Icon
tech
tech
tech لوگو
مـــــــــنو
راهی برای خلاصی از موبایل های قدیمی با توجه به هجوم ناگهانی تلفن های هوشمند به بازار طی چند سال گذشته و تغییرات چشم گیر در نسخه ها و بروز رسانی های مداوم توسط شرکت ها برای خیلی ها پیش می آید که گوشی های جدیدتر با امکانات بیشتر و سرعت بالا تر تهیه می کنند و گوشی قدیمی خود را از آنجایی که ارزش مادی انچنانی ندارد در قفسه و یا کمدی برای مبادا کنار می گذارند.

گوشی های قدیمی لزوما به خاطر ایراد و اشکال کنار گذاشته نمی شوند و در بسیاری موارد افراد با خرید گوشی جدید گوشی و یا تبلت خودشان را حتی به قیمت های بسیار ناچیز به فروش می رسانند.

۱ . اگر در منزل تلویزیون هوشمند دارید که می تواند به شبکه Wireless متصل شود به آسانی می توانید با کمک امکانات اتصالی و نرم افزار های زیادی که راجع به این کار تهیه شده از تبلت و یا گوشی قدیمی خود برای کنترل و مدیریت برنامه های تلویزیون استفاده کنید. نرم افزار هایی نظیر Amazon و Flipkart و Snapdeal و Plex را حتما بررسی کنید.

۲ . چرا وقتی یک گوشی اندرویدی دارید اقدام به خرید یک سیستم نویگیشن می کنید؟ به اسانی با نصب گوشی تلفن از طریق داک های موجود بر روی داشبورد و روشن کردن GPS می توانید از سیستم مسیر یابی پیشرفته ای چون Google Map استفاده کنید.

۳ . تنها با یک کابل AUX می توانید همزمان در حین استفاده از تلفن همراه به عنوان مسیر یاب در اتومبیل، ای پخش کننده MP3 آن نیز استفاده کنید و به آسانی به موزیک های درون حافظه گوشی خود گوش دهید. برای انجام این کار حتی از سیستم بلوتوس هم می توانید استفاده کنید.

۴ . اگر از لحاظ امنیتی در اطراف خود دوربین های مدار بسته دارید و می دانید که آنها از طریق سیستم IPCAM به هم متصل هستند می توانید به آسانی از طریق نرم افزار های مخصوص این کار (نرم افزار IP Webcam) گوشی تلفن خود را به عنوان مانیتور برای کنترل دوربین ها در نظر بگیرید.

همچنین برای اینکه بتوانید از گوشی خودتان به عنوان یک وبکم امنیتی استفاده کنید اپ Presence پیشنهاد می شود، این اپ یک دوربین امنیتی است که به حرکات مقابل لنز حساس می باشد و بلافاصله بعد از حرکت اجسام مقابل دوربین شروع به ضبط تصاویر میکند.

۵ . یکی از پیشنهاد هایی که برای گوشی های قدیمی و یا تبلت ها می توان داشت نصب چند بازی برای سرگرم کردن بچه هاست. با توجه به اینکه سبک باری های کودکان این دور زمانه کمی تغییر کرده مطمئن باشید مورد توجه کودکان قرار خواهد گرفت.
تاریخ ثبت :1395/05/11 تاریخ اصلاح:1395/12/17 بازدید:349 می پسندم 0

مطالب مرتبط

آبیاری و نگهداری هوشمند گیاهان

جنگل شناور هلند

ذخیره سازی انرژی با باتری

سطل زباله ای برای نجات اقیانوس ها

نخستین آینه هوشمند جهان

کولری کوچک مخصوص تابستانی گرم

بزرگ ترین هواپیمای خاکی و آبی جهان

علت انقراض ماموت ها

زیر دریایی با الهام از خرچنگ

کارخانه ای برای نجات زمین

تاثیر تنفس بر احساسات

نانوی ضد میکروب

صبحانه هایی که فعال کننده مغز هستن

اشتباهات رایج در مدیریت و انتخاب رمز

گوگل و هوش مصنوعی

مچ‌گیری از خلافکاران

چه کسانی در معرض هپاتیت C هستن

پیاز ضد اشک

خودکاری با 16 میلیون رنگ

باریک ترین برج جهان

تبلیغات تور
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,125,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
3,450,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
720,000
 • 6 7
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
4,995,000
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
2,390,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,405,000
تبلیغات تور تور شیراز تور باکو تور تایلند تور روسیه تور مالزی
گزارش تخلف
در صورت مشاهده هر گونه تخلف در سایت یا تناقض اطلاعات تورها و آژانس ها آن را گزارش دهید
عنوان تخلف
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات
telegram icon