Icon
 1. قوانین و مقررات
  آژانس مسافرتی در هنگام ثبت نام بایستی شماره مجوز و تصویر آخرین مجوز دریافتی شما ضمیمه گردد در غیر اینصورت کنترل پنل ویژه آژانس مسافرتی شما، به صورت غیر فعال در میاید.
  آژانس مسافرتی شما مسئولیت تمام آگهی های درج شده و اطلاعات مطالب آنها را بصورت کامل بعهده میگیرد.همه اطلاعاتی که توسط شما در این سایت عرضه شده است، می بایست واقعی، دقیق و کامل باشد.
  درصورت هر گونه تغییر در اطلاعات مربوط به آدرس، تلفن، شماره مجوز، تاریخ اعتبار مجوز و غیره در قسمت مربوط به ویرایش اطلاعات آژانسها، بایستی در اسرع وقت بروزرسانی شود.
  بخش های درج تور باید به صورت کامل وارد شوند و از تایید آگهی های ناقص جلوگیری بعمل می آید.
  مسئولیت حفظ و نگهداری نام کاربری و کلمه عبور تماما بعهده آژانس مسافرتی میباشد.
  تورهای وارد شده پس از تایید مدیریت سایت بر روی سایت و قسمت مربوطه قرار خواهد گرفت و مدیریت سایت این اختیار را دارد که موارد غیر عرف و اضافه را از متن آگهی ها حذف نماید.


شرایط و ضوابط کارت عضویت

 1. بعد از رسیدن به سطح 2 کارت عضویت برای اشخاص بالای 12 سال ارسال می گردد.
 2. استفاده از مزایای کارت تنها برای اشخاصی که صاحب کارت می باشند امکان پذیر است.
 3. شخص دارایID و کارت عضویت می تواند از مزایای این کارت به منظور خرید از سایت، استفاده از مزایای T-Point، تخفیف و ... استفاده کند.
 4. در صورت گم کردن کارت و یا دزدیده شدن آن سریعا به شهر سفر اطلاع دهید. تا هنگامی که شما به شهر سفر اطلاع نداده اید، مسئولیت هرگونه سوءاستفاده از T-Point بر عهده شما می باشد.
 5. بعد از ثبت نام کردن در سایت، در واقع شما تمامی شرایت و ضوابط شرکت شهر سفر را قبول کرده اید.
 6. کارت عضویت و T-Pointهای شما قابل جابجایی به شخص دیگر نیست.
 7. هر شخص نمی تواند بیشتر از یک کارت داشته باشد.
 8. اگر طی مدت 12 ماه به تعداد کافی T-Point جمع آوری کنید، کارت عضویت شما ارتقا پیدا خواهد کرد. هر کارت به مدت 24 ماه فعال خواهد بود و بعد از 24 ماه شرایط شما برای گرفتن کارت جدید مجددا بررسی خواهد شد.

 

 1. حذف حساب کاربری
  • شما می توانید عضویت خود را در هر زمانی فسخ کنید. این عمل با نوشتن ایمیل به شهر سفر امکان پذیر است. بعد از دریافت درخواست شما، شهر سفر حساب کاربری شما را می بندد و تمامی T-Point های شما از بین می رود.
  • اگر شهر سفر تشخیص دهد حساب کاربری شما جعلی، خلاف قاعده، متقلب بوده و یا هر گونه معاملات مشکوک در آن انجام می گیرد، حساب کاربری شما بسته خواهد شد و کارت عضویت شما بدون اعتبار می گردد.
  • شهر سفر حساب کاربری افرادی را که بیشتر از 36 ماه فعالیت ندارند، حذف می کند.
گزارش تخلف
در صورت مشاهده هر گونه تخلف در سایت یا تناقض اطلاعات تورها و آژانس ها آن را گزارش دهید
عنوان تخلف
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات
telegram icon