


مطالب مرتبط با آلمان
#آب_و_هوا #چوب_اسکی #بهار #آلمان #زمستان #تابستان
تاریخ ثبت :1396/02/12 تاریخ اصلاح:1396/02/12 بازدید:231 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
بزرگ ترین پارک آبی جهان کروسنیک آلمان بزرگ ترین پارک های آبی دنیا کروسنیک آلمان

پارک آبی Tropical Islands
این پارک آبی در یک سالن سرپوشیده بزرگ ساخته شده است و ساختاری شبیه به یک پناهگاه دارد .این پارک می‌تواند روزانه پذیرای 6 هزار بازدیدکننده باشد . در این پارک آبی یکی از بزرگ‌ ترین استخرهای سرپوشیده دنیا با 200 متر طول بنا شده است . جنگلی گرمسیری نیز در این مکان ساخته شده است که بیش از 50 هزار گونه گیاهی را درخود جای داده است .

پارک آبی جزایر استوایی در آلمان یکی از اون جاهایی هست که می تونید آرامش ساحل های ماسه ای و حس و حال جزیره های هاوایی رودر اون تجربه کنید. این پارک آبی بزرگترین پارک آبی دنیاست (به اندازه ای که مجسمه آزادی آمریکا رو میشه بطور ایستاده در محوطه این پارک قرار داد). مساحت این پارک نزدیک به ۸ زمین فوتبال هست.

اماکانات این پارک
آب تمیز، سونا، رستوران، هتل، محیطی برای کودکان و برنامه های تفریحی به شما کمک می کنه که روز فوق العاد ای در این پارک داشته باشید. پس اگه روزی قصد سفر به برلین رو داشتید، یادتون باشه که در ۶۵ کیلومتری جنوب برلین، یک جزیره خیلی هیجان انگیر هست که حتما باید ازش دیدن کنید.

یکی از هیجان های گذروندن شب در این پارک اینه که می تونید انتخاب کنید که توی چادر روی ماسه ها بخوابید و یا توی اتاق های لوکس .
تاریخ ثبت :1395/06/17 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:498 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
زیباترین کتابخانه آلمان زیباترین کتابخانه شهر اشتوتگارت در آلمان
شهر اشتوتگارت مرکز رسانه ای جدید و جالبی را که به عنوان کتابخانه شهر معرفی شده است را افتتاح کرده است.این کتابخانه با طراحی شگفت انگیز و زیبایش، محیطی پر از رنگ های طبیعی را برای کتاب ها و بازدید کنندگانش فراهم نموده است.
تاریخ ثبت :1395/06/14 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:510 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
کروسنیک آلمان Tropical Islands همه اونهایی که فعالیت های آبی رو دوست دارن، از گذروندن وقتشون در پارک های آبی خیلی خوششون میاد. ما اینجا توی ایران پارک های آبی زیادی داریم، اما باید بدونید پارک هایی در جاهای مختلف دنیا وجود دارن که عظمت و امکاناتشون باعث میشه هیجان و آرامش رو همزمان کنار هم داشته باشید.

پارک آبی جزیره استوایی در آلمان یکی از اون جاهایی هست که می تونید آرامش ساحل های ماسه ای و حس و حال جزیره های هاوایی رودر اون تجربه کنید. این پارک آبی بزرگترین پارک آبی دنیاست (به اندازه ای که مجسمه آزادی آمریکا رو میشه بطور ایستاده در محوطه این پارک قرار داد). مساحت این پارک نزدیک به ۸ زمین فوتبال هست.

آب تمیز، سونا، رستوران، هتل، محیطی برای کودکان و برنامه های تفریحی به شما کمک می کنه که روز فوق العاد ای در این پارک داشته باشید. پس اگه روزی قصد سفر به برلین رو داشتید، یادتون باشه که در ۶۵ کیلومتری جنوب برلین، یک جزیره خیلی هیجان انگیر هست که حتما باید ازش دیدن کنید.

یکی از هیجان های گذروندن شب در این پارک اینه که می تونید انتخاب کنید که توی چادر روی ماسه ها بخوابید و یا توی اتاق های لوکس .
تاریخ ثبت :1395/04/26 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:543 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
دیدنی ترین قلعه آلمان Neuschwanstein قلعه‌یNeuschwanstein باشکوه‌ترین و مشهورترین قلعه در سراسر اروپا است که مانند جواهری در دل بایرن می‌درخشد. این قلعه در قرن ۱۹ با استفاده از ثروت شخصی لودویک دوم اهل بایرن ساخته شد و در سال 1886 و هفت هفته پس از مرگ وی برای ‏بازدید عموم بازگشایی شد..

این قلعه به عنوان ادای احترام به ریچارد واگنر ( Richard Wagner ) آهنگسار و رهبر ارکستر آلمانی افتتاح شد. لودویگ دوم شور و شوق زیادی برای برگزاری اپرا توسط ریچارد واگنر داشت.

قلعه نیوشوانشتاین ( Neuschwanstein ) مظهر معماری معاصر شناخته شده و به عنوان مکتب هنری رومانتیک به شمار میرود.

این قلعه که به عنوان یک پناهگاه شخصی دنج برای پادشاه در نظر گرفته شده بود پس از مرگش در سال 1886 تکمیل گردید و بلافاصله برای بازدید عموم مردم افتتاح شد. از آن زمان به بعد بیش از 60 میلیون نفر از مردم به این قلعه سفر کرده اند و در تابستان سالانه بیش از 1.3 میلیون نفر بازدید کننده دارد.

فضای داخلی سبک نئو رمانتیک قلعه از اوپراهای‌ آهنگساز مشهور آلمانی یعنی ریچارد واگنر الهام گرفته است. از آنجا که این بنا در رشته‌کوه‌های بایرن واقع شده، از سمت قلعه مناظری بی‌نظیر از کوه‌ها و دره‌ی Hohenschwangau با دیدی گسترده به روی بازدیدکنندگان گشوده می‌شود. درهای قلعه به جز در اول ژانویه و ۲۴/۲۵/۳۱ دسامبر به‌روی عموم باز است.

برای سفر به این نقطه از مونیخ با استفاده از قطار به سمت Hohenschwangau نقل مکان کنید که حدود ۱.۵ ساعت زمان می‌برد. سپس توسط اتوبوس، کالسکه یا با پای پیاده به سمت قلعه حرکت کنید.

طراحی دکوراسیون و تزئینات در این قلعه بسیار عالی است و به خاطر سردرهای ارک دار منحنی، پنجره های طاقدار و برجهایی که پنجره هایی قرمز رنگ دارد، یکی از جذابترین و شگفت انگیزترین جاذبه های توریستی آلمان است.

قلعه نیوشوانشتاین در چندین فیلم ظاهر شده است. کمپانی دیزنی لند ( Disneyland ) در ساخت قلعه ای که در انیمیشن زیبای خفته ( Sleeping Beauty ) وجود دارد از این قلعه الهام گرفته است. قلعه نیوشوانشتاین هم اکنون نیز میزبان رویدادهای جهانی از جمله نام جشن اکتبر ( Oktoberfest ) است که یکی از بزرگترین جشن های دنیا به شمار می رود.

اگر در آن زمان ساخت کاخ تکمیل میشد، هم اکنون کاخ عظیم و مجللی همراه با بیش از 200 اتاق داخلی، از جمله محل ویژه مهمانان و بردگان و همچنین اتاقهای خدماتی و تدارکاتی را شامل میگردید. اما در نهایت تنها کمی بیش از 15 اتاق و سالن در آن ساخته شد.
تاریخ ثبت :1395/04/26 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:587 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
آلمان از جمله کشورهای اروپایی است که سالانه میزبان جشنواره های زیادی است که همین امر باعث جذب گردشگران بسیاری از سراسر جهان و رونق گرفتن اقتصاد این کشور شده است. همچنین توریست های زیادی از ایران با تور آلمان و یا تور اروپا به این کشور صنعتی و بسیار زیبا سفر می کنند و از نزدیک شاهد جشنواره های آن هستند. در زیر مهم ترین فستیوال های آلمان را نام برده ایم.
فوریه
اینترناتسیوناله فیلمفستاشپیله
جشنواره‌ی فیلم برلین که از جمله جشنواره‌های سینمایی مهم و پر طرفدار دنیاست، فوریه‌ی هر سال در برلین برگزار می‌شود.
فاشینگ
جشنی که در آن مردم، لباس دلقک‌ها را می‌پوشند و ماسک می‌زنند و یا گریم می‌کنند و در خیابان شادی‌کنان آواز می‌خوانند، این جشن در مونیخ و کلن دیدنی‌تر برگزار می‌شود
مارس
هامبورگر دْم
بزرگ‌ترین فستیوال برگزار شده در شمال آلمان است. یک جور شهربازی سیار که در این فصل برپا می‌شود. انواع و اقسام تفریحات و وسایل سرگرمی را هم در خود دارد.
ژوئیه
کیلر وْخه
این مسابقه‌ی قایق‌های بادبانی ، هر سال در ژوئیه و در شهر کیِل برگزار می‌شود.
جولای
جشنواره‌ی باخ
در این جشنواره ساخته‌های باخ موسیقیدان گرانقدر کلاسیک، توسط گروه‌های موسیقی آماتور و حرفه‌ای دوباره‌نوازی می‌شوند. برگزاری آن هر سال در لایپزیگ و در روز معراج عیسی مسیح صورت می‌گیرد.
سپتامبر و اکتبر
اکتْبرفست
در این جشنواره به طور متوسط سالیانه ۵ میلیون نفر شرکت می‌کنند. اکتبرفست یک جشنواره‌ی فرهنگی هم هست، و بخش مهمی از فرهنگ باواریایی (باواریا یکی از ایالات آلمان است) را بازتاب می‌دهد. در این جشن انواع غذاها و تنقلات آلمانی سرو می‌شوند. مدت برگزاری آن هم هجده روز است.
فرانکفورت ام ماین(نمایشگاه کتاب فرانکفورت)
این نمایشگاه از اکتبر آغاز می‌شود و تا اکتبر هم ادامه پیدا می‌کند و بزرگ‌ترین نمایشگاه کتاب در کل اروپاست.
تاریخ ثبت :1395/03/24 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:586 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
آلمان یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری جهان و یکی از متنوع‌ترین کشورهای اروپا از نظر ساختار است. این کشور مملوء از شهرهای پیشرفته‌ی صنعتی، شهرها و روستاهای جذاب و مناطق بیرون شهر پر از کاخ‌های زیبا است که آن را به مقصدی جذاب برای دوستداران فرهنگ و طبیعت و بناهای تاریخی بدل کرده است. در اینجا به اختصار چهار شهر زیبای آلمان را معرفی خواهیم کرد.
1.مونیخ
مهم‌ترین رقیب برلین از نظر فرهنگ و مناطق دیدنی مونیخ است. این شهر مرکز استان باواریا و بدون شک سرسبزترین شهر بزرگ آلمان است. مناظر خیره‌کننده، باغ‌های سرسبز، دریاچه‌ها و کوه‌های زیبا از ویژگی‌های غیرقابل اغماض این شهر است
2. فرانکفورت
فرانکفورت نیز یکی از بزرگترین شهرهای آلمان و مرکز اقتصادی و فرهنگی آن کشور است. این شهر محل تولد معروف‌ترین نویسنده‌ی آلمانی یعنی گوته و محلی برای دیدن و حس کردن تلفیق زیبایی‌های زندگی سنتی و مدرن است.
3. هامبورگ
برنامه‌ریزی سفر به هامبورگ، دومین شهر بزرگ آلمان تجربه‌ای جذاب است. بسیاری که این شهر را زیباترین شهر دنیا می‌دانند دلایل خوبی برای این ادعا دارند، شهری که همه‌ جای آن پر از رودخانه و دریاچه است و کانال‌ها و آبراهه‌های پیوسته‌ی آن فرصتی ایده‌آل برای سفر با کشتی کروز و لذت بردن از دریا فراهم می‌آورد. هامبورگ، شهری که در گذشته مانند یک قصر بود، در سال‌های اخیر به عظمت سال‌های گذشته‌ی خود بازگشسته است و در حال حاضر بزرگترین بندر آلمان و یکی از مراکز اقتصادی آن بشمار می‌رود.
4. درسدن
درسدن که به "فلورانس البه" نیز معروف است، در شرق آلمان قرار دارد و به دلیل داشتن ساختمان‌های تاریخی بسیار که شما را با رویای چند صد سال پیش که این شهر پایتخت پادشاهی آلمان بوده است، محبوب گردشگران است. این شهر مهم دارای گنجینه‌های تاریخی بسیار با راه پله‌های اشرافی، تراس‌های با دید وسیع، میدان‌های بزرگ که با مجسمه‌های رسمی سینت‌ها و پادشاهان آراسته شده‌اند، رستوران‌های زیبا و مغازه‌های امروزی است. ۶۳ درصد این شهر با درختان و پارک‌های سرسبز آراسته شده است و به همین دلیل این شهر یکی از سرسبزترین شهرهای اروپا بشمار می‌رود.
تاریخ ثبت :1395/03/24 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:849 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
سبک خوراکی های آلمان وغذاهای رایج مردم این کشور ایالت به ایالت تا حدی فرق می‌کند. غذای رایج ایالت ها به نحوی از آشپزی کشورهای همسایه هم تاثیر گرفته است. به فرهنگ غدایی مردم آلمان نگاهی اجمالی می‌افکنیم.
وعده های غذایی
معمولا آلمانی ها یک وعده غذای گرم می خورند که آن هم ناهار بین ساعت ۱۱ و نیم تا ۱۳ است. بعد از ظهرها معمولا قهوه و شیرینی می خورند و عصرانه غذای سرد مانند کالباس و یا شبیه سالاد الویه. البته در سالهای اخیر به دلیل شاغل بودن اکثر جوانان ناهار کم اهمیت شده وغذای گرم را عصرها می خورند که تمامی اعضای خانواده حضور داشته باشند.
صبحانه هم بستگی به وقت و ساعت کاری افراد دارد. ولی معمولا تشکیل شده ازقهوه یا چای، نان، مربا، ماست و پنیر یا فقط از برشتوک (موسلی). آلمانی ها روزهای یکشنبه صبحانه مفصل می خورند که معمولا تخم مرغ جزء اصلی آن است.
تاریخ ثبت :1395/03/24 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:684 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
به طور کلی این کشور تابستان های گرم و زمستان سردی دارد. اما دوره های طولانی برف و یخبندان کمتر اتفاق می افتد. در تمام طول سال امکان بارندگی وجوددارد. دمای هوا درروزهای ژانویه تا ۳ درجه سانتیگراد و در جولای تا ۲۲درجه سانتیگراد می رسد. در سردترین روزها دمای هوا تا ۱۰- درجه و در گرمترین روزها تا ۳۶ درجه بالای صفر می رسد. در طول سال قسمت جنوب غربی آلمان بالاترین درجه حرارت را دارد که به آب و هوایی مدیترانه ای شبیه است. بیشتر شراب آلمان هم دراین قسمت از کشور تولید می شود. ماه های مه تا سپتامبر بیشترین گردشگر را دارد. بهار و پاییز هم از فصول خوب برای سفر به این کشور و بازدید از زیبایی های آن است. در زمستان و کریسمس هم گردشگران زیادی به این کشور سفر می کنند. بهترین زمان برای اسکی بین ماه های دسامبر تا اواخر مارس است. معمولا در فصل تابستان نرخ قیمت هتل ها افزایش پیدا می کند. تاریخ ثبت :1395/03/24 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:711 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
تبلیغات تور
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,125,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
3,450,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
720,000
 • 6 7
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
4,995,000
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
2,390,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,405,000
تبلیغات تور تور شیراز تور باکو تور تایلند تور روسیه تور مالزی
گزارش تخلف
در صورت مشاهده هر گونه تخلف در سایت یا تناقض اطلاعات تورها و آژانس ها آن را گزارش دهید
عنوان تخلف
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات
telegram icon