Icon
visa
visa
visa
 • شرایط و مدارک لازم جهت اخذ ویزا و نحوه درخواست برای گرفتن ویزای توریستی دانشجویی تجاری اقامت گردشگری کاری سرمایه گذاری ویزای کار
مـــــــــنو
یکی از مراحل اخذ ویزای تحصیلی در مالزی ، دریافت ویزای سوشیال مالزی قبل از ورود به مالزی می باشد.
مدارک موردنیاز برای تحویل به سفارت مالزی در تهران جهت دریافت ویزای سوشیال مالزی :
1-اصل نامه پذیرش
2-اصل Approval letter
3-اصل پاسپورت
4-چهار قطعه عکس رنگی با زمینه آبی و سایز پاسپورت
5-نامه موجودی حساب بانکی که همان نامه تامین مالی می باشد. حداقل موجودی باید 8 میلیون تومان باشد
6- فرم تکمیل شده درخواست ویزا (در سفارت موجود می باشد.
7-بلیط سفر به مالزی بلیط یک طرفه هم باید باشد مشکلی ایجاد نمیشود در صورتی که برنامه برگشت به ایران مشخص می باشد،
جهت صرفه جویی در تهیه بلیط برگشت به ایران در آینده میتوانید بلیط 2 طرفه تهیه کنید.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
ویزای اجتماعی یا سوشیال در زبان انگلیسی : social pass
ویزای سوشیال مالزی در سفارت مالزی در تهران صادر میشود، کلیه دانشجویانی که قصد سفر به مالزی جهت ادامه تحصیل دارند، قبل از ورود به مالزی باید به سفارت مالزی در تهران مراجعه کنند و برای ویزای Social اقدام نمایند.
همان طور که در قسمت دریافت ویزا تحصیلی در مالزی توضیح داده شده است ، یکی از مراحل اخذ ویزای تحصیلی در مالزی ، دریافت ویزای سوشیال مالزی قبل از ورود به مالزی می باشد.
نکات لازم برای درخواست ویزای سوشیال Social pass در سفارت مالزی در تهران :
1-بعد از تحویل مدارک به سفارت مالزی در تهران، تقریبا 7 روز الی 10 روزبعد ویزا را به شما تحویل میدهند، تاریخ بلیط بعد از این باشد.
2-ویزای سوشیال یک مهر در پاسپورت شما می باشد حتما قبل از تحویل ویزا این مهر و تاریخ اعتبار آن را چک کنید. یک الی سه ماه باشد
3-بعد از دریافت ویزا حتما اصل نامه پذیرش و اصل Approval Letter را تحویل بگیرید. بدون این نامه ها نمیتوانید به مالزی سفر کنید
4-قبل از مراجعه به سفارت مالزی حتما با سفارت تماس بگیرید. ممکن است در شرایط تعییری ایجاد شود
کسانی هم که فرزندانی در مالزی دارند و میخواهند مدت زمان بیشتر از ویزای توریستی در مالزی اقامت داشته باشند میتوانند برای این ویزا اقدام کنند و به جای اصل نامه پذیرش و اصل Approval Letter میتوانند نامه اشتغال به تحصیل فرزندان و قرارداد اجاره منزل مسکونی ایشان در مالزی را به سفارت تحویل دهند وویزای سوشیال یک ماهه بگیرند.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
بستن همه نظرات
مهدی
مهدی
1- ارسال مدارک منطبق بر نیازهای مرکز آموزشی (مرکز می بایست مجوز پذیرش دانشجو بین المللی را داشته باشد)- اقدام از ایران.

2- واریز وجه ثبت نام به حساب دانشگاه و اخذ ثبت نام موقت یا پذیرش - اقدام از ایران.

3- دریافت پذیرش از مرکز مربوطه - اقدام از ایران .

4- دریافت ویزای سوشال از سفارت مالزی براساس ارائه پاسپورت و پذیرش مرکز آموزشی - اقدام از ایران .

5- تهیه بلیط سفر به مالزی و اعلام مشخصات پرواز به مرکز آموزشی برای هماهنگی به منظور استفاده از خدمات ترانسفر از فرودگاه – اسکان موقت و...- اقدام در ایران .

6- تکمیل فرم در هواپیما و یا در فرودگاه مالزی قبل از مراجعه به گیت اداره مهاجرت .

7- ارائه پاسپورت و فرم تکمیل شده به افسر اداره مهاجرت جهت درج مهر تاریخ ورود.

8-هماهنگی با رابط مرکز آموزشی جهت انتقال به محل اسکان موقت رزرو شده (در صورتیکه مشخصات پرواز به مرکز آموزشی اعلام شده باشد یکنفر از مرکز مربوطه با کارت و مدارک هویتی رسمی با در دست داشتن پلاک نام و مشخصات متقاضی در سالن انتظار فرودگاه جهت انتقال فرد به محل اسکان اقدام خواهد کرد).

9- مراجعه به مرکز آموزشی و تکمیل ثبت نام و اقدام برای تبدیل ویزای سوشال به ویزای تحصیلی از طریق مرکز آموزشی.- اقدام در مالزی.

10- اقدام برای دریافت ویزای همراهان از طریق مرکز آموزشی.- اقدام در مالزی .

link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
ویزای تحصیلی (STUDENT PASS) - متقاضیان ایرانی که از مدارس بین المللی یا کالجهای زبان و یا دانشگاههای کشور مالزی که مجاز به پذیرش دانشجو بین المللی هستند پذیرش بگیرند می توانند از این ویزا استفاده نمایند.این ویزا با تائید مرکز آموزشی معمولا" یکساله صادر می شود و مشروط به ادامه تحصیل و رعایت ضوابط و مقررات آموزشی قابل تمدید است .این ویزا فاقد اجازه کار است مگر کارهای جزیی نظیر کار در کیوسکها یا جایگاههای بنزین – مینی مارکت و خدماتی و هتل آنهم حداکثر 20 ساعت در هفته و یا انجام فعالیتهای مرتبط با دوره و رشته آموزشی با تائید مرکز آموزشی .اخیرا" برای جلوگیری از سوءاستفاده های احتمالی دانشجویان از این ویزا ضوابط استفاده و تمدید این ویزا سخت تر شده و حتی در صورت غیبت دانشجو بیش از 20% کل کلاس در یک واحد درسی امکان ابطال این ویزا وجود دارد.این ویزا براساس نوع و قوانین مرکز آموزشی امتیاز اقامت همزمان را برای پدر – مادر یا همسر یا فرزندان متقاضی ( ویزای همراه ) بوجود می آورد.البته برخی از مراکز آموزشی قوانین ویزای همراه متقاضی را محدود به تعداد فرزندان و یا سن کمتر فرزند و یا یکی از والدین متقاضی می نمایند.با داشتن این ویزا می توان از خدمات بانکی و صدور و دریافت کارتهای بین المللی بانکی استفاده کرد. link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
1- پاسپورت مسافر حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.

2- بلیط بازگشت به تاریخ قبل از 90 روز از لحظه ورود به مالزی را تهیه و در اختیار داشته باشید (90 روز اقامت در مالزی براساس ماههای میلادی محاسبه میگردد) – اقدام در ایران .

3- تکمیل فرم در هواپیما یا فرودگاه K.L قبل از مراجعه به گیت اداره مهاجرت .

4- ارائه پاسپورت بهمراه فرم تکیمل شده و همکاری با افسر اداره مهاجرت .

5- کنترل مهر ویزا در یکی از صفحات پاسپورت ازجهت صحیح بودن تاریخ – مدت اقامت .

6- در صورت تمایل به سفر به سنگاپور و یا اندونزی و یا جزیره بالی می توانید با مراجعه به آژانسهای مسافرتی ایرانی در مالزی اقدام نمائید.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن
ویزای توریستی مالزی مالزی از ( اول اکتبر 2013 ) مدت ویزای ایرانیان را از 90 روز به 2 هفته کاهش داد.لازم بذکرست که این محدودیت صرفا" برای ایرانیان وضع نشده بلکه شامل اتباع تعدادی از کشورهای آفریقایی و آسیایی نیز شده است.در چندماه اخیر مجلس و دولت مالزی به تصویب و اعمال قوانین جدید برای ایجاد محدودیت مدت ویزای اقامت برای اتباع تعدادی از کشورهای آفریقایی و آسیایی بدلایل امنیتی و نگرانی از افزایش جرائم از سوی اتباع خارجی در جامعه مالزی اشاره کرده بودند.این محدودیتها از حدود 2 سال قبل با محدود کردن پذیرش دانشجویی از دانشگاهها آغاز و از دیروز به اوج خود رسید.هرچند ظاهرا" دولت مالزی نگرانیهای امنیت اجتماعی را بعنوان دلیل اصلی عنوان کرده اما به نظر میرسد اعمال این محدودیتها در راستای سیاستهای محدود سازی مدت اقامت و صدور ویزا برای ایرانیان در کشورهای اندونزی و استرالیا و کاهش مهاجرت اتباع خارجی قراردارد.این محدودیت بخصوص برای ایرانیان مقیم مالزی که هنوز ویزای اقامت نگرفته و بدلیل Overstay شدن ناگزیر از سفر و بازگشت به مالزی هستند آزاردهنده بوده و مشکلات جدی را بوجود می آورد.البته احتمال اینکه با رایزنیهای کادر جدید وزارت امور خارجه کشورمان و فعال شدن دیپلماسی تعامل با کشورهای دنیا که از هفته گذشته با سفر آقای حسن روحانی ریاست جمهور کشورمان به نیویورک و سخنرانی و باقی اقدامات همراه بوده در آینده نزدیک مشکلات بوجود آمده سرراه ایرانیان مقیم و مهاجر به کشورهای اشاره شده و بخصوص مالزی مرتفع گردد وجود دارد.سفارت جمهوری اسلامی ایران در مالزی در همین رابطه اطلاعیه زیر را صادر کرد:

ویزای توریستی ( VISIT PASS )– ایرانیها برای مسافرت به این کشور نیازی به ویزا ندارند و این ویزا در فرودگاه این کشور بمدت 90 روز صادر می شود (مسافر باید بلیط بازگشت به ایران به تاریخ قبل از 90 روز داشته باشد). این ویزا توریستی بوده و با هدف گردشگری صادر شده و اجازه کار یا بازرگانی و تجارت را ندارد.این ویزا تنها در شرایط محدودی قابل تمدید بوده و بصورت Single صادر می شود و به محض خروج از مالزی باطل میگردد.تا اواخر سال گذشته میلادی این امکان برای ایرانیها فراهم بود که با این ویزا به مالزی وارد و با ارائه مدارک از کالج – موسئسات زبان یا دانشگاههای این کشور پذیرش گرفته و از طریق مرکز آموزشی مربوطه ویزای توریستی را به ویزای تحصیلی تبدیل نمایند اما در حال حاضر تقریبا" این امکان به صفر رسیده است . با ویزای توریستی می توان از مالزی به سنگاپور (مشروط به گرفتن ویزا) و اندونزی یا جزیره بالی سفر کرده و به مالزی بازگشت و در اغلب موارد ویزای توریستی 90 روزه مجددا" صادر میگردد.البته اگر این مسافرتها تکرار شود خطر عدم صدور یا کاهش مدت ویزای توریستی مسافر را تهدید می کند. در حال حاضر با ویزای توریستی امکان استفاده از خدمات بانکی در مالزی وجود ندارد.
link می پسندم 0
اطلاعات بیشتر
بستن

مطالب مرتبط

بدون ویزا به کدام کشورها میشود سفر کرد؟

مدارک مورد نیاز و نحوه امتیاز بندی گرین کارت دانمارک

مدارک مورد نیاز ویزای دانمارک

نکاتی در مورد دریافت ویزا دانمارک

مدارک مورد نیاز ویزای جمهوری چک

شرایط دریافت ویزای توریستی جمهوری چک

شرایط دریافت ویزای موزامبیک

شرایط دریافت ویزای موزامبیک

دریافت ویزای تانزانیا

شرایط دریافت ویزای اوگاندا

مدارک مورد نیاز ویزای موریس

شرایط دریافت ویزای موریس

مدارک مورد نیاز جهت ویزا زیمبایوه

انواع ویزای کشور زیمباوه

نکاتی در مورد ویزا کشور زیمبایوه

نکاتی در مورد ویزا کشور زیمبایوه

شرایط دریافت ویزای کشور گامبیا

شرایط دریافت ویزای کشور گامبیا

مدارک مورد نیاز نیچریه

مدارک مورد نیاز نیچریه

درباره این کانال
کلید واژه ها
تبلیغات تور
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,125,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
3,450,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
720,000
 • 6 7
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
4,995,000
 • 4 5
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
2,390,000
 • 3 4
 • آژانس مسافرتی برفراز گشت
1,405,000
تبلیغات تور تور شیراز تور باکو تور تایلند تور روسیه تور مالزی
گزارش تخلف
در صورت مشاهده هر گونه تخلف در سایت یا تناقض اطلاعات تورها و آژانس ها آن را گزارش دهید
عنوان تخلف
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات
telegram icon