Icon
مـــــــــنو
بدانید! برای انجام کارها باید مقید باشید و با ایمان کامل دست به عمل بزنید. فقط به دلیل این که چیزی را دوست دارید کاری را انجام می‌دهید، کافی نیست و یا این که کاری را چون دوست ندارید انجام نمی‌دهید. در مسیر زندگی مسائلی هستند که شاید باب دل شما نباشند، ولی انجام آن‌ها مسیر رسیدن به موفقیت‌هایی است که دستاورد آن بزرگترین لذت‌های زندگی شما را شکل می‌دهد. امروز می‌توانید تصمیم بگیرید از نیروی عظیمی که در وجود شماست استفاده کنید. تصمیم بگیرید از «قدرت تصمیم‌گیری» که در نهاد هر فرد همچون گنجی نهفته است استفاده کنید. این گنج را دفن نکنید. این نیرو در اختیار شماست.
تصمیم بگیرید که کاری را انجام دهید، آنگاه راه انجام آن را خواهید یافت (آبراهام لینکلن)
تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:754 link می پسندم 11
اطلاعات بیشتر
بستن
بستن همه نظرات
عطیه
حسینی
آندره
امروز در هر سطحی هستید. بدانید و باور داشته باشید، این شما هستید که تصمیم می‌گیرید چگونه زندگی کنید. قدرت تصمیم‌گیری در وجود خود شماست. تصمیم‌هایی که می‌گیرید زندگی شما را رقم می‌زنند.
مردم به همان اندازه احساس خوشبختی می کنند که تصمیم گرفته‌اند خوشبخت باشند (لیزکلن).
شما این قدرت را دارید که شرایط زندگی را تغییر دهید. پیشنهاد می‌کنم از همین لحظه شروع کنید و شرایط زندگی را تغییر دهید، قبل از آنکه شرایط محیط، زندگی شما را تغییر دهد. برای خود و زندگیتان تصمیم بگیرید، قبل از آنکه دیگران برای شما تصمیم بگیرند. برای خود و اهدافتان برنامه‌ریزی کنید، قبل از آنکه دیگران برای شما برنامه‌ریزی کنند. حتی به نزدیکترین دوستان و یا افراد زندگیتان اجازه ندهید به جای شما تصمیم بگیرند.
قدرت درون را با تصمیم‌گیری آزاد کنید. تا ببینید وقتی مصمّم به انجام کاری می‌شوید و برای آن دست به عمل می‌زنید چگونه عالم و آدم مجبور به قبول شرایط شما می‌شوند.
تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:702 link می پسندم 10
اطلاعات بیشتر
بستن
سـرنوشت در دستان شماست. سـرنوشت شما تفسـیری است که شما از زندگی می‌نویسید. تصمیمات شما هستند که سـرنوشت شما را می‌سازند. همه‌ی ما در زندگی در زمان‌های بخصوصی باید تصمیمات خاصی بگیریم که زندگیمان را متحول می‌کند. آیا ازدواج کرده‌اید؟ آیا تصمیم به انتخاب شغل گرفته‌اید؟ آیا دوستی را به عنوان بهترین یار خود انتخاب کرده‌اید؟ خرید خانه، انتخاب اتومبیل، داشتن فرزند یا جلوگیری از آن، مسافرت، مهاجرت، ورزش کردن به جای کشیدن سیگار و صدها تصمیم دیگر که باعث ایجاد احساس خاصی در شما می‌شود. احساس قدرتی که شما را از دیگران متمایز می‌کند. فکرکنید ببینید تصمیماتی که تا امروز گرفته‌اید چه تأثیری در زندگی شما گذاشته است؟ تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:699 link می پسندم 8
اطلاعات بیشتر
بستن
امروز در رؤیای خودم غرق بودم و با خود فکر می‌کردم چگونه می‌توانم شبکه‌ای از انسان‌های موفق را تشکیل دهم؟ به دنبال راهی بودم تا این افراد داستان موفقیت‌شان را برای همدیگر تعریف کنند و از تجربه یکدیگر استفاده کنند. ذهنم با سرعت به بررسی راه‌های مختلف پرداخت و بعد از چند لحظه، سؤالی در ذهنم ایجاد شد و مسیر ذهنم را کاملاً تغییر داد. مسیری که باعث شد از جا برخاستم و فقط بعد از چند لحظه کوتاه اقدام به کاری کردم که خودم هم باور نداشتم به این آسانی عملی شود. ابتدا می‌خواستم انسان‌های موفق را گرد هم جمع کنم. اما در نهایت سؤالی که مرا درگیر کرد و به عمل وا داشت، این بود که چگونه می‌توانم به افرادی کـمـک کنم تا در زندگی موفق شوند؟
بزرگترین تفاوت افراد موفق با دیگران در اقدام به عمل است.
در واقع معنی واقعی قدرت توانایی انجام دادن کارها است. این است که کیفیت زندگی انسان‌ها را متحول می‌کند. هیچ موهبت عظیم و خاصی برای انسان‌های موفق وجود ندارد. هرچه او دارد شما هم دارید، چه بسا بهتر از دیگران هم دارید. همه‌ی ما ذهن‌های بسیار خوبی داریم. آیا این طور حس نمی‌کنید؟ آیا به قدرت ذهن خود ایمان دارید؟ ذهن شما بزرگترین منبع قدرت شماست که همیشه در حال آماده‌باش است. منتظر می‌ماند شما دستوری را صادرکنید تا در مورد آن راه‌های بسیاری را بررسی و کشف کند. اطمینان دارم زمان‌های زیادی را به یاد دارید که ذهن شما با گذشتن از سدهای ذهنی توانسته است راه خوبی برای یک مشکل یا مسئله به خصوص کشف کند. به آن لحظه و لذت حاصل از حل مسئله فکرکنید. این معنی قدرت ذهن شماست. به قدرت ذهن خود ایمان بیاورید و دست به عمل بزنید. حرکت کنید و تصمیمی در جهت تغییر زندگیتان بگیرید. تصمیمی که بتواند کیفیت زندگیتان را متحول سازد
تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:734 link می پسندم 6
اطلاعات بیشتر
بستن
سؤال مهم این است که با وجود انبوه اطلاعات در شکل‌های متنوع و سهولت دسترسی به انواع طبقه‌بندی شده و منظم آن، یا دانشی که از طریق سخنرانی‌ها ، سمینارها وکلاس‌های آموزشی که هر لحظه می‌توان چه به صورت حضوری و یا از طریق تلویزیون و ماهواره و اینترنت و... فراگرفت. چرا فقط افراد معدودی به قدرت نامحدود دست می‌یابند؟ چرا همه‌ی ما ثروتمند و قدرتمند نیستیم؟ این سؤال درستی است که کشف پاسخی درست برای آن ما را از نتایج شگفت‌انگیزش بهره‌مند خواهد کرد.
می‌خواهم خیلی سریع جواب این سؤال را فاش کنم. در آیین بودا مهمترین آموزش مربی این جمله است: «سؤال درست، جواب درست را همراه دارد». سؤال درست ما دو جواب درست دارد. چرا همه‌ی ما ثروتمند و قدرتمند نیستیم؟
اول این که اطلاعات به‌تنهایی کافی نیست. باید از دانش و اطلاعات در جهت موفقـیت استفاده کنیم. یعنی دست به عمل آگاهانه بزنیم.
دوم این که انبوه اطلاعات باعث آشفتگی ذهن می‌شود و باعث می‌گردد که ما نتوانیم از دانش کسب شده استفاده درستی بکنیم. دانش باید در جهت اهداف ما مدیریت شود. به این دلیل شما باید از مدیریت دانش آگاهی داشته باشید. این یک هنر است و شما آن را از کودکی آموخته‌اید تا بتوانید در زمان مناسب از دانش و تجربه خوبی که کسب کرده‌اید به‌ درستی استفاده کنید و نتیجه دلخواهتان را بگیرید. یک ضرب‌المثل معروف وجود دارد که: باید کار درست را در زمان مناسب و در مکان مناسب انجام دهید. به شما پیشنهاد می‌کنم برای افزایش قدرت، فصل مدیریت دانش را در کتاب «سکاندار موفقیت 2» با موضوع رازهای مدیریت و برنامه ریزی بخوانید. با مطالعه این کتاب به رازهایی پی خواهید برد که در کمترین زمان، دانش و مهارتی را کسب کنید تا منشاء نیروی بیکران شما گردد
تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:686 link می پسندم 6
اطلاعات بیشتر
بستن
عصر دیجیتال قدرت نامحدودی را با سرعت نور در اختیار همه قرار می‌دهد. امروزه وب‌سایت‌های اطلاع‌رسانی هرگونه دانشی را که مایه قدرتی فراتر از قدرت پادشاهان گذشته است در اختیار شما قرار می‌دهد. موتور جستجوی گوگل بهتنهایی می‌تواند میلیون‌ها متن، عکس، فیلم و خبر را فقط از یک کلمه یا جمله در اختیار شما قرار دهد. بنابراین:
کلید قدرت نامحدود امروزه در اختیار شماست.
در گذشته رسیدن به پادشاهی یا حفظ آن نیازمند برپایی جنگ‌های خونین بود. در عصر صنعت، امکان کسب قدرت فقط برای ثروتمندان مهیا بود. اما در هزاره سوم که به جهان اطلاعات و ارتباطات مشهور است. همه‌ی مردم بزرگترین ابزار قدرت را در اختیار دارند
تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:739 link می پسندم 6
اطلاعات بیشتر
بستن
در گذشته دور، نیروی جسمی مایه ی قدرت بود. انسان قدرتمند و سریع، اداره زندگی خود و اطرافیان را به عهده می¬گرفت. چندی بعد پادشاهان و حاکمان توسط نیروهای تحت سلطه‌ی خود به دیگران حکومت می‌کردند. البته تا مدت‌های طولانی پادشاهان سریع‌ترین و قدرتمندترین انسان‌ها بودند. اما با گذشت زمان پادشاهان توانستند قدرت را موروثی کنند و به عنوان ارث به قدرتمندترین فرزندان خود هدیه کنند و یکی از فرزندان خود را به عنوان جانشین (ولی ‌عهد) خود انتخاب می‌کردند. البته هنوز نیز در برخی جوامع، حتی در بعضی از خانواده‌های امروزی قدرت به شکل موروثی از والدین به بعضی از فرزندان هدیه می‌شود و این موضوع اغلب با تعارض و کشمکش روبرو است. همگام با توسعه صنعت، قدرت از ثروت زائیده شد. ثروتمندان با در ‌دست گرفتن صنعت و احداث کارخانه‌ها و معادن، مردم را به خدمت خود گرفتند و قدرت فراوانی را کسب نمودند. البته همه‌ی ما می‌دانیم که هنوز هم قدرت جسمی و ثروت امتیازات خوبی محسوب می‌شوند. امروزه با شکل جدیدی از قدرت که در گذشته اهمیت کمتری داشت و یا کسی از آن اطلاع نداشت روبرو هستیم. امروزه تشکیلات بزرگی را می‌بینیم که توسط جوانانی اداره می‌شوند که قدرت جسمی عجیبی ندارند و برخلاف گذشته دارای ظاهری بسیار فاخر و اشرافی نیستند. با لباس جین در شرکت حاضر می‌شوند و مثل همه‌ی مردم با مد روز زندگی می‌کنند. مالک شرکت‌هایی هستند که جهانی مدرن را برای خود و دیگران به رنگ رؤیاهایشان می‌سازند. در حالی که اتومبیل‌های مدرن سوار می‌شوند، در محیط‌های اجتماعی و عمومی از ارتباطات اجتماعی لذت می‌برند. در عصر اطلاعات و ارتباطات قدرت ناشی از دانش و آگاهی بزرگترین منبع قدرت می‌باشد تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:926 link می پسندم 7
اطلاعات بیشتر
بستن
فکر می‌کنید چه اندازه قدرت نیاز دارید یا باید به دست بیاورید؟ واقعاً قدرت خوب چیست و چه معنایی دارد؟ همه‌ی ما می‌دانیم، قدرت به معنی تسلط بر دیگران هیچ گاه پایدار نیست. اما قدرت در جهان اطراف ما همیشه پایدار است و به شکل‌های مختلفی تبدیل می‌شود. تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:748 link می پسندم 7
اطلاعات بیشتر
بستن
قدرت واژه‌ای شورانگیز است. احساس افراد نسبت به آن متفاوت است. شما چه احساسی به آن دارید؟ آن را دوست دارید؟ مایه‌ی سربلندی است؟ شما را تواناتر می‌کند؟ از آن لذت می‌برید؟ بعضی از افراد قدرت را مغایر با شرافت می‌دانند و از شهوت قدرت می‌ترسند. بعضی دیگر جنبه‌های نفرت‌انگیز قدرت را می‌بینند.
آنچه مسلم است قدرت لازمه‌ی رسیدن به موفقـیت است.
تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:724 link می پسندم 7
اطلاعات بیشتر
بستن
عنصر اول) آگاهی (دانش و اطلاعات).
بدون شک در عصر اطلاعات، دانش بزرگترین منبع قدرت در کسب موفقـیت است. البته یادگیری بعضی از انواع آن بسیار مهم تر و ضروری تر است . این کتاب شامل اطلاعات مفیدی است که شما را با راه‌های عملی دستیابی به قدرت دانش و کسب موفقـیت آشنا می‌سازد.
عنصر دوم) انرژی- قدرت
هر تصمیمی علاوه ‌بر آگاهی صحیح، نیازمند انرژی روحی و جسمی لازم برای انجام و عمل به تصمیمات است. این کتاب شامل تمریناتی است که روحیه‌ای فراتر از حد تصور را برای شما به ارمغان می‌آورد. تمرینات ساده‌ای که شما را قادر به کشف انرژی و قدرت درون خواهد نمود و با استفاده از نیروی سرشار درون، دستیابی به اهداف بسیار لذت‌ بخش خواهد بود.
عنصر سوم) همسفر- مربی
بسیار خوشحال خواهم شد در سفر موفقیت، زمانی که سکاندار این سفر شدید، برای رسیدن به رؤیاهایتان در کنارتان باشم و به عنوان مربی برای تحقق اهداف بزرگ زندگی، شما را یاری کنم. چه لذتی برای مربی بالاتر از این است که بتواند دست افراد را بگیرد، تا سفری آسان تر و موفقیتی بزرگتر نصـیبشان گردد. موفقـیت شما را موفقـیت خود می‌دانم و برای آن تمام تلاشم را خواهم کرد. چون به شما قول داده‌ام تا در کمترین زمان، حداکثر نتیجه را کسب کنید.
می‌خواهم ابتدا شما را با راز قدرت و کسب انرژی درون آشنا کنم و بدون مقدمه سفر موفقـیت را از همین لحظه آغاز کنیم. فصل قدرت به شما این توانایی را می‌دهد تا قدرت واقعی را بشناسید، انرژی درون را آزاد کنید و از قدرتی که در وجودتان هست نهایت استفاده را ببرید.
فقط 20 % از این قدرت کافیست تا شما 80 % نتیجه بیشتر بگیرید. حال اگر تمام آن را به کار بگیرید چه قدرتی خواهید داشت؟ به این فکر‌کنید که خواهید توانست 5 برابر بیشتر، از قابلیت‌های خود استفاده کنید. فصل قدرت را تقدیم می‌کنم به تمام همسفرانم که تصمیم گرفته‌اند سکاندار رؤیاهای خود باشند.
تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:733 link می پسندم 7
اطلاعات بیشتر
بستن
هیچ انسان موفقی وجود ندارد مگر آنکه خودش خواسته است که موفق باشد. بله دوست من، اولین و مهمترین راز موفقـیت این است که بخواهیم و تصمیم بگیریم که شروع کنیم و اکنون شما شروع کرده‌اید. می‌خواهید گام‌های موفقـیت را بشناسید و زندگی را آن گونه که دوست دارید بسازید. در این کتاب یاد می‌گیرید که مسیر زندگی را از دریچه زیبای موفقـیت ببینید. یاد می‌گیرید گام‌های بزرگی را به وسیله‌ی کارهای بسیار ساده و به ظاهر کوچک بردارید. گام‌هایی که یادگیری آن‌ها فقط چند دقیقه از وقت روزانه‌ی شما را می‌گیرد. این در حالی است که با همین اعمال ساده می‌توانید کیفیت زندگی خود را آنگونه که می‌خواهید تغییر دهید.
وضعیت مالی، سلامت جسمی، تناسب اندام، روابط ‌اجتماعی، روابط‌ عاطفی، دوستی‌ها، تفکرات مثبت، معنویت، اعتماد به ‌نفس، جذابیت، زیبایی و سبک ‌زندگی مهمترین جنبه‌هایی هستند که فلسفه زندگی ما را تشکیل می‌دهند
تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:637 link می پسندم 6
اطلاعات بیشتر
بستن
هدف شما از زندگی چیست؟ چه ‌چیز فلسفه زندگی شما را شکل می‌دهد؟ (معنویت، سلامت، محبوبیت، احترام‌ اجتماعی، تحصیل، اقامت در یک کشور دیگر، آرامش، آسایش، رفاه، زیبایی، خوشبختی، ارتباطات مؤثر، نفوذ کلام، بیان نافذ، ثروت، مدیریت، سیاست). به هر ‌چیزی که می‌اندیشید قطعاً به همان چیز دست خواهید یافت. مهم نیست که تاکنون چه کرده‌اید یا به چه ‌چیزی دست یافته‌اید. از همین لحظه و با استفاده از دانشی که به شما منتقل خواهم کرد، می‌توانید از 20‌% توانایی‌هایی که کسب خواهید کرد بیش از 80‌% نتیجه بگیرید.
مهمترین هدف من این است که شما بتوانید در کمترین زمان، حداکثر نتیجه را کسب کنید و تنها به همین دلیل است که می‌خواهم به شما اطمینان دهم با خواندن این کتاب نه تنها با دنیای پر رمز و راز موفقـیت آشنا خواهید شد، بلکه چنان روحیه‌ای کسب می‌کنید که انرژی و نیروی لازم برای رسیدن به بهترین اهداف خود را در حد عالی کسب نمایید.
تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:731 link می پسندم 6
اطلاعات بیشتر
بستن
بستن همه نظرات
از این که می¬خواهید در سفری شگفت‌انگیز با من همسفر شوید بسیار خوشحالم.
در این لحظه به چه ‌چیز فکر می¬کنید؟ هرکس که باشید و به هر علت که مطالب این کانال را می خوانید؛ آیا می‌دانید: شما اولین و مهمترین راز موفقـیت را کشف کرده و پشت ‌سر گذاشته‌اید؟
شاید از این حرف من تعجب کرده باشید. درست مثل خیلی از چیزها که داریم ولی از وجود آن‌ها خبر نداریم، شما نیز توانایی‌های جسمی و ذهنی فراوانی دارید که روحتان هم از وجود آن‌ها خبر ندارد. آیا می‌دانید شما توانایی‌هایی دارید که فقط با 20‌% آن‌ها می‌توانید 80‌% نفع بیشتر ببرید.
می‌خواهم خبر مهمی را به شما بدهم. می‌خواهم مهمترین ویژگی افراد موفق را به شما بگویم و مطمئن هستم شما نیز این ویژگی مهم را دارید. فکر می‌کنید چرا این کانال را انتخاب کرده¬اید و می¬خوانید؟ می‌توانم پاسخ¬های شما را حدس بزنم. پاسخ من این است؛ چون شما به موفقـیت فکر می¬کنید. یا به دنبال موفقـیت هستید. شاید انسان موفقی هستید و می¬خواهید خودتان را بهتر بشناسید. شاید هم یکی از دوستان موفق شما این مطلب رارا خوانده و به شما پیشنهاد کرده است، چون از افکار شما آگاه است و می‌داند که شما خواهان موفقـیت هستید و به دنبال بهترین راه برای کسب موفقـیت هستید.
آیا فکر می‌کنید این که اکنون این مطلب را می خوانید تصادفی است؟ باید بگویم به هیچ وجه! هیچ رویدادی در این جهان اتفاقی نیست. این یک اتفاق نیست که می‌خواهید در زندگی موفق باشید. دلیل این که امروز می‌خواهید از رمز و رازهای شگفت‌انگیزی برای کسب موفقـیت سر درآورید، چیزی نیست جز اینکه: قرار است شما یکی از موفق‌ترین و خوشبخت‌ترین انسان‌ها شوید
تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:738 link می پسندم 5
اطلاعات بیشتر
بستن
نتیجه‌ای که همه‌ی ما در زندگی می‌گیریم حقیقتی ساده است که دلایل آن را درک می‌کنیم. در واقع موفقیت یک امر اتفاقی نیست. شیوه‌های منطقی برای انجام امور به بهترین نحو ممکن وجود دارد که راه‌های مشخصی را پیش روی ما می‌گذارند. این شیوه‌ها نقشه‌ی راه را برای ما به صورتی کاملاً مشخص ترسیم می‌کنند. تنها باید یاد بگیریم که روح و جسم خود را در جهت کسب نتیجه‌ی دلخواه به حرکت در آوریم. بیایید با آن افرادی که فقط در آرزوی موفقیت سیر می‌کنند متفاوت باشیم. تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:728 link می پسندم 5
اطلاعات بیشتر
بستن
جهان اطراف ما رمز و رازهای فراوانی را در خود جای داده است. یکی از مهمترین آن ها رموزی است که انسان‌ها را به خوشبختی و سعادت می‌رساند. این کتاب درباره کارهایی است که تمرکز و هماهنگی بر روی آن ها نتایج شگفت انگیزی را دارد. نتیجه‌ای که همه به دنبال آن هستیم. گرفتن نتیجه دلخواه تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:710 link می پسندم 5
اطلاعات بیشتر
بستن
کسانی که این فن را به نحو مؤثری به کار بگیرند می‌توانند جهان را به گونه‌ای متفاوت درک کنند و جهان نیز آنان را متفاوت می‌بیند. جهان اطراف ما افکار، احساسات و رفتارهای ما را درک می‌کند و متناسب با آن، سرنوشت ما رقم می‌خورد. کسانی که اندیشه و رفتار خود را در قالب فنونی که باعث موفقیت شود، تغییر دهند، ابزار موفقیت را به خوبی در دست گرفته‌اند. وجه مشترک تمام انسانهای موفق تسلط بر این فنون است تاریخ ثبت :1395/05/10 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:698 link می پسندم 5
اطلاعات بیشتر
بستن
دیدگاه شما درباره‌ی موفقیت مهم‌ترین فلسفه زندگی شماست. این دیدگاه تمام ابعاد جسمی و روحی شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد. من معتقد هستم پاسخ به این سؤال کیفیت زندگی انسان‌ها را تغییر می‌دهد. پاسخ زیبا به این سؤال، کیفیت زندگی شما را زیباتر می‌کند.
موفقیت یک فن است. کسانی که این فن را به نحو مؤثری به کار بگیرند می‌توانند جهان را به گونه‌ای متفاوت درک کنند و جهان نیز آنان را متفاوت می‌بیند. جهان اطراف ما افکار، احساسات و رفتارهای ما را درک می‌کند و متناسب با آن، سرنوشت ما رقم می‌خورد. کسانی که اندیشه و رفتار خود را در قالب فنونی که باعث موفقیت شود، تغییر دهند، ابزار موفقیت را به خوبی در دست گرفته‌اند. وجه مشترک تمام انسانهای موفق تسلط بر این فنون است. هر فنی که کسب می‌کنید نوعی عمل است که موجب حرکت می‌شود و هر حرکت، روی شما، دیگران و جهان اطرافتان تأثیر می‌گذارد. درنتیجه: اجرای این فنون نه تنها باعث حرکت شما به سوی موفقیت می‌شود بلکه دیگران و جهان اطراف شما نیز در جهت موفقیت شما گام بر می‌دارند. این مهمترین فرمول موفقیت است.
تاریخ ثبت :1395/03/25 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:823 link می پسندم 5
اطلاعات بیشتر
بستن
جواب این سؤال روشن است. این که اکنون دلنوشته های من را می‌خوانید فقط به این دلیل است که شما به موفقیت فکر می‌کنید و در جستجوی آن هستید.
من ایمان دارم، لحظه‌ای که انسان به چیزی می‌اندیشد چشمه‌های جوشان حقیقت در جهت تحقق آن اندیشه جاری می‌شود. اکنون ذهن شما اندیشه‌ی زیبای موفقیت را درک کرده است. چه زیبا می‌شود اگر جسم شما هم حقیقت آن را لمس کند.
تاریخ ثبت :1395/03/25 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:601 link می پسندم 5
اطلاعات بیشتر
بستن
چندی پیش با تعدادی از دوستان خوبم به سفری ماجراجویانه و بی نظیر رفتیم. هدفمان کشف آبشارهای زیبای گیلان بود. در جنگل «پیلمبرا» زمانی که همسفران در چادر گرم استراحت می‌کردند. صدای آبشار «ویسادار» مرا به سوی خود خواند. از میان درختان راهی به سوی دره پایین آبشار باز کردم. سایه درختان و صخره‌ها دره را کمی تاریک کرده بود و در انتهای دره، آبشار را می‌دیدم که منتظر من است. شکوه این زیبایی را با هیچ پدیده‌ای نمی‌توان مقایسه کرد. زمانی که در دل آبشار عظیم قرار گرفتم. برای چند لحظه مبهوت غرش آبشار و حجم عظیم آب در حال ریزش شدم. اوج قدرت را با تمام وجود میدیدم و در برابر این عظمت خلقت احساس حقارت میکردم. تمام موها بر بدنم راست شده بود. تنها و بدون همسفر، در دل دره‌ای که آبشار عظیمی در آن در حال غرش بود و بی‌وقفه فریاد می‌زد. انگار مرا صدا می‌زد و به سوی خود فرا می‌خواند. (آهای! تو که این گونه بی‌مهابا در برابر من «بزرگترین آبشار این سرزمین» ایستاده‌ای. پیش بیا و نزدیک شو). ناخودآگاه تا زانو در آب فرو رفتم و بسمت این شاهکار خلقت گام برداشتم. آب رودخانه سرد و سوزان بود. فضای دره را ابری از ذرات آب برخواسته از ریزش آبشار پر کرده، تمام لباسهایم نمناک شده بود. سرمای پاییزی به همراه سوز آب سرد رودخانه وجودم را می‌لرزاند. دستم را به صخره‌های تیره‌رنگ و خیس کنار رودخانه گرفتم تا فشار آب مرا با خود نبرد. از کنار صخره‌ها گذشتم. به حفره‌ای رسیدم که شبیه دهانه‌ی غار بزرگی بود. پالتو و شلوارم کاملاً خیس شده است. دیگر سرمایی حس نمی‌کنم. سطح رودخانه در این حفره بسیار وسیع است. شدت فشار آب کم شده بود. در حالی که از پشت آخرین صخره، به امید تماشای آبشار، آرام آرام به سمت وسط رود قدم بر می‌داشتم. نگاهم را به پشت صخره دوخته بودم. جایی که آبشار همراه با گام‌های من به سمت جلو حرکت می‌کرد. هیچ حسی نداشته، فقط نگاهم را به حرکت آبشاری که از پشت صخره‌ها کم کم نمایان می‌شد دوخته‌ بودم. حالتی نیم خیز به جلو با لباس‌های کاملاً خیس. آرام آرام به وسط رودخانه رسیدم. جایی که آبشار را تمام قد، رو در رو می‌دیدم. او نیز مرا می‌دید. با من حرف می‌زد. از خالقش می‌گفت. از میزان آبی که در خود جای داده بود. از قدرتش، زیبایی‌اش ، از سال‌ها تنهایی در این جنگل و این که هیچ‌ گاه از تلاش و حرکت باز نمانده و نخواهد ماند. ناخودآگاه فریاد زدم و به شکرانه این ملاقات خالق طبیعت را به سجده ستودم. در دل غرش‌های آبشار منتظر ندایی بودم. ندایی که باز مرا بخواند. ناگهان فریاد زد «پیش بیا». بدون لحظه‌ای درنگ به سویش حرکت کردم. ذرات آب صورتم را نوازش می‌کرد.
آرام آرام در بستر رودخانه پیش رفتم. آیا به پای آبشار خواهم رسید؟ ریزش هزاران لیتر آب در هر لحظه چنان هیبتی دارد که حتی فکرش هم استخوان‌ها را له می‌کند. صدایی دیگر فریاد زد «چه می‌خواهی؟» این بار صدای آبشار پر طنین بود. اما لحن دوستانه‌ای داشت. ایستادم، به خود جرأت دادم و خواسته‌ام را گفتم. «می‌خواهم بدانم این عظمت از کجاست؟ این شکوه را چگونه کسب کرده‌ای؟» ناگهان همه چیز در تاریکی فرو رفت و در دل این تاریکی آبشار را دیدم که همچون نوری در تاریکی روبرویم ایستاده است. آرام و باشکوه. نه غرشی و نه صدایی. فقط ریزش نرم نرم آب. به آرامی سخن را شروع کرد. صدایش از سال‌ها سخاوت، سخن می‌گفت. از جنگلی که او سیرابش نموده. از اوج زیبایی این بخشش گفت، که چگونه او را به این شکوه رسانده است. آرامش درون که در آن لحظه باشکوه فقط من شاهد آن بودم، قلبم را لرزاند. ظاهرش غران و باطنش آرام و با شکوه بود. این هیبت ظاهر و آرامش درون چگونه در او تجلی کرده است؟ مست شدم و تمام وجودم را در حال پرواز حس کردم. در فضای آرام و زیبای آبشار در عالم ذهن رقصان و خندان به تکاپوی رازهای این شکوه پرداختم. او می‌گفت و من مست می‌شدم. او تعریف می‌کرد و من به ذهن می‌سپردم. یک بار در کنسرتی در تالار وحدت رقص صماع را دیده بودم. در این لحظه غرق در صماع بودم و رازهایی را که صماع کرده‌ام
تاریخ ثبت :1395/03/24 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:883 link می پسندم 7
اطلاعات بیشتر
بستن
تبلیغات تور
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,125,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
3,450,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
720,000
 • 6 7
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
4,995,000
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
2,390,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,405,000
تبلیغات تور تور شیراز تور باکو تور تایلند تور روسیه تور مالزی
گزارش تخلف
در صورت مشاهده هر گونه تخلف در سایت یا تناقض اطلاعات تورها و آژانس ها آن را گزارش دهید
عنوان تخلف
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات
telegram icon