Icon
 • جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی آلمان جاهای دیدنی آلمان مراکز تفریحی و گردشگری آلمان هتل های آلمان راهنمای سفر به آلمان نقشه گردشگری آلمان
مـــــــــنو
درباره این کانال
کلید واژه ها
آلمان در قرون وسطی توسط بخشی مشخص شده بود. فرانسه و انگلستان به عنوان قرنها تکامل خود را به دولت و ملت متحد آغاز کردند، آلمان با یک سری جنگ بی وقفه در میان حکام محلی متصلب شد. انحصار طولانی سلسله هابسبورگ از تاج مقدس امپراطوری روم، تنها صورت ظاهر از اتحاد آلمان ارائه شد. در امپراطوری، شاهزادگان آلمان در برابر یکدیگر نجنگیدند. اصلاحات پروتستان آلمان محروم از حتی وحدت مذهبی آن، ترک جمعیت آن روم کاتولیک و پروتستان لوتری و کالونی. این اختلافات مذهبی داد نزاع نظامی یک درنده خویی اضافه شده در جنگ سی ساله (1618-1648)، که در طی آن آلمان به درجه دوباره تا جنگ جهانی دوم دیده نمی زده شد.

مطالب مرتبط با آلمان
#تاریخچه_کشور_آلمان #آلمان #روم #امپراطوری_روم #جنگ #آلمان_در_قرون_وسطی
تاریخ ثبت :1396/02/23 تاریخ اصلاح:1396/02/23 بازدید:241 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
چاریته یکی از بزرگترین بیمارستان های دانشگاهی در اروپا است. همه مراقبت های بالینی، تحقیقاتی و آموزشی که توسط پزشکان و محققان صورت می گیرد از بالاترین استاندارد های بین المللی برخوردار است. چاریته با افتخار ادعای بیش از نیمی از تمام برندگان آلمانی جایزه نوبل در فیزیولوژی یا پزشکی، از جمله امیل آدولف فون برینگ، رابرت کخ، و پل الریخ را دارد. چاریته بین المللی برای برتری خود در آموزش و پرورش مشهور است. چاریته برلین نشان دهنده یک دانشکده واحد پزشکی، که در خدمت هومبولت برلین و دانشگاه آزاد برلین یعنی فریه است. چاریته گسترش بیش از چهار دانشگاه، و نزدیک به 100 گروه مختلف و موسسه، در مجموع از 17 دانشگاه پزشکی مختلف را تشکیل می شود. پس از سالگرد 300 ساله خود را در 2010 مشخص شده، چاریته در حال حاضر یکی از بزرگترین کارفرمایان در برلین، به کارگیری200 کارمند و با گردش مالی کل سالانه 1.6 میلیارد € است.

مطالب مرتبط با آلمان
#دانشگاه #مراکز_درمانی_آلمان #بیمارستان #برلین #دانشگاه_چاریته_برلین
تاریخ ثبت :1396/02/22 تاریخ اصلاح:1396/02/22 بازدید:203 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
بیمه بهداشت و درمان عمومی
سیستم بهداشت و درمان جهانی آلمان یکی از قدیمی ترین در جهان است. هر کس از نظر قانونی در آلمان ساکن است به مراقبت های بهداشتی برخوردار می شوند. در واقع، آنها را حتی طبق قانون ملزم به بیمه بهداشتی وادار می کند.
دو نوع از بیمه درمانی در آلمان، دولتی و خصوصی وجود دارد. بیمه بهداشت عمومی گسترده تر است، به عنوان مثال یکی از معیارهای خاصی که باید برای دریافت بیمه خصوصی انجام شود، اکثر کارگران حقوق بگیر به طور خودکار برای بیمه بهداشت عمومی ثبت نام می کنند و با چک های حقوق خود حق بیمه را به دولت پرداخت می کنند.

مطالب مرتبط با آلمان
#بیمه #بهداشت #مراکز_درمانی_آلمان #آلمان #دریافت_ویزا #ویزا_آلمان
تاریخ ثبت :1396/02/22 تاریخ اصلاح:1396/02/22 بازدید:183 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
هر کشوری برای وبسایت های خود دامنه ای دارد که می تواند از طریق دامنه اینترنتی وبسایت را تشخیص داد که مربوط به کدام کشور است. دامنه اینترنتی آلمان، DE. می باشد.

مطالب مرتبط با آلمان
#دامنه_اینترنتی #آلمان #گردشگری
تاریخ ثبت :1396/02/22 تاریخ اصلاح:1396/02/22 بازدید:196 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
توریسم سلامت در کشور آلمان، برای اطلاعات درباره کشور آلمان باما همراه باشید @Germany.
آلمان در قلب اروپا، اندود شده توسط بلژیک، اتریش، جمهوری چک، فرانسه، لوکزامبورگ، لهستان، سوئیس، هلند و دانمارک در امتداد مرزهای خود است. از شرکت در کارناوال در کلن به یک گریز مسالمت آمیز در مناظر زیبا هایدلبرگ، سفر به کوه های آلپ باواریا و یا مجموعه های هنری درسدن دولت، گردشگران پزشکی به دنبال بهبودی در سفر خود به آلمان است. علاوه بر این، سیستم بهداشت و درمان خود را در یک موقعیت فرماندهی در سراسر جهان می بیند. آلمان در جایگاه چهارم در میان بهترین ارائه دهندگان خدمات بهداشتی در سراسر جهان است. آلمان موفقیت خود را مدیون صنعت و بهداشت و همکاری آن را در سیمنارهای علمی، پژوهشی، حوزه های پزشکی و صنعتی است.
گردشگری پزشکی آلمانی یک طاقچه برای خود در صنعت بهداشت و با موفقیت درمان بسیاری از بیماری های زنان، اورولوژی و تومورشناسی حک شده است. مقامات بهداشتی در اینجا سال ها تجربه در زمینه های گوارش، پروتز، قلب و عروق (عمل جراحی قلب)، تلقیح مصنوعی، و عمل جراحی زیبایی دارد.
همچنین هزینه های درمانی در مقایسه با دیگر کشور های پیشرفته، آلمان پایین تر است.

مطالب مرتبط با آلمان
#بیمارستان #توریسم_سلامت #آلمان #اروپا #بهداشت
تاریخ ثبت :1396/02/22 تاریخ اصلاح:1396/02/22 بازدید:190 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
جشنواره باخ در آلمان، برای اطلاع از جشن ها و فستیوال ها در آلمان باما همراه باشید.
در این جشنواره ساخته های باخ موسیقیدان گرانقدر کلاسیک، توسط گروه های موسیقی آماتور و حرفه ای دوباره نوازی می شوند. برگزاری ان هر سال در لایپزیگ و در روز معراج عیسی مسیح صورت میگیرد.

مطالب مرتبط با آلمان
#جشن #جشنواره_باخ_آلمان #فستیوال #آلمان #عیسی_مسیح
تاریخ ثبت :1396/02/20 تاریخ اصلاح:1396/02/20 بازدید:190 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
به نام خدا، در اینجا میخواهیم نام قدیم کشور آلمان را با هم بررسی کنیم. پس با کانال گردشگری آلمان همراه Germany همراه باشید.
واژه آلمانی دویچ به آلمانی Deutsch، دارای معنای اولیه متعلق به مردم بوده است. در سده پانزدهم میلادی، نام رسمی حکومت این سرزمین، تویتونیکوم رگنم با لاتین Teutonicum Regnum یعنی حکومت کشور های آلمانی به وجود آمد. واژه Deutschland از همین نام گرفته شده است. در زبان فارسی نام آلمان برمی گردد به قبیله آلامان ها که در گذشته های دور در این کشور می زیسته اند. در زبان های فرانسوی و اسپانیایی نیز نام این کشور ها به آلامان برمی گردد.

مطالب مرتبط با آلمان
#آلمان #زبان_فارسی #زبان_آلمانی
تاریخ ثبت :1396/02/20 تاریخ اصلاح:1396/02/20 بازدید:205 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
شهر های توریستی آلمان بخش چهارم، آشنایی با شهر زیبای فرانکفورت.
بسیاری از مردم برای تجارت به فرانکفورت سفر می کنند زیرا این کلان شهر مرکز حمل و نقل، صنعت و اقتصاد آلمان به شمار می رود. این شهر دویست ساله مکان های گردشگری بسیاری دارد. رودخانه ماین، سالن مشهور اپرا، تئاتر، باغ وحش، مرکز خرید خیابانی، پارک ها و انواع کافه ها و موزه ها از مناطق گردشگری این شهر هستند.

مطالب مرتبط با آلمان
#گردشگری #فرانکفورت #شهرهای_گردشگری_آلمان #صنعت #اقتصاد #موزه #باغ_وحش #مرکزخرید #پارک #تئاتر
تاریخ ثبت :1396/02/20 تاریخ اصلاح:1396/02/20 بازدید:177 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
شهر های توریستی آلمان بخش سوم، آشنایی با شهر زیبای مونیخ.
مونیخ در طول جنگ جهانی دوم به طور کامل از بین رفت. به طوری که هنوز هم در حال بازسازی فرهنگ باواریایی آن هستند. پارک المپیک از جمله جاذبه های مونیخ است که در سال 1972 میلادی میزبان بازی های المپیک بوده است. در این پارک میتوانید روی یخ اسکیت و داخل استخر شنا کنید. اردوگاه کار اجباری داخائو از دیگر مکان هایی است که در مونیخ حتما باید ببینید. این اردوگاه که با نام مرگ نیز از آن یاد میشود در سال 1933 توسط رژیم نازی در 16 کیلومتری مونیخ ساخته شده است و بیش از 30 هزار یهودی، روس و لهستانی در آن به قتل رسیده اند.
برای اطلاعات بیشتر در مورد جاذبه های گردشگری و توریستی شهر مونیخ با کانال munich همراه باشید.

مطالب مرتبط با آلمان
#گردشگری #آلمان #مونیخ #شهرهای_گردشگری_آلمان #روسیه #لهستان #استخر #اسکیت
تاریخ ثبت :1396/02/20 تاریخ اصلاح:1396/02/20 بازدید:175 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
شهر های توریستی آلمان بخش دوم. آشنایی با شهر هامبورگ.
پس از برلین، دومین شهر بزرگ و پر جمعیت آلمان، هامبورگ است. هامبورگ یکی از بزرگ ترین اسکله های اروپا را دارد. قدم زدن در سواحل و کنار کانال های آبی این شهر باعث شده است به آن ونیز شمال لقب بدهند. هنگام سفر به هامبورگ، حتما به بازار اصلی ماهی فروش ها بروید. منطقه داد و ستد هامبورگ که با آجر های قرمز ساختمان هایش مشخص است، یکی از بهترین مکان ها برای صرف غذا به شمار میرود. ساختمان های منطقه نور قرمز، برای نور های قرمز خود شهرت جهانی دارند.
برای اطلاعات بیشتر و جاذبه های گردشگری و توریستی شهر هامبورگ میتوانید، از طریق کانال hamburg پیگیری کنید.

مطالب مرتبط با آلمان
#گردشگری #هامبورگ #آلمان #ونیز #ساختمان #شهرهای_گردشگری_آلمان
تاریخ ثبت :1396/02/20 تاریخ اصلاح:1396/02/20 بازدید:171 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
شهر های توریستی آلمان بخش اول، در اینجا شماره با چند شهر توریستی و گردشگردی آلمان معرفی می کنیم، پس با ما همراه باشید.
برلین.
برلین شهری چند چهره است. ابتدا شما را با معماری مدرن خود ذخیره می کند و سپس به قصر های باروک میرساند. در این شهر می توانید روز خود را در یکی از بهترین باغ وحش های دنیا سپری کنید و غروب نیز به شنیدن یکی از بهترین ارکستر های دنیا بروید. در این شهر می توانید نمایشگاه توپوگرافی ترور را از نزدیک مشاهده کنید.
برای اطلاعات ببشتر درباره شهر برلین و جاذبه های گردشگری اش با کانال berlin همراه باشید.

مطالب مرتبط با آلمان
#برلین #آلمان #شهر #گردشگری #توریست #باغ_وحش #نمایشگاه #باغ_وحش_برلین #شهرهای_گردشگری_آلمان
تاریخ ثبت :1396/02/20 تاریخ اصلاح:1396/02/20 بازدید:168 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
میراث فرهنگی آلمان بخش سوم
کارخانه ی فاگوس در آلفلد
واقع در ایالت نیدرزاسکن در شمال غرب آلمان
تاریخ ثبت 2011
تمامی مراحل تولید، انبار و ارسال قالب های کفش که مورد استفاده ی کارخانجات کفش سازی است، در این کارخانه انجام می شود.
طراح و معمار این مجتمع ده ساختمانی، والتر گروپیوس است، معمار برجسته ی آلمانی و بنیان گذار مدرسه باوهاوس. این کارخانه در سال 1910 تا 193 میلادی بنا شد و نقطه عطفی در معماری مدرن و صنعتی به شمار می رود. نمای این ساختمان با پنل های بسیار بزرگ شیشه ای بکار رفته در آن، که هر دو جنبه ی کاربردی و زیبا شناسی را دربر دارد، پیش زمینه ای بود برای طراحی ساختمان باوهاوس و تحولی در معماری اروپا و شمال آمریکا.

مطالب مرتبط با آلمان
#میراث_فرهنگی_آلمان #ایالت #اروپا #آمریکا #آلمان #ساختمان
تاریخ ثبت :1396/02/20 تاریخ اصلاح:1396/02/20 بازدید:174 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
میراث فرهنگی آلمان بخش دوم.
شهر هانزایی لوبک
واقع در ایالت شلسویگ، هولشتاین در شمال آلمان
تاریخ ثبت 1987
لوبک، شهر بزرگ و پایتخت سابق پیمان هانزا، در قرن 12 میلادی بنا شد و تا قرن 16 میلادی به عنوان اصلی ترین مرکز بازرگانی منطقه شمال اروپا رونق داشت. امروزه هم از مراکز مهم از مراکز بازرگانی دریایی به ویژه برای ، کشور های اسکاندیناوی است. با وجود آسیب های فراوانی که در طول جنگ جهانی دوم بر این شهر وارد شد، هنوز ساختار اصلی و قدیمی شهر بدون تغییر باقی مانده است. کاخ های اشرافی قرن 15 و 16 ، میلادی، بناهای عمومی ، کلیسا و انبار های نمک.

مطالب مرتبط با آلمان
#میراث_فرهنگی #کلیسا #آلمان #اروپا #میراث_فرهنگی_آلمان
تاریخ ثبت :1396/02/20 تاریخ اصلاح:1396/02/20 بازدید:180 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
میراث فرهنگی آلمان، تا کنون 33 اثر فرهنگی و 3 اثر طبیعی از کشور آلمان به عنوان میراث فرهنگی در فهرست یونسکو به ثبت رسیده است.
بناهای رومی، کلیسای جامع سن پیتر و کلیسای بانوی ما در تریر
واقع در ایالت راین لندفالتز جنوب غربی آلمان
تاریخ ثبت 1986
شهر تریر که در کنار رودخانه موزل واقع شده، قدیمی ترین شهر آلمان است. این شهر از قرن واول میلادی مستعمره ی رومی ها بود، با آغاز قرن دوم به یک مرکز مهم تجاری تبدیل شد و در پایان قرن سوم میلادی پایتخت یکی از استان های چهارگانه ی امپراطوری روم بود و در آن زمان با عنوان روم ثانی شناحته می شد. تعداد آثار اصیل رومی باقی مانده در این شهر شاهدی است بر تمدن رومی حاکم بر آن قرن های اول میلادی.

مطالب مرتبط با آلمان
#میراث_فرهنگی #آلمان #روم #ایالت #شهر #کلیسا #میراث_فرهنگی_آلمان
تاریخ ثبت :1396/02/20 تاریخ اصلاح:1396/02/20 بازدید:174 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
غذای آلمانی هنوز به ریشه هایش وفادار مانده، یک وعده غذای آلمانی به طور معمول از گوشت،مقداری سیب زمینی و آب گوشت تشکیل شده که سبزیجات و سالاد هم در کنارش سرو میشود. آشپزی مدرن آلمانی تحت تاثیر فرهنگ غذایی سایر کشور ها مثل فرانسه و ایتالیا کمی سبک تر شده. غذاها منطقه به منطقه گوناگونند. غذای آلمانی زحمت و هنر آشپزی فرانسوی را ندارد و محبوبیت را به عنوان مشخصه غذای ایتالیایی، یدک نمی کشد اما در عوض آلمان ها همبرگر و سوییس را به دنیا ارزانی داشته است. یکی از مواد غذایی که در آلمان همیشه باید سر میز ها وجود داشته باشد، نان است. نان به خصوص در صبحانه و شام مصرف می شود. معمولا در آلمان برای نهار یک وعده گرم در نظر می گیرند و دو وعده دیگر سرد سرو می شود. گوشت خوک به طور معمول پر مصرف ترین نوع گوشت در میان آلمانی هاست، بنابراين قبل از سفارش غذا از محتویات آن بپرسید. در این کشور به سوسیسی که از جگر سیاه تهیه می شود، وورست می گویند و خیلی اوقات در غذا ها جایگزین گوشت می گردد. سبزیجات کنار غذا معمولا کلم، چغندر و شلغم هستند. از ابتدای قرن هفدهم که آشپزی به سبک آلمانی متولد شد، سیب زمینی در این مقوله همواره یک جایگاه ثابت را از لحاظ حضور داشته است، یک جایگاه ثابت و والا. این امر البته به موضوع فقر مردم بعد از جنگ، و وضعیت اقتصادی ضعیف در زمان جنگ سرد نیز بر می گردد.

مطالب مرتبط با آلمان
#غذا #آشپزی #غذای_آلمانی #فرانسه #ایتالیا #جنگ
تاریخ ثبت :1396/02/19 تاریخ اصلاح:1396/02/19 بازدید:194 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
نمایشگاه کتاب فرانکفورت آلمان، این نمایشگاه از اول ماه اکتبر شروع و تا پایان ماه اکتبر هم ادامه دارد.این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه کتاب در کل اروپا است.
نام این نمایشگاه به آلمانی، فرانکفورت ام ماین است.

مطالب مرتبط با آلمان
#آلمان #نمایشگاه #جشنواره #کتاب #اروپا #اکتبر #نمایشگاه_کتاب #نمایشگاه_کتاب_آلمان
تاریخ ثبت :1396/02/18 تاریخ اصلاح:1396/02/18 بازدید:209 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
جشن فاشینگ در آلمان، جشنی است در آن مردم، لباس دلقک هارا می پوشند و ماسک می زنند و یا گریم می کنند و در خیابان ها شادی کنان آواز می خوانند. این جشن در مونیخ و کلن دیدنی تر است.
جشن فاشینگ مانند جشنواره فیلم برلین در ماه فوریه برگزار می شود.

مطالب مرتبط با آلمان
#جشن #جشنواره #برلین #مونیخ #کلن #دلقک #آلمان
تاریخ ثبت :1396/02/18 تاریخ اصلاح:1396/02/18 بازدید:243 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
جشنواره فیلم برلین که از جمله جشنواره های سینمایی مهم و پر طرفدار دنیاست، فوریه ی هر سال در برلین آلمان برگزار می شود. نام این جشنواره به آلمانی، اینترناتسیوناله فیلمفستاشپیله است.

مطالب مرتبط با آلمان
#جشنواره #فیلم #فستیوال #برلین #آلمان
تاریخ ثبت :1396/02/18 تاریخ اصلاح:1396/02/18 بازدید:179 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
مبنای تصمیم گیری ها در جمهوری فدراتیو آلمان قانون اساسی این کشور است که در آن بر دموکراتیک بودن این کشور تاکید شده است. در راس دولت این کشور رییس جمهور قرار دارد که بیشتر نقشی نمادین دارد و تصمیم گیری ها در آلمان به عهده رییس حکومت است که صدر اعظم خوانده می شود.
در آلمان احزاب بزرگ و کوچک زیادی فعالند که در میان آنها حزب های دموکرات مسیحی cdu، سوسیال مسیحی csu، سوسیال دموکرات spd، اتحاد 90 درصدی سبز ها bundnis 90/die grunen، و حزب چپ linke die، از قدرت بیشتری برخوردارند.
آلمان و فرانسه از دیر باز نزدیکی سیاسی زیادی به هم داشته اند که این موضوع در دوران صدراعظمی هلموت کهل و فرانسیس میتیران در فرانسه افزایش یافت.

مطالب مرتبط با آلمان
#اقتصاد #سیاست #آلمان #فرانسه #دموکراتیک #دموکرات
تاریخ ثبت :1396/02/18 تاریخ اصلاح:1396/02/18 بازدید:192 link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
آلمان به دلیل وجود در مرکز اروپا، قطب حمل و نقل اروپا به حساب می آید. آلمان دارای حمل و نقل متراکم و شبکه ای مدرن است و در شبکه بزرگراهی و اتوبانی از نظر مقدار و طول رتبه سوم در جهان را داراست. این کشور دارای خط راه آهن سریع و السیر و پر سرعت است. قطار های سریع و السیر در آلمان خدمات عمده ای را به شهروندان شهرستان ها می دهند و بعضی با سرعتی حدود حدود 300 کیلومتر در ساعت حرکت می کنند. بزرگترین فردگاه آلمان فرانکفورت است که سومین فرودگاه بزرگ اروپا و مرکز اصلی فعالیت لوفت هانزا می باشد، در حالی که فرودگاه برلین تگل و فرودگاه دوسلدورف مراکز فعالیت ایر برلین هستند. عمده فرودگاه های دیگر عبارتند از فرودگاه هامبورگ، فرودگاه کلن، و فرودگاه اشتوتگارت. آلمان چهارمین کشور جهان از نظر تولید ناخالص داخلی است و بزرگترین صادر کننده کالا از نظر درآمد و دومین کشور وارد کننده کالا در جهان است. بر اساس آمار های سازمان های جهانی تجارت میزان صادرات آلمان در سال 2006 میلادی 133/1تریلیون دلار بود.
تعداد افراد شاغل در صنایع خدماتی نزدیک به دو برابر کارکنان صنعت تولیدی است. بانکداری و امور مالی از منابع مهم درآمد ارز خارجی است و شهر فرانکفورت یکی از مراکز اصلی امور مالی و تجاری در جهان و مقر بانک مرکزی اروپا است. اتحاد دو آلمان در اکتبر 1990 چالش بزرگی را در پیش روی اقتصاد این کشور قرار داد. در گذشته جمهوری دموکراتیک آلمان دارای موفق ترین اقتصاد در بین کشورهای عضو شورای همکاری متقابل کومکون بود، ولی برحسب میزان و کیفیت تولید محصولات، و سطح زندگی مردم کمتر از آلمان غربی سابق توسعه یافته بود. کیفیت زندگی در نیمه غربی آلمان همچنان بالاتر از نیمه شرقی آن است. در سال 2008 آلمان ششمین کشور مصرف کننده انرژی بود، که حدود 60درصد از انرژی اولیه آن کشور خارج می شد. سیاست دولت آلمان ترویج حافظت از انرژی و استفاده از انرژی های تجدید پذیر است. دولت آلمان قصد دارد تا کشور از منابع تجدید شونده تا سال 2050استفاده کند.

مطالب مرتبط با آلمان
#اقتصاد #سیاست #حمل_و_نقل #قطارشهری #بایرن #برلین #اروپا #هامبورگ #بانک
تاریخ ثبت :1396/02/18 تاریخ اصلاح:1396/02/18 بازدید:196 link می پسندم 1
اطلاعات بیشتر
بستن
تبلیغات تور
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,335,000
 • 2 3
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
560,000
 • 7 8
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
5,690,000
 • 7 8
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
4,015,000
 • 2 3
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
575,000
 • 6 7
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
5,250,000
تبلیغات تور تور شیراز تور باکو تور تایلند تور روسیه تور مالزی
گزارش تخلف
در صورت مشاهده هر گونه تخلف در سایت یا تناقض اطلاعات تورها و آژانس ها آن را گزارش دهید
عنوان تخلف
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات
telegram icon